Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

herkese merhaba, ben de bu hafta hiç dikkat edemedim yarın hiç tartılasım yok ama bi yandan da gerçeklerle yüzleşmem lazım :KK43:
kaçırırsak bozmadan devam edeceğiz demiştik ama bende moral motivasyon azalması oldu.
Aslında etraftan zayıflamaya başladın falan da demeye başlamışlardı ama ne bilim :KK43:

biraz desteğe ihtiyacım var.

Nasıl bir bağsa artık aramızdaki bu hafta kimse uyamamış. :KK1: Ama ben keyfimden yapmadım zorunluluktan. :KK50: Moral ve motivasyonunu sakın ama sakın azaltma. Kimse azaltmasın dünyanın sonu değil!

dün gittik sayın fatih eniştenize :KK14: beni gördü bir odaya çekti tutturdu illa bin şu tartıya :KK31: zorla bindirdi :KK5: 57 değil 59 kiloymuşum :18: " hani gız 57 kiloydun tombiiiiiş " diye güldü :26: " he nolmuş tombişim , hem bana kilo yakışıyo " dedim. güldü ve sarıldı bana. sonrada öptü yine :KK23: bizimkiler giderken kayınbabam " kız bizde kalsın , akşam oğlan bırakır " dedi babamda izin verdi. neyse ablaları falan geldi, tabii ben evde tekim bi garip oldum. sağolsun aşkım beni hiç yalnız bırakmadı :KK19: sonra bizi odada tek bıraktılar :26: sigara içiyorduk enişteniz ve ben. sonra beni yine öptü :KK19: e tabi bende onu :KK48: akşam 11 e kadar onlardaydım, öpe öpe bir hal etti :KK23: neyse ablaları giderken bizi de arabayla evime getirdiler, enişteniz " siz bekleyin ben meleği yukarı çıkarayım , geliyorum " dedi. asansöre girdik ve evimiz 10. katta artık düşünün :KK58: ve şu an üst dudağımın altı morarmış şekilde geziyorum ortalarda :105:

Ne varmış 2 kilocuk veririm ben deseydin. :KK1: Nikah kıyıldı değil mi?

günaydınnnnnnnnnnnnn :KK52: ay bu smikey çalar saate benziyor :)

armanselinnn canım yaaa zumba tavsiyen için teşekkürler.. Cuma günü indirdim..kızımla birlikte yapıyoruzz..

çok beğendim tam ban göre spor değil dans gibi... her gun yapmayı planlıyorum..

Bu arada zumba e02 de spor hocası ne gıyıyor ne renk gıyor? bikaç tane çıktı karşıma ama hangısı olsuguna emın olamadım indirmedim..

(aynı zumba e01 deki bayan olsa süper olur çok sevdim onu :)

günaydınnnnnnnnnnnnn :KK52: ay bu smikey çalar saate benziyor :)

armanselinnn canım yaaa zumba tavsiyen için teşekkürler.. Cuma günü indirdim..kızımla birlikte yapıyoruzz..

çok beğendim tam ban göre spor değil dans gibi... her gun yapmayı planlıyorum..

Bu arada zumba e02 de spor hocası ne gıyıyor ne renk gıyor? bikaç tane çıktı karşıma ama hangısı olsuguna emın olamadım indirmedim..

(aynı zumba e01 deki bayan olsa süper olur çok sevdim onu :)

günaydın tatlımmm.. ben hep e01 de e02 de yapıodum ama cuma akşamı yaptım,cmt bi açtım e02 yok. normalde hocaları aynıydı zaten tatlım. ama e02 yi kaldırmışlar. artık yok :KK50: bende nasılsa int var die,indirmemiştim ordan yapıodum,artık yapamıcam,yıkıldım :KK14:

Sana kızamıyorum çünkü ben de uyamadım 2 gün. Çünkü misafirlikteydim şehir dışında. Bana uygun yemekler yapmalarını isteyemezdim. :KK50: Yarın biz tartılmasak mı ne? :18::18::18::18:

böle bişe olamaz yaaa,cmt akşama yemeğinde bende uyamadım :KK50: nişanlımın akrabalarında yemeğe davetliydik. yemesende bile bilrsiniz zorla yedirirler. yemezsen beğenmemiş olarak algılarlar.bende yedim mecburen :KK17: yok yok genede tartılalım. ama uyumumuz süper ya anlaşmış gibi olmuşuz :KK1:

günaydın tatlımmm.. ben hep e01 de e02 de yapıodum ama cuma akşamı yaptım,cmt bi açtım e02 yok. normalde hocaları aynıydı zaten tatlım. ama e02 yi kaldırmışlar. artık yok :KK50: bende nasılsa int var die,indirmemiştim ordan yapıodum,artık yapamıcam,yıkıldım :KK14:

dimiii.. çünkü ben ilk aradığımda var görmüştüm hatta baktım aynı kadın heralde aynısı dedim indirmedim..
sonra arman dedi ki onda farklı hareketler var dun indireyım dedim bulamadım öff :KK43:

selam kızlar..

Başlangıç:1 nisan 2013
Bugün 29 nisan 2013
Başlangıç kilosu :77,900
Bugünki kilo : 73 600
Toplam verilen : 4.300 :KK1:

ilk sayfada kilo bildirimlerimiz kaybolmuşş..bunu bulanaka kadar baya uğraştımm..

eee bugun tartılan yok muuuuu :KK1:

ben sabah gözlerime inanamadım dünle baya bı farketti de :)

son kilo durumum :)

Bugün 06 Mayıs 2013
Bugünki kilo : 72.300
Bu hafta verilen : 1300
Toplam verilen : 5.600

Son düzenleme:
Diyorum size bu hafta tartılmayalım biz. :18: :KK9::KK9:

Yok yok tartılalım.
Saçma sapan rakamları görünce aklımız başımıza gelir işte, bugün olduğu gibi:KK20::KK52:.

