Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kızlar bahsettiğiniz şey nedir? dans müziği falan mı? nerden indişriyorsunuz? bize de söyleseniz.. küçük oğlumla ben de yapardım..

zumba canım. müzikle beraber spor. persion zumba e01 ve e02 yi yapıoruz. eğlenceli bişe. yerim o küçük oğlunu,bi deneyin bakalım. kıyamam o ne tatlı yapar ama

merhaba..
bu listeler benim çok hoşuma gitti 25er günlük ya..:)
ama ben her öğün yoğurt ya da ayran tüketirim
usturubuyla tüketsek bi sıkıntı olur mu ki??

diyet yaparken bi sınırı yok gibi gelir sıkıcı olur..
bu listeler hem hedefli hem de iyi kilo verdirir bence..
ben de denemek istiyorum
konuyu açan arkadaşım teşekkür ederiz hemen not aldım

merhaba..
bu listeler benim çok hoşuma gitti 25er günlük ya..:)
ama ben her öğün yoğurt ya da ayran tüketirim
usturubuyla tüketsek bi sıkıntı olur mu ki??

Ben tüketmedimı. Darlingim çok aktif biri mesela o ekledi yoğurt ayran ve veriyor. Aktifsen olabilir bence.

diyet yaparken bi sınırı yok gibi gelir sıkıcı olur..
bu listeler hem hedefli hem de iyi kilo verdirir bence..
ben de denemek istiyorum
konuyu açan arkadaşım teşekkür ederiz hemen not aldım

Rica ederim arkadaşım inşallah sen de bizim gibi faydasını görürsün. 5 adet liste olması çok hoş değil mi.

Gülüm ve sinnnf ölçüm yaptımmmmmmmmmmm. Şok oldum tekrar tekrar ölçtüm. Basen 89,5 olmuş. 91di. Belden 1 cm incelmişim. Kalçadan da 1cm. Ay inanılmaz mutlu oldum var ya. Hepinizi zumbaya davet ediyorum. Hiç sıkıcı değil her gün yapmak istiyor insan. Süper bir şey bu yahu.

Ben birine demiştim oğluşunla beraber yaparsın diye. Sen miydin acaba. Kaç yaşında oğluşun?

yok cancazım ben değildim.. oğluşum 3,5 yaşında.. bence ona da bi değişiklik olur dans etmeyi seviyor :) hem değişik figürler öğrenir biraz :) şimdi youtube dan baktım evet daha önce duymuştum bunu şimdi hatırladım ama süper gözüküyo.. harika bi fikir burayı çok sevdim ben değişik fikirler ediniyorum..ben de hemen yarın başlıyacağım .. diyete uyuyorum+1/1,5 saat yürüyüş yapıyorum+plates yapıyorum + zumba da yaparsam heralde başarırım..bunlarla da olmazsa pes deyip bırakcam ve kilolu yaşama alışcam artık

tebriklerrr peki ne kadar zamanda oldu bu incelme ?

Kızlar bugün inanılmaz rahatsizdim.hicbirsey yiyemedim.yani programa baslayamadim
Insallah yarin basliyorum. Boyum 1.60 kilom 62. Ideal kilom 52-53. Telefondan baglandigim
icin cizelgeyi beceremiyorum.
Bu arada sut beni inanilmaz sisiriyor ben sabahlari sut yerine ne icebilirim ne tavsiye edersiniz?
Elmasirkeli su icin ne düşünüyorsunuz faydasi oluyormu acaba?

normalde et yemegen biriyim zaten ya sebze ya da baklıyat tarzı şeyler tüketiyorum akşamları sabah
1 haş yumurta
1 domates
1 salatalık
yarım kk peynir yiyorum 1dilim kepek ekmeğiyle
sonra 2 saat sonra nescafe içiyorum
3 gibi nesfit yaptım 100 ml sütle içine 3 çilek doğradım
akşam da 4 köfte 2 kaşık pilav salata şeklindeydi şimdide yoğurt yicem azıcık sence nasıl bide yeşil çay içiyorum 500 ml falan günlük de 3 lt su mutlaka tüketirim bugün 1 mil leslie yaptım sence yanlışlarım nerde çünkü kilo veremiyorum çok teşekkürler bu arada inşallah gider yağlarımız bi an önce beraberce:13:

ii gecelerrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrr
ben ara sıra gelip okuyup çıkıyorum
akrepciğim cnm nikahın hayılarla dolu olsun inş fatihne kavuşmana az kaldı heeeeee
kızlar dietimi yapıyorumda spor hiç yapamıyorum yaaa bi iğne olmak için dışarı çıkıyorum bu hafta tuhaf oldu inş kılo almam bakalım pazartesi ne olacak 2.ci listeyede başlıcam pazartesi bakalım inş herkes bol bol kilo verririrrrrrrrrr

slm iradeliler

şu sıra evimden uzak olduğum için sık gelemiyorum ama diyetimi -tamı tamına olmasada- genel hatlarıyla yapıyorum

cumartesiden sonra yürüyüşü de ilave edicem.

geçmişinizi okuyayım biraz

Allah rahatlık versin,, görüşmek üzere

teprik olsun selincim :) gıram kıskanmadım

tikırındaki güncel kilonsa 69,5 kiloda nasıl basenler 89,5 oluyor :44: benim 48 49 lu kilolarımda ancak 89 90 oluyor -du. bizden gizli n'apıyosun sen

amaniiinnn seloşum çok sevindim yuppiii on gün olmadan böleyse 1 ay snr düşün yani kesinlikle süper bişe yahu bu zumba

dün gittik sayın fatih eniştenize beni gördü bir odaya çekti tutturdu illa bin şu tartıya zorla bindirdi 57 değil 59 kiloymuşum :18: " hani gız 57 kiloydun tombiiiiiş " diye güldü :26: " he nolmuş tombişim , hem bana kilo yakışıyo " dedim. güldü ve sarıldı bana. sonrada öptü yine bizimkiler giderken kayınbabam " kız bizde kalsın , akşam oğlan bırakır " dedi babamda izin verdi. neyse ablaları falan geldi, tabii ben evde tekim bi garip oldum. sağolsun aşkım beni hiç yalnız bırakmadı sonra bizi odada tek bıraktılar :26: sigara içiyorduk enişteniz ve ben. sonra beni yine öptü e tabi bende onu akşam 11 e kadar onlardaydım, öpe öpe bir hal etti neyse ablaları giderken bizi de arabayla evime getirdiler, enişteniz " siz bekleyin ben meleği yukarı çıkarayım , geliyorum " dedi. asansöre girdik ve evimiz 10. katta artık düşünün ve şu an üst dudağımın altı morarmış şekilde geziyorum ortalarda :105:

u - huuu neler olmuş öyle morartmış
nikah kıyıldı mı kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…