Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet... ben geldiiiiiiiiiiiim :KK52:

Pazar günü büyük sözüm oldu :KK16: bayanlar binanın toplantı salonuna geçti eğlendiler, erkeklerde yukarıda oturdular. Kuaföre götürdüler, maşalı yandan açık topuz yaptırdım, abiyem lacivert göğüs altı ve omuz başları taşlı. Çok şık oldum. Hele ki kuaförden çıktığımda Fatih eniştenizin bi bakışı vardı :KK17: beni ilk defa açık gördü, normalde bundan 5 ay önce kapanmıştım :KK14:

Neyse eniştenizin ablası bizi ha bire odaya koyuyor :KK23: sonra dediler ki takı takma başlayacak kadınların arasına inin. bir indik alkış tufanı :KK52:

tam bana yüzük takacaklarken kardeşim önüme geçti bahşiş aldı :KK8: biz kuyumcuya gittiğimizde 2 bilezik almışlardı, sonrada bi baktım 5 tane taktılar :44: demek ki 3 tane daha almışlar sonradan :KK31:

sonra öyle birşey oldu kiiiiiiiiiiii :KK14: takı töreni biter bitmez birden dans müziği çaldı ve ben " ne dansı bu " diye şoktayken bi baktım dans ediyoruz ve alkış kopuyor :KK17: ay çok utandıııııııııııııım :26:

o bitti sonra oyun havası başladı :KK53: yarım saat boyunca oyun havası çaldı, tabi biz kürdüz genelde halay çekeriz. Baktım olacak gibi değil sadıcıma söyledim yukardan CD getirttiler.

Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah bi kürtçe halay çaldı ki, karşı taraf bilmediğinden geri çekildi. Bizimkiler çıktı meydanaaa :KK52: Halay başını ben aldım, herkesin ağzı bi karış açık :KK53: yaklaşık 1 saat boyunca oynadık. Sonra ardından bi oyun havası daha. Ve söz bitti..

sonra eniştenizle beni yine odaya koydular. Ve birden beni yanağımdan öptü :KK17:

Dün gezmeye çıktık, bir parka gittik oturduk sigara içtik. Birden bire dudağımı öptü :KK30: çok kızdım ama " en azından dini nikahımız olsun, caiz değil " dedim :KK20: Ama dudakları çok tatlıydı sanki tam anlayamadım :KK1:

oh oh ohhhhhhh:21::21::21::21::KK76::KK76:yüzükler takılmış halay çekilmiş göbek atılımış ohhh davemı dah agüzel olacak kız desene:KK52::KK52::KK52:
öptü mü kız benimki sözde nikahım olunca gülhaneye götürüp dudağımdan öpmüştü :KK53:hakikaten insan anlamıyo bende dudaklarını hiç hissedememmiştim valla:KK17::KK9::KK9::KK9: cnm hayırlı uğurlu olsun veeeee çokkkkkkkkkkkk mutlu ollllllllllllll :KK54:

canım yaa ne kadar samimi anlatmışsınn :) hayırlara vesile olsun.. Allah tamamına erdirsin inşallah..

düğünü ne zaman düşünüyorsunuz?

o bilezikler önceden alınmıştır ben sana söylıyım :) bizde (karadenizde) çok önceleri yığınak yapılır :)

Amin İnşallah :KK19: düğün ağustosun 2. haftası diye konuşulmuş, erzurumdaki öğretmen görümcem ve Almanyadaki görümcem o zaman burda olacaklarmış :KK31: yani kaldı 3 ay :18:

eşimin birikimi olması lazım, böyle bişeyler demişti galiba :44:

oh oh ohhhhhhh:21::21::21::21::KK76::KK76:yüzükler takılmış halay çekilmiş göbek atılımış ohhh davemı dah agüzel olacak kız desene:KK52::KK52::KK52:
öptü mü kız benimki sözde nikahım olunca gülhaneye götürüp dudağımdan öpmüştü :KK53:hakikaten insan anlamıyo bende dudaklarını hiç hissedememmiştim valla:KK17::KK9::KK9::KK9: cnm hayırlı uğurlu olsun veeeee çokkkkkkkkkkkk mutlu ollllllllllllll :KK54:

öptü ama ben karşılık vermedim :KK16: en azından imam nikahı şart ( hafta içi imam nikahımız kıylacak :KK53: ). ama dudakları çok sevimli gibi geldi, ay tamam utandım :KK17:

canım yaa ne kadar samimi anlatmışsınn :) hayırlara vesile olsun.. Allah tamamına erdirsin inşallah..

düğünü ne zaman düşünüyorsunuz?

o bilezikler önceden alınmıştır ben sana söylıyım :) bizde (karadenizde) çok önceleri yığınak yapılır :)

aynen cnm benim eşim ordulu bana altın alınacağı zaman kayınv. bizim 5 2 li burmammız hazır başka bi şeyler alınır demişti karadenizliler taaaaa öncelerden alıyomuş cnm bende öğrendim yani sen neresindensin karadenizin tatlım:26::KK34:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet... Ben geldiiiiiiiiiiiim :KK52:

Pazar günü büyük sözüm oldu :KK16: Bayanlar binanın toplantı salonuna geçti eğlendiler, erkeklerde yukarıda oturdular. Kuaföre götürdüler, maşalı yandan açık topuz yaptırdım, abiyem lacivert göğüs altı ve omuz başları taşlı. çok şık oldum. Hele ki kuaförden çıktığımda fatih eniştenizin bi bakışı vardı :KK17: Beni ilk defa açık gördü, normalde bundan 5 ay önce kapanmıştım :KK14:

Neyse eniştenizin ablası bizi ha bire odaya koyuyor :KK23: Sonra dediler ki takı takma başlayacak kadınların arasına inin. Bir indik alkış tufanı :KK52:

Tam bana yüzük takacaklarken kardeşim önüme geçti bahşiş aldı :KK8: Biz kuyumcuya gittiğimizde 2 bilezik almışlardı, sonrada bi baktım 5 tane taktılar :44: Demek ki 3 tane daha almışlar sonradan :KK31:

Sonra öyle birşey oldu kiiiiiiiiiiii :KK14: Takı töreni biter bitmez birden dans müziği çaldı ve ben " ne dansı bu " diye şoktayken bi baktım dans ediyoruz ve alkış kopuyor :KK17: Ay çok utandıııııııııııııım :26:

O bitti sonra oyun havası başladı :KK53: Yarım saat boyunca oyun havası çaldı, tabi biz kürdüz genelde halay çekeriz. Baktım olacak gibi değil sadıcıma söyledim yukardan cd getirttiler.

Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah bi kürtçe halay çaldı ki, karşı taraf bilmediğinden geri çekildi. Bizimkiler çıktı meydanaaa :KK52: Halay başını ben aldım, herkesin ağzı bi karış açık :KK53: Yaklaşık 1 saat boyunca oynadık. Sonra ardından bi oyun havası daha. Ve söz bitti..

Sonra eniştenizle beni yine odaya koydular. Ve birden beni yanağımdan öptü :KK17:

Dün gezmeye çıktık, bir parka gittik oturduk sigara içtik. Birden bire dudağımı öptü :KK30: çok kızdım ama " en azından dini nikahımız olsun, caiz değil " dedim :KK20: Ama dudakları çok tatlıydı sanki tam anlayamadım :KK1:

aaaaaaaaaayyyyyyyyyyy senin adına o kadar mutlu oldum ki canım allah mesut bahtiyar etsin mutluluğunuz daim olsun darısı başımıza canım :KK16::KK54::KK16:
Canım birşey soracağım nişannda saçın açıkmıydı hep mi açık olacak yoksa geri kapanacakmısın :26:

öptü ama ben karşılık vermedim :KK16: en azından imam nikahı şart ( hafta içi imam nikahımız kıylacak :KK53: ). ama dudakları çok sevimli gibi geldi, ay tamam utandım :KK17:

cnm utanman normal ama utanma demekki sende onu sevmişsin ki dudakları tatlı matlı diyosun:KK52:
allah sevgi muhabbetinizi arttırsın güzelim:KK54:

aaaaaaaaaayyyyyyyyyyy senin adına o kadar mutlu oldum ki canım allah mesut bahtiyar etsin mutluluğunuz daim olsun darısı başımıza canım :KK16::KK54::KK16:
Canım birşey soracağım nişannda saçın açıkmıydı hep mi açık olacak yoksa geri kapanacakmısın :26:

