Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Hayırlı geceler kızlar ben aksam yemeginde bir kepçe tarhana corbası biraz tavuk haslama iki yemek kasıgı pilav yedim en son 7 bucukta da bir tane kandil simidi 2 litre de su ictim günü kapatıyorum

Günaydın Güzel İnsanlar Hayırlı Cumalar
SABAH
Omlet
1 Yemek Kaşığı Labne Peynir
1 Yemek Kaşığı Tahin +1 Tatlı Kaşığı Pekmez
12 Adet Yeşil Zeytin
Roka

ARA ÖĞÜN
Türk Kahvesi
Maden Suyu

AKŞAM
Balık
Yeşil Salata

SU》1,5 LİTRE

Kuzular günaydın bir süredir yazamıyorum beslenmemde bozuldu canım bir şey yemek istemiyor bir şey yapmak istemiyor. 2 kaybım var tekrar denemeyi düşünüyoruz hem çok istiyorum hemde acayip korkuyorum aynı şeyi yaşarım diye istemiyorum o yüzden düşüne düşüne kendimi depresyona soktum sanırım. Bugün daha iyiyim ama biraz daha kafamı toparlayıp donecem sahalara görüşene kadar iyi bakın kendinize

Günaydın tatlım gebelikmi düşünüyorsun. MORALİNİ BOZMA STRES EN BÜYÜK DÜŞMAN

Günaydın tatlım gebelikmi düşünüyorsun. MORALİNİ BOZMA STRES EN BÜYÜK DÜŞMAN
Evet kuzum çok istiyoruz ama olmaz denileni iki defa yaşayınca korkuyor insan. Hayırlısı olsun. Konu dışına çıkmayayım. Umarım birkaç haftaya dönerim eski halime öpüyorum hepinizi

Evet kuzum çok istiyoruz ama olmaz denileni iki defa yaşayınca korkuyor insan. Hayırlısı olsun. Konu dışına çıkmayayım. Umarım birkaç haftaya dönerim eski halime öpüyorum hepinizi
Hep olumlu düşünüyorsun tamammi .Olumsuzu kendi alanına çekmiyorsun ve zamanı gelince herşey çok güzel olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…