Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşlar,
kollarından ve üst tarafından şikayetçiler için bir tavsiyem olacak bu hafta.
3 haftadır yapıyorum, sonuç görmeyi bekledim.

Benim derdim üst taraftan;
kilo alınca kollar, bel, göbek alıyor ve göğüslerim iyice büyüyor.

Ben de 3 hafta önce pilates lastiği aldım,
internetten deriiiinn araştırmalarım sonucunda 6 tane hareket belirledim kendime;
1 tanesi lastiksiz sandalyeye tutunarak, 5 tanesi lastikli.

Bugün elbise giydim, sabahtan beri tuvalete gittikçe kollarıma omuzlarıma bakmaktan bir hâl oldum.
Hareketler işe yaramaya başlamış.
Lastiği tavsiye ederim herkese. Gerçi ben alırken kazıklandım galiba.
Benim 1 lastiğe verdiğim paraya, internette 3 tanesini satıyorlar.
Adam, "bizimki sağlık bakanlığı onaylı" dedi, yersen...
Ben yedim.

hihiiiiiiiii kız lastiğin de mi onayı lazım mış
bende plates in büyük ve küçğk topu var daha önce 2 ay platese gitmiştim sınav bitsin yürüyüşden sonrada plates yapacağım

afiyet olsun tatlım

kuzu sen zayıfmışsın zaten ya nie kilo vermeye çalışıosunki,daha nereye kadar vercen kız görünmeyecen snr

ne güzel memursun yawww herkes memur olmaya çalışıo kız neyi var ben aöf yi sırf memur olmak için okuyorum özel şirketten bunaldım özelde çalışmak daha zor

evet özel daha zordur mutlaka canım ama. nankörlük yapmak istemem,çok şükür tabi ama inan sgk okadar yoğunki,okadar vatandaş gelio,okadar yazışmalar varki anlatamam tatlım. ve vatandaşla uğraşmak çoook zorrr bide ben hep uzamnlık düşünüodum. ilk senem daha memurlukta. bakalım uzamnlığa hazırlanıorum. hayırlıysa inşallah olur

slm kızlar,bugün korka korka çıktım tartıya ve tam 1.100 gitmiş.ben daha az bekliyordum görünce şaