Sakallı Gelin..

Benim anlamadığım gelin hanım neden traş olmuşki...:uhm:
Madem hormanal sorun var durum vahim dok kesinlikle yasaklar jilet kullanmayı onu bırakın eğer tedavi görüyorsa cımbızla bile alınmamasını söyler....
Yok bu işde başka bir iş var bence kıza yazık etmişler.Çok üzgünüm çoook

Artık namus 2.planda kalıyor ne yazıkkı! bazılarımız dış görünüşleri ile insanları yargılıyorlar bu adamın yaptığı gibi!!! Sanki evlendiği kişi kız çıkmamış. Toplumumuz git gide aşağı seviyelere iniyor

Hiç yüzüne bakmamışlar mı gelin kızın.traş lolmuş yüz belli olurki.Hiç tedavi yolunu da düşünmemişler.Bence damat istemiyordu zaten bahanesi oldu bu.

ya tras niye oluyomuski gitseymis aldırsaymıs yavas yavasta azalırdı belki çok üzüldüm allahım halimize sükredelim oramızı buramızı begenmiyoruz bide ...

nasıl söylesin ki kız,benim sakalım mı çıkıyor desin;sen diyebilirmiydin?
annesine ders vermek istemiş bence adam ama yazık olan kızın hayatına olmuş,kıyamam .şu da unutulmasın ki yuva yıkanın yuvası olmaz o çocuk zor mutlu olur bundan sonra.

ayyy üzüldüm yaa:KK43: o da böyle olmasını istemezdi ki kim bilir ne kadar gururu kalbi kırıldı kadının

BU NE KADAR SAÇMA YA
* KIZ BUNU SAKLAYACAK OLSAYDI RAPORLARI ANNESiNİN EVİNDE BIRAKIRDI.
* KIZ BANYOYA GİRİYOR BEYEFENDİDE PEŞİNDEN BU NE ŞİMDİ EVLİDE OLUNSA ÖZEL DİYE BİRŞEY VARDIR.
*TRAŞ OLMUŞ BİR CİLT ( Jiletle ) MUTLAKA KENDİNİ BELLİ EDER.

NEYSE KONUYA GELELİM İKİ TARAF İÇİNDE ZOR, AMA KIZ İÇİN AYNI ZAMAN DA RENCİDE EDİCİ.
ALLAH HAKLARINDA HAYIRLISI NEYSE ONU VERSİN.

nebiçim kocaymış o yaa ama olan gelicaza olmuş
onun suçu neki allah vergisi

BU NE KADAR SAÇMA YA
* KIZ BUNU SAKLAYACAK OLSAYDI RAPORLARI ANNESiNİN EVİNDE BIRAKIRDI.
* KIZ BANYOYA GİRİYOR BEYEFENDİDE PEŞİNDEN BU NE ŞİMDİ EVLİDE OLUNSA ÖZEL DİYE BİRŞEY VARDIR.
*TRAŞ OLMUŞ BİR CİLT ( Jiletle ) MUTLAKA KENDİNİ BELLİ EDER.

NEYSE KONUYA GELELİM İKİ TARAF İÇİNDE ZOR, AMA KIZ İÇİN AYNI ZAMAN DA RENCİDE EDİCİ.
ALLAH HAKLARINDA HAYIRLISI NEYSE ONU VERSİN.

katılıyorum traş olmuş bir cilt kendini apaçık belli eder adam nasıl anlamamış hayretşakkıdı

ne garip insanlar var ya hu:1shok::1shok:

al geri götür diyo sanki ürün iade ediyor.kötükedihüso

kız için çok kötü bir durum.Sanki kızın elinde olan birşey..
arkadaşın dediği gibi adamın neden evlenemediği belli:1closedeyes:

Hiç belli olmaz valla kızın ahını alırsa
yarın bir gün adamın da orasını burasını kıl sararşakkıdı
:))))))))))))))))) çok tatlısın yaa:nazar: çok güldüm son sözüne :roflol:

belkide damatta sorun var idi...napıcanı şaşırdı..gelin saallı dedi uydurdu kaçtı hoho kaydirigubbakcemile3

X