Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydınnn kızlaaaar :) acayip mutluyum ve mutluluğumu hemen sizle paylaşmak istiyorum heyecandan yazamadım bile :KK52:

başlangıç : 28.04.2013 74.2

06.05.2013 72.2

2 kilooooo vermişimmmmmmmmmmmmm :KK9: :KK16:

Son düzenleme:
ii günler kızlar öncelikle bu hafta inş herkes bol bol --- leri görürü tartıda
benim bu gün itibariyle 2.ci liste ye başlıyorummm
1.ci listeden bitiminden beri verilen kilolarımı yazayım
1 .ci listenin başlangıç kilosu:82.300
ve 25 gün sonraki kilom: 77.500 bu 25 günden beri verdiğim kilo:4.800 vermişimm:KK52::KK52:
ama aşırı derece de düzensiz beslendim yoğunluktan bu kadar kilo verebilmişim olsun buna şükür ya
kızlar bu hafta kilo vermemişim kan iğneleri düzensiz yemek yemek allahtan kilo aldırmamış
inş bu haftadan sonra daha dikkatli olucamveeeeeeeeeeeeeee 2.ci listeme başladımmmmmmmm an itibariyleeeeeeee:KK52::KK52:
kızlar zumbaya bakıyım dedim açmıyo bana onun linkini verirmisiniz bakıyım belki arada bi kere denerim nasıl yapılıyo

tebrikler canım 25 gunde çok ıyı bır kilo veriş bence..

youtuba zumba e01 yaz çıkıyor mavi giyen bir bayan hareketli bir müzik süper..........

günaydınnn kızlaaaar :) acayip mutluyum ve mutluluğumu hemen sizle paylaşmak istiyorum heyecandan yazamadım bile :KK52:

06.05.2013 72.2

tebrikler...

ben de bugun çok mutluyummm her gun tartılıyorum ama bu sabah daha da farklı çıktı..

gerçekten hafta sonu kaçamak yapmayınca oluyormuş yaw :KK8:

06.05.2013 72.2

tebriklerrrrrrrrrrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9: daha daha kilo vermelereeeeeeeeeeeeeee:KK34::KK34:
tebrikler canım 25 gunde çok ıyı bır kilo veriş bence..

youtuba zumba e01 yaz çıkıyor mavi giyen bir bayan hareketli bir müzik süper..........
yok cnm youtube kaldırmış şimdi baktım açmıyo ondan yazdım belki linki vardır başkasında diye:26:

tebrikler...

ben de bugun çok mutluyummm her gun tartılıyorum ama bu sabah daha da farklı çıktı..

gerçekten hafta sonu kaçamak yapmayınca oluyormuş yaw :KK8:

ben doğumgününde pasta yedim ayıptır söylemesi :KK43: sonrasında çok acı çektim dün baya spor yaptımm neyseki kiloma yansımamış diyorumm :)))

aaay çok fenayımmm hemen cetvelimi yeniledimmm gömemiş kilo vermişş gibi oldu buu :KK52: :KK52: :KK9:

aaay çok fenayımmm hemen cetvelimi yeniledimmm gömemiş kilo vermişş gibi oldu buu :KK52: :KK52: :KK9:

şekerim fenalıktan dğil insan çok mutlu oluyo hemen değiştiresi geliyo hele ben 1 gr bile versem heemn değiştirmek istiyorum ya :KK53::KK53:devamı gelsin sıra ebnde bende 2 .ci listede inş bol bol çizelgemi değiştiririmmmmmmmmmmmmm:21::21:

ilk sayfada kilo bildirimlerimiz kaybolmuşş..bunu bulanaka kadar baya uğraştımm..

Eee bugun tartılan yok muuuuu :KK1:

Ben sabah gözlerime inanamadım dünle baya bı farketti de :)

son kilo durumum :)

başlangıç:1 nisan 2013
bugün 06 mayıs 2013
başlangıç kilosu :77,900
bugünki kilo : 72.300
bu hafta verilen : 1300
toplam verilen : 5.600

tebriklerr canımm :21: Darısı bizeee :KK31:

merhaba aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacak daha önceki sayfaların hepsine bakamadım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın :) öncelikle hepinize kolay gelsin istediğiniz kilolara hemen ulaşırsınız inşallah :*

geleyim sorularıma :KK70:

bu diyet sadece 3 listeden mi oluşuyor? yani 4 listeye çıkmıyor herhalde ? istediğimiz kiloya ulaşamadık ama azimle ulaşmak istiyoruz ve bu 3 listeyide bitirdik, tekrar başa sarmamız mı gerekiyor?

bende bugün itibariyle başladım umarım kilo verebilirim, diyetin yanında sporda yapıyorum :) bana önerebileceğiniz ipuçları var mı ?