yo 5 ay önce kapanma kararı almıştım kendi kendime. Ama karşı taraf illa açık ol dedi sözde. Düğünde de açarım başka açmam. Normalde kapalıyım :KK16:

aynen cnm benim eşim ordulu bana altın alınacağı zaman kayınv. bizim 5 2 li burmammız hazır başka bi şeyler alınır demişti karadenizliler taaaaa öncelerden alıyomuş cnm bende öğrendim yani sen neresindensin karadenizin tatlım:26::KK34:

evet aynen öyle bizde önceden hazrlık yapılır tabi maddi duruma göre.. genelde de orta hallidir herkes.

ben rizeliyim :KK1:

Selincim tebrik ederim 500 gr :KK9::KK9:vermişsin ve 6 ları görmüşsün :KK52:harika çok mutluyum darısı 5 lerin başına :KK16:
Listemizi yayınlamışsın ellerin dert görmesin bacım :KK42:
Tün kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum darısı bu haftaya olsun inşallahhhhhhhhhhh :KK76:

Utanmana gerek yok ki, evlenmeden önce ufak ufak, ten uyumu yoklamaları iyidir bence:KK9:.
Cinsellik evlilikte her şey demek değil belki, ama çok önemli olduğu da inkâr edilemez.
Zaten onun dışındaki her şey, normal bir ev arkadaşı ile de yapılabilir.
Bu yüzden de en azından;
"eli eline, dizi dizine, gözü gözüne değdiğinde için titriyor mu?" bir bakmak lâzım:KK9:.

cnm utanman normal ama utanma demekki sende onu sevmişsin ki dudakları tatlı matlı diyosun:KK52:
allah sevgi muhabbetinizi arttırsın güzelim:KK54:

akşam hiç aklımdan çıkmadı bi de :26: aşık mı oldum acaba:44: aslında herşey o öptükten sonra oldu :KK19: böyle bi kıvılcım gibi bişey oldu ya :KK53:

evet aynen öyle bizde önceden hazrlık yapılır tabi maddi duruma göre.. genelde de orta hallidir herkes.

ben rizeliyim :KK1:

orda haklısın beim abime biz neler istedikte evlenene kadar hiç bişey yapamadık cnm :44:
herkese yaradan huzurlu geçim versin altın avadanlık boş yeri gelince insanın gözü hiçç bişey görmüyo cnm

utanmana gerek yok ki, evlenmeden önce ufak ufak, ten uyumu yoklamaları iyidir bence:KK9:.
Cinsellik evlilikte her şey demek değil belki, ama çok önemli olduğu da inkâr edilemez.
Zaten onun dışındaki her şey, normal bir ev arkadaşı ile de yapılabilir.
Bu yüzden de en azından;
"eli eline, dizi dizine, gözü gözüne değdiğinde için titriyor mu?" bir bakmak lâzım:KK9:.

ne güzel özetlemişsin canım :KK16:

Selincim tebrik ederim 500 gr :KK9::KK9:vermişsin ve 6 ları görmüşsün :KK52:harika çok mutluyum darısı 5 lerin başına :KK16:
Listemizi yayınlamışsın ellerin dert görmesin bacım :KK42:
Tün kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum darısı bu haftaya olsun inşallahhhhhhhhhhh :KK76:

Beriş,
çizelgeni güncellesene, neden hâlâ 72 duruyor onda?:44:

YA GENE BECEREMEDİM İMZA AYARI YERİNİ BULAMADIM.NEYSE ARTIK SONRA BAKARIM ÇOK TEŞEKKUR EDRİM.BUGÜN BENİM İLK GÜNÜM 2 HAFTADIR EKEMĞİ PİLAVI KESMİŞTİM.BÜGÜN 1.LİSTEYE BAŞLADIM.AMA SABAH 7.30 DA BAŞLAYAMADIM NÖBETTEM ÇOKTIM VE ANCA GELDİM 8.30 DA EVE.NEYSE BİRaz GECİKMELİDE OLSA UYMAYA ÇALIŞIYORUM LİSTEYE.UMARIM VEREBİLİRİM KİLOLARIMI..SPOR DA YAPIYORUM.SIZ YAPIYOR MUSUNUZ

X