Nasıl bir bağsa artık aramızdaki bu hafta kimse uyamamış. :KK1: Ama ben keyfimden yapmadım zorunluluktan. :KK50: Moral ve motivasyonunu sakın ama sakın azaltma. Kimse azaltmasın dünyanın sonu değil!

Evet ya,
siz cumartesi bozmuşsunuz ya diyeti, sizin gönderdiğiniz enerji bana ancak pazar sabahı ulaşabilmiş.
Ben de o yüzden pazar sabahı yedim paçanga böreklerini:KK9::KK9:.

Kilomu da bildireyim;
56,800.

Geçen hafta ile gramı gramına aynı. Basküle korka korka çıktım, artı görmeyi düşünüyordum çünkü.
Sabit kalmak bile mutlu etti, dünkü kaçamaktan sonra:KK16:.

Haftaya böyle olmayacak, 0 kaçamak...

ilk sayfada kilo bildirimlerimiz kaybolmuşş..bunu bulanaka kadar baya uğraştımm..

Bugün 06 Mayıs 2013

Tebrikler, çok güzel kilo vermişsin, darısı haftaya başımıza:KK9::KK16:.

Selaaam nerelerdesin bakalım. :KK1: Özledik. :KK50: Sen de zumba ailesine katıl. :KK9: Ben Bursa'ya gittim 2 gün diyetime hiç uyamadım çok korkuyorum yarın ne olacak. :18::18::18::18::18::18:
ah cnm ya haftaya anca burda olucam kafam çok kalabalık evde tadilat kayınvaldem köye gidiyo ona gitcem
haftaya sınav yani bu ay 12 sinden sonra ohhhh dicem az kaldı
ah cnm zaten bi yere gidince hep diet talan oluyo yaa elde olmadan ipin ucu kaçıyoama sen yaparsın bak ne güzel kilolar verdin tatlım bundan sonra da fit bi bayan olucan:KK52: zumbaya haftaya bende başlıcam cnm bakalım bende ki etki ne olucak:26::KK9:

Bugün 06 Mayıs 2013

cnm tebrik ederim seniiiiiiiii:KK52::KK52::KK52:
kilocuklar gidiyoooooooo hanım fıstık gibi olucan sen heeeeeee:KK52::KK52::KK34:
darısı bana ve diğer arkadaşlarımaaaaaaaaa :KK52:

kızlar haftasonu sınavlarım vardı giremedim aksattım sizi, hafta sonuda pek uyamadım ama yinede az gitmemiş. Bunada şükür

Başlangıç:15 nisan 2013
Bugün 06 Mayıs 2013
Başlangıç kilosu :73,600
Bugünki kilo : 70.200
Toplam verilen : 3.400

6'lı rakamları görmeme az kaldı:KK52::KK52:

ii günler kızlar öncelikle bu hafta inş herkes bol bol --- leri görürü tartıda
benim bu gün itibariyle 2.ci liste ye başlıyorummm
1.ci listeden bitiminden beri verilen kilolarımı yazayım
1 .ci listenin başlangıç kilosu:82.300
ve 25 gün sonraki kilom: 77.500 bu 25 günden beri verdiğim kilo:4.800 vermişimm:KK52::KK52:
ama aşırı derece de düzensiz beslendim yoğunluktan bu kadar kilo verebilmişim olsun buna şükür ya
kızlar bu hafta kilo vermemişim kan iğneleri düzensiz yemek yemek allahtan kilo aldırmamış
inş bu haftadan sonra daha dikkatli olucamveeeeeeeeeeeeeee 2.ci listeme başladımmmmmmmm an itibariyleeeeeeee:KK52::KK52:
kızlar zumbaya bakıyım dedim açmıyo bana onun linkini verirmisiniz bakıyım belki arada bi kere denerim nasıl yapılıyo

Son düzenleme:
Tebrikler, çok güzel kilo vermişsin, darısı haftaya başımıza:KK9::KK16:.

çok teşekkürler.. ben de beklemıyordum.. inşallah yalancı kayıp değildir valla :) cuma gunu akşam ymeği yerine pizza yedim :KK53: 2 dilim ama..

hafta sonu sıfır kaçamak..

gözümün önünde kadayıflı sütlaç yendi ben yemedımmm :KK53:

Kilomu da bildireyim;
56,800.

Geçen hafta ile gramı gramına aynı. Basküle korka korka çıktım, artı görmeyi düşünüyordum çünkü.
Sabit kalmak bile mutlu etti, dünkü kaçamaktan sonra:KK16:.

Haftaya böyle olmayacak, 0 kaçamak...

yıne de + dan ıyıdır canım emınım bir iki gune hemen eksiye gecersin :nazar:

kızlar haftasonu sınavlarım vardı giremedim aksattım sizi, hafta sonuda pek uyamadım ama yinede az gitmemiş. Bunada şükür

Başlangıç:15 nisan 2013
Bugün 06 Mayıs 2013
Başlangıç kilosu :73,600
Bugünki kilo : 70.200
Toplam verilen : 3.400

6'lı rakamları görmeme az kaldı:KK52::KK52:

tebriklerrrr...

canım nasıl geçti sınavların?

benım de aynen belki de o yuzden çok verdim (kendıme göre ) çünkü cumartesi ve cuma gunu bilgisayar başında soru çözücem diye 4 er saat ayakta durdum sanırım..

X