Yok yok tartılalım.
Saçma sapan rakamları görünce aklımız başımıza gelir işte, bugün olduğu gibi:KK20::KK52:.

Evet ya,
siz cumartesi bozmuşsunuz ya diyeti, sizin gönderdiğiniz enerji bana ancak pazar sabahı ulaşabilmiş.
Ben de o yüzden pazar sabahı yedim paçanga böreklerini:KK9::KK9:.

Kilomu da bildireyim;
56,800.

Geçen hafta ile gramı gramına aynı. Basküle korka korka çıktım, artı görmeyi düşünüyordum çünkü.
Sabit kalmak bile mutlu etti, dünkü kaçamaktan sonra:KK16:.

Haftaya böyle olmayacak, 0 kaçamak...

paçanga böreği haa,vay bee,afiyet canımm.bak canım istedi işte,olsada yesem :KK56::KK9::KK9:

tatlım kilo almamışsın hiç yoktan bu da güzel,kiloyu korumakta önemli çünkü :21:

hem biliosunki kilo azaldıkça daha az kilo vermeye başlıosun,onu da atlamamak lazım :KK37:

Son düzenleme:

06.05.2013 72.2

bu mutluluğunla bizde mutlu oluyoruz canımm :21: tebrik ederim. inşalaha daha çok çok verecez kiloları,kaçamakta yapmasak daha güzel olcaka ama olmuo işte :KK56: :KK9:

merhaba aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacak daha önceki sayfaların hepsine bakamadım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın :) öncelikle hepinize kolay gelsin istediğiniz kilolara hemen ulaşırsınız inşallah :*

geleyim sorularıma :KK70:

bu diyet sadece 3 listeden mi oluşuyor? yani 4 listeye çıkmıyor herhalde ? istediğimiz kiloya ulaşamadık ama azimle ulaşmak istiyoruz ve bu 3 listeyide bitirdik, tekrar başa sarmamız mı gerekiyor?

bende bugün itibariyle başladım umarım kilo verebilirim, diyetin yanında sporda yapıyorum :) bana önerebileceğiniz ipuçları var mı ?

tatlım aramıza hoşgeldin liste 5 listeden oluşuyo sayfayı açan arkadaşşımız yaptıkça listeyi yazıyor güzelim
5 listeden sonra istersen gene başa dönersin ama zaten gerek kalmaz bak bizlere 1..ci listeden hemen 4 5 kilo vermeye başladık gel sende katıl zayıfla şekerim:KK34::KK34:
bide çizelge yaparsan ii olur bizrbirimize baka baka daha motive oluyoruz cnm benim hadi kolay gele bol bol --- ler göresinnnnnnnn

Son düzenleme:
şekerim fenalıktan dğil insan çok mutlu oluyo hemen değiştiresi geliyo hele ben 1 gr bile versem heemn değiştirmek istiyorum ya :KK53::KK53:devamı gelsin sıra ebnde bende 2 .ci listede inş bol bol çizelgemi değiştiririmmmmmmmmmmmmm:21::21:

evet gerçekten öyleyim canımm baya mutluyum :KK37: inşallah inşallah bol bol kilo kaybı diliyorummm :KK16: :KK16: birazdan hazırlanıp okula gidecğim 3 e kadar dersim var :KK52: akşam da bisiklet sürmeyi planlıyorumm :KK34:

bu mutluluğunla bizde mutlu oluyoruz canımm :21: tebrik ederim. inşalaha daha çok çok verecez kiloları,kaçamakta yapmasak daha güzel olcaka ama olmuo işte :KK56: :KK9:

çok sağol canımm iyiki varsınızz burayı çok sevdimm :KK16: kaçamaklar da evet yapmasak olmuyor yapsak pişman oluyoruz ufacıklardan bişey olmaz sanırım :KK9: ama tabiki en iyisi hiç yapmamak :KK9:

X