Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

yaa tartılamadım ben işten çıkamadım bu öğlen,akşma tartılacam mecbur ve dolayısıyla daha kilolu çıkacam

yarın sabah tartıl canım çünkü sabah ve akşam bazen 2 kilo fark bile oluyor.

sahi kız sen gayet zayıfsın ne fazlalığın olabilir ki.boyun kaç bilmiyorum ama fazla da yorma kendini.ben de 72lere düşünce evde eliptik bisikletim var onu sürücem.benim her yerde fazlalığım varalınca her yerimden alıyorum.ama zayıfken de popım çok büyüktübasen yok bende popo var şöyle arkaya yastık koymuş gibi yeminle çok komik

ben kendimkini anlatmayım benim yatırım basen allahhhhhhh bir basen var bildiğin armut yaww bel ince basen belin 2 katı ( formül gb oldu )

ben kendimkini anlatmayım benim yatırım basen allahhhhhhh bir basen var bildiğin armut yaww bel ince basen belin 2 katı ( formül gb oldu )

aynen ya benimde bel ince kalça var,arkamda küçük bi yastıkla geziorum az da basen var tabii haliyle bel ince alt büyük komik oluo bayaa nişnalım geldiğinde dedi,poponu küçült biraz,çok güzel ama çok dikat çekio deliririm ben dedi

hihiiiiiiiii kız lastiğin de mi onayı lazım mış
bende plates in büyük ve küçğk topu var daha önce 2 ay platese gitmiştim sınav bitsin yürüyüşden sonrada plates yapacağım

Vallahi ne bileyim Beriş, adam öyle dedi:44:.
Ama büyük ihtimalle beni kandırdı, acelem vardı, epilasyona yetişeceğim diye çok düşünemedim üzerinde.
Yoksa kül yutar mıyım ben!
Enayiliğe bir bahane bulmak lâzım tabii.

afiyet olsun tatlım

Geç dalganı, geç.

kuzu sen zayıfmışsın zaten ya nie kilo vermeye çalışıosunki,daha nereye kadar vercen kız görünmeyecen snr

Yok be Gülkuş,
ben 2 sene önce sigarayı bıraktım. O zaman kilo aldım.
O gün bugündür, kiloyu alıp vermekten gına geldi.
Kotlarımın hiçbirisi olmuyor. Hafta sonları kotlarımı giyip, salına salına gezmeyi özledim yahu.
Şimdi Armiş'in listesiyle, sağlıklı bir şekilde zayıflayıp bir daha da kilo almamayı hedefliyorum.

Vatandaş sizinle uğraşıyor asıl, hıh.

slm kızlar,bugün korka korka çıktım tartıya ve tam 1.100 gitmiş.ben daha az bekliyordum görünce şaşırdımve 1 mayısta 2. listeye geçiyorum kızlar.şimdi geçmişi okucam

Tebrikler, harikasın.
Ben de 4 mayıs'ta 2. listeye geçiyorum. Senden 3 gün sonra başlamışım demek ki.

tebrikler şekerimben de 7li rakamları görmeyi çok istiyorum.ne güzel sen 6lı rakamlara ulaştın.fıstık olmuşundur şimdiden

Sen de haftaya 7'li rakamlara hoş geldin diyeceksin artık, bir şey kalmadı.

Yukarıda yazdım,
derdim çok büyük; kotlarım olmuyor.
Kendimde zayıflığı da beğeniyorum. Yoksa Hadise gibi olmak istemem elbette.
Ne kötü oldu zayıflayınca, değil mi? Sarktı her yeri.

Eee seninki ideal popo, Brezilyalılarınki gibi ne güzel işte.
Millet üzerine para verip ameliyat oluyor şekerim, seninki gibi poposu olsun diye.
Demek sen bizim topic'in Jennifer Lopez'isin he.

Hepimiz de kendimizdekini beğenmiyoruz.
Fıstık, senin vücut tipine de bayılanlar var.
Öyle bir sevgili bulursun kendine olur biter, önemli olan sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve fit görünmek.
Yoksa vücut yapılarımıza yapılacak pek bir şey yok.

2. Jennifer Lopez de burada.
Daha ne istiyorsunuz yahu!
Millet öyle geriye çıkık popo istiyor.

Ne güzel yuvarlacık yuvarlacık.

Ignis bacım yürüyüşle erir diye umuyorum tatlım bakalım sınav gitsin haftanın 3-4 günü 5 km yürüyeceğim
Boşver lastik işini görsün seni mutlu etsin gerisi boş canım

kizlar benim icin yazdiklariniz icin tesekkur ederim ,bana cok moral verdiniz kayinvalideme gorumcelere soyledim herkez cok sevindi .mutlu oldular hepsi benden bebek bekleyip duruyorlardi zatenbu arada bugun kilo bildirimi ve kilo verebilen azimli arkadaslarim hepinizi tebrik ederimben hala birinci listeye gore besleniyorum alistim ne de olsa sadece porsiyonlarimi biraz buyuttum ve yemem gereken sut urunlerini arttirdim (birgun sizden birileride hamile kalirsa diye yaziyorum) ama sizi takip etmeye devam ediyorum alistim size ben yaaa

Nihilcim baştan başlaman daha doğru olur diye düşünüyorum.

kızlar bi sorum olacak beni vermem gereken kilo 5 en fazla diyelim kiilk listeyi 25 gün uyguladım kiloları verdim diger listelere gerek yok demi artık? peki sonra ne yapacagım?

Vermesi gereken kilo miktarı az olanlar daha uzun sürede kilo verirler bunu sakın unutma. Sonradan ben bu diyeti yaptım da ilk listede sizin kadar veremedim deme. İdeal kilona ulaştığın zaman kilonu korumaya başlarsın. Yediklerini dengeleyerek kilo almamaya çalışırsın.

Ah canım tebrik ediyorum. Rica ederim ne demek.

Rica ederim tatlım ne demek. Çok sevindim adına maşallah diyorum.

Canım tebrik ediyorum maşallah.

Koruma kısmında yediklerimizi dengelersek sorun olmayacağını düşünüyorum. Diyelim ki öğlen yemeğini fazla kaçırdık,akşam çok hafif beslenirsek dengelemiş oluruz. İnşallah sağlıklı bir bebişin olur. Doktora gidip ondan hamile iken nasıl beslenmen konusunda yardım alman en doğrusu olur.

Berivanım çok teşekkür ederim çıktı teyzem iyi şu anda. Ben de çok özledim sizleri. Tabrik ediyorum seni kaç kilo verdin toplamda bu hafta?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…