Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Teşekkürler canım Pek ayarlayamiyorum ama et sebze dengesini kurmaya çalışıyorum. Her gün pisirecek bir şey bulmak büyük dert.
Et balık tavuk hindi tüketmeyeceksem
Protein olarak mercimek nohut fasulye ya yemek şeklinde yaparim yada salataya haşlayıp eklerim

Et balık tavuk hindi tüketmeyeceksem
Protein olarak mercimek nohut fasulye ya yemek şeklinde yaparim yada salataya haşlayıp eklerim
Çok güzel oluyor salata da. Bende et sebze baklagil her hafta yemeye çalışıyorum balık yiyemiyorum ama
Çok iyi yapıyorsun canım sabah dışında yiyorum bende. Dondurulmuş meyve faydalı mıymış ben hiç denemedim şekerli olur diye bari diyorum tazesini yiyim burada küçük bir dilim tatlı gömdüğüm doğrudur regl zamanı napimmm çok canım çekti ama küçücük

Ya ben ne yaptım 1 tüm cevizli şeker sucuğu yedim .Çiğköfte ve döner regl 2 gün var 50 kg 700 gram olmuşum 45 kiloydum
Bu gluten ve şeker beni mahvetti
Besin değerini kaybetmiyormuş tatlım.Kuru meyve gibi değil

Yalnız değilmişim mm oleyy yarasin aslanimaayy ben 10 yıl.once o kilodaydim 55 olsam yeter bana fazlasında gözüm yok 2 kilo gitmiş sonunda çok sevindim. Senin yaşın kaçti

Yalnız değilmişim mm oleyy yarasin aslanimaayy ben 10 yıl.once o kilodaydim 55 olsam yeter bana fazlasında gözüm yok 2 kilo gitmiş sonunda çok sevindim. Senin yaşın kaçti
27 senin
Ben gebelik öncesi sağlıklı beslenmek istiyorum fakat daha çok yiyesim geliyor hem sağlıklı hem sağlıksız

Selam kizlar bugün yazmadım dişçi korkusu beni herşeyi unutturdu
Sabah su içildi
Limonlu su içildi
Şekersiz Türk kahvesi
Kahvaltı yapıldı

Eklentiler

• Snapchat-1522332198.jpg
    146,6 KB · Görüntüleme: 19
  • Snapchat-1814878405.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 27
Bugün kaçamak dolu birgün olduğu için en sağlıklı öğünüm sabah kahvaltısı oldu

Sabah
1 dilim labneli ekmek
2 yumurta
10 zeytin
1 bardak portakal suyu

ARA ÖĞÜN
Türk Kahvesi
1 Şişe Maden Suyu
1 Adet Gün Kurusu Kayısı
2 Tam Ceviz

AKŞAM
Makarna
Nohut Yahni
Salata
Yoğurtlu Mantı

ARA ÖĞÜN
1 Bardak 1 Çay Kaşığı Ballı Süt

SU》1,5 LİTRE SU İÇİLDİ

Harikaa menü

Merhaba herkese bende aranıza katılıp motive olmak istiyorum 167 boy 80 kilo evlendikten sonra 1 yıl icinde 13 kilo aldım ve su an hamile kalamıyorum aynı zamanda atanmak icin kpss calısıyorum kendimi yemekten alamıyorum belki buraya atarsam porsiyonlarımı kücültmüş olurum bende

Hoşgeldin canım aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…