Sakallı Gelin..

üzüldüm ama keske sakal trasi yerine agda falan yapsaymis hem daha gec cikar allahin verdigi dert hastalik böyle birsey icin baba evine gönderilmesi cok sacma

:Roflol: bence tiksinme canim kaldiki sokakta olu yatan kopegin kokusuna bile tiksinen insan ,obur dunyada bunun hesabini zor odermis :çok üzgünüm:

bisi yiyerek okuyordum ondan oldu
senin soyledigin sey de yanlis, islami da cocuklariniza boyle ogretmeyin lutfen, cok zor ve yukumluluklerini yapmasi cok zor biseymis gibi gostermeyin.

kesin kız bunalıma girmiştir kimsenin onu istemiceni fln düşünüodur

olan kadınlara oluyo gene hep onlar eziliyo göndermesi kolay

Herkesin hastalığı var, bunun tedavisi var ilacı var.Görücü usulü oldu diye hiç mi tanışmamış oğlanla kız, hiç mi arkadaşlık yapmamış. Bence gelin sorununu söylemeliydi. Erkek tarafı da bir alem. Sanki kendilerinde hiç mi dert yok. Zaten bu devirde herşeyi gizli yapmak göze görünür. Kendilerini kız diye söyleyip adetlerinin son gününe getiren evliliğini insanları kandıranlar var duyuyoruz, ne yalanlar üzerine kuruluyor evlilikler de bir hastalık hem de kıl tüy meselesi boşanma sebebi oluyor.

Olan Zavalli Kiza Olmuş çok Ayip Ama O Istermiydi Hiç öyle Olmayi.:çok üzgünüm:bu Herkesin Başina Gelebilecek Bişey Boşanma Sebebi Olmamaliydi Bence Sonuçta Herşeyin Bir çaresi Var.zavalli Kiz Nasil Piskolojisi Bozulmuştur Kimbilir..senağlama

Bu nedenle ayrılırmı insan ağda var lazer var tedavisi mümkün olmayan birşeymi sanki
Bende de çok zayıf tüyler var yüzümde ağda falan hiçbirşey yapamıyorum çünkü yüzüm çok hassas epilasyonda yapilmıyor tüyler zayıf ve ince..
Beni alanda geri getirirmi ki acep-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:

ayy ne alemsin canım yaa akşam akşam hiç güleceğim yoktu valla.:Roflol::Roflol:allah iyliğini versin emiiiiiiiiiiiiii..:Roflol::Roflol:

kim isterki zaten bu durumda olmayı alla alla...adam zaten bence bahane etmiş...yazık kıza

iletişim eksıklıgı insanların konusamayıp anlasamaması ne kotu.dıyalog eksıklıgı yasayan insanların ve kendını ifade edemeyenlerın basına hep bole seyler gelıyoo.cok kotu bır durum.erkek içinde kız içinde.ikisinede yazık olmus ya.hıc mı tanımamış bu cocuk bu kızı evlenmeden once beraber oturup konusmamişlarmi ozel durumundan bahsetmek için fırsat hıcmı olmamıs.ya paldır kuldur avlendıler ya da dedıgım gıbı evlılıkten oncekı sure zarfında bırbırlerıyle iyi bir iletısım kuramadılar.ki boyle bır sonuc cıkmıs ortaya.nacızane fıkrım bu

bisi yiyerek okuyordum ondan oldu
senin soyledigin sey de yanlis, islami da cocuklariniza boyle ogretmeyin lutfen, cok zor ve yukumluluklerini yapmasi cok zor biseymis gibi gostermeyin.

cocuguma deil sana yazmistim cnm, bende bunu bi kitaptan okumus sasirmistim... tabiki nasil ogretecegimi bilirim yerimseniben

kizin anneside cok kotu kavga yapmis iyice aralari gerilmis, damadin evine gitmis terlikler havada ucusmus, tabiki kiz icin kotu bende onun icin uzuldum.. kompleksede girmistir...

ama kadının sucu yokki.tamam bırakabilirler istemeyebilirler ama kızı fena asagılamıslar.kız istermiydi böyle olmayı.üstelik tedavide görmüş belliki basarılı olamamıs.ne yani kız şimdi kendini atsınmı kıllı diye.insanlarımız hala çok dar
görüşlü.

Hayret Bisey Gercekten Yaa:öncelikle Bu Kizi Daha önce Görmemismi Damat:görmüski Begenmis Evlenmis Dimi:bu Zamanda Heralde Görmeden Tanismadan Evlenmemistir:evlenincede Bi Bunun Icin Ayrilinirmi Egerki Seviyorsa Tabiiki:tedavileri Var Tabiiki:cogu Bayanlardada Var Bu Durum :allah Allah:ne Diyecegimi Sasirdim :bu Kadar Kolay Olamaz Evlilik Bitirmek:kiza Yazik Olmus:allah Yardimcisi Olsun:allah Böyle Bi Durum Kimseye Yasatmasin:

ya arkadaslar gercekten nekadar kotu bir durum, ama anlamadigim su, kadini tras olurken gormus, peki bundan once hicmi anlamamiski, yuzune dokundugunda yada nebilim, bakin erkeklere mesela tras olunan bir yuz herzaman kendini belli eder. demi ama. Ahllah ne verirse herseyin hayirlisindan versin

oğlunun beğendıgı gelın adaylarını annesı begenmıyordu, en sonunda kendısı buldu -- bu kısım benım dıkkatım ıcektı etme bulma dunyasımı derler, ruzgar eken fırtına bıcer mi ne denir bilemiyorum.. oyle dediim dedik onu begenmedım bunu begenmedım deyınce bırının ahı tutmustur tabi..
cocuga yazık cok uzuldum valla ınsallah bosanabılırler ve annesı bundan sonrakı gelın adaylarını elestırırken bır kez daha dusunur..

ilginç allah kimsenin başına vermesin böylesi allahtan korkmayan insanları .o bir rahatsızlık sanki kızın suçu ne .şimdi teknolojş nekadra gelişti epilasyon yaptırıp kurtulabilirlerdi .boşamank nekadar kolay bi insanın gururuyla oynamak nekadar kolay ..gerci kızında bu durumu çocuga başında söylemesi gerekiyordu oda ayrı bi durum ..

Böyle bi olay eniştemin başınada gelmiş...
Teyzemle nişanlanmadan önce bi sevgilisi varmış...
Ve ona haber vermeden onları ziyarete gitmiş bi gün kız ortalıklarda yokmuşş sonra biraz ilerde onu tıraş olurken görmüş ..
Tabiki eniştemde bırakmış kızı...
Oluyor böyle şeyler...
Hayat işte...
Ama vardır her şeyin bi çözümü...

Bu nasil is ya, tras olmus bi erkek nasil belli oluyosa kadin da goruntu itibariyle
belli olur yani illa tras olurken mi gormek gerekiyomus cok ilginc-tatlicadiarzu-

Bu nasil is ya, tras olmus bi erkek nasil belli oluyosa kadin da goruntu itibariyle
belli olur yani illa tras olurken mi gormek gerekiyomus cok ilginc-tatlicadiarzu-

Annelerimiz hep der dimi önceden cep telefonları yoktu...
Ev telefonlarıda çok az kişide vardı..
Öylee sizin gibi her gün görüşmüyoduk...
uzun zaman görüşmediğimiz olurdu derler hep...
Eeee sonuç itibari ileee uzun zaman görüşmediği için bunu farkedemiyo olabilir insanlar...Ve ayrıca buluşacakları zaman traş olup gidiyomuş demekki anlamamış..
Sizinde anlamamanız ilginç.Bazı şeyleri görmek gerekiyomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…