Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

armanselin merhaba... seni yakından takip ediyorum ve gerçekten güzel kilo verdiğin için tebrik ediyorum sayende azmim arttı... herhalde 4. listeye geçmiş olman lazım inan sabırsızlıkla o listeni bekliyorum..veya nezaman gececeksin....tekrar tebrikler... sayende güzel kilo veren herkezin azmi bol olsun....

Son düzenleme:

Kizlar askolun yaaa soruma bi cevap veren olmayacak mi?????

evet ya, neler olmuş öyle

benim çok sevdiğim bi çift var. fatih ve melek....

Ben bugün çok kötü bir şey yaptım.

Sabah sabah, paçanga böreklerini götürdüm.
Yarın tartı günü, bana ne sürprizler hazırlıyor bakalım?

Cumartesi günü 2. listeye başladım.
Biraz şaşırdım, ilk listenin saatlerine alışmışım.
Yeni saatlere de yakında alışacağımı umut ediyorum.

Ama şu sabahki paçangalar hiç hoş olmadı.
İşin ilginç tarafı vicdan azabı da yok, yarın da tartı günü neye güveniyorum acaba?
Neyse olan oldu, önümüzdeki günlere bakacağım artık.

bende dün arkadaşımın doğum gününe gittim baya kaçırdım rotayı senin paçanga benim yediğimin yanında az kalır benceee bi daha yapmamayı umut ediyorummm

herkese merhaba, ben de bu hafta hiç dikkat edemedim yarın hiç tartılasım yok ama bi yandan da gerçeklerle yüzleşmem lazım
kaçırırsak bozmadan devam edeceğiz demiştik ama bende moral motivasyon azalması oldu.
Aslında etraftan zayıflamaya başladın falan da demeye başlamışlardı ama ne bilim

biraz desteğe ihtiyacım var.

O kadar sporu 1 günde mi yapacaksın?

Faydasını görenleri okumuştum forumda. Onu içebilirsin mesela süt yerine.

Canım öncelikle su içmen çok güzel bayağı destek olur sana. Spor olarak zumbayı tercih ediyorum ben. Leslieyi de burada duymuştum ama bakmadım hiç. Sabah kahvaltın güzel ama yumurtayı haftada 1'e indirirsen bence daha güzel olur. Çünkü listeler boyunca hep o şekilde. Ben nesfiti önermiyorum şahsen çok şekerli buluyorum onu. Onun yerine dediğim gibi hazır dönerlerden yeme imkanın yok mu? Akşamları da sebze yeme imkanın yok mu? :26:

Selaaam nerelerdesin bakalım. Özledik. Sen de zumba ailesine katıl. Ben Bursa'ya gittim 2 gün diyetime hiç uyamadım çok korkuyorum yarın ne olacak. :18::18::18::18::18::18:

teprik olsun selincim :) gıram kıskanmadım

tikırındaki güncel kilonsa 69,5 kiloda nasıl basenler 89,5 oluyor :44: benim 48 49 lu kilolarımda ancak 89 90 oluyor -du. bizden gizli n'apıyosun sen

Ben en çok basen bölgemden şikayetçiydim diyete başlamadan evvel. 102'ydi resmen. Devasa basenlerim vardı. Sizdden gizli bir şey yapmıyorum yaptığım her şeyi yazıyorum. Bu diyet sayesinde bu hale geldim valla. Ben de çok şaşırdım hele ki ilk ölçtüğüm gün beni görmeliydiniz belki 30 defa ölçmüşümdür nasıl oldu diye. Boyum 1.70 ondan olabilir mi?

Merhaba canım. 4. listeye çoktan geçtim onu da paylaşacağım yakında. Çok çok teşekkür ediyorum güzel sözlerin için. Azminin artmasına çok sevindim. İnşallah hep böyle olursun.

Laktozsuz süt içsen olmaz mı? :44:

Elma sirkesi ile sütün kalorisi aynı değil. Sütünü içmezsen, günlük alınan kaloriden yaklaşık 100 kalori az almış olacaksın.

Darlingim de süt yerine ballı limonlu su içiyor. Ve çok aktif olduğu için bir şeyler ekliyor listeye. Doğru diyorsun 100 kalori az almış olacak bir şey eklemeli listesine. Yoğurt olabilir mesela.

Ben bugün çok kötü bir şey yaptım.

Sabah sabah, paçanga böreklerini götürdüm.
Yarın tartı günü, bana ne sürprizler hazırlıyor bakalım?

Sana kızamıyorum çünkü ben de uyamadım 2 gün. Çünkü misafirlikteydim şehir dışında. Bana uygun yemekler yapmalarını isteyemezdim. Yarın biz tartılmasak mı ne? :18::18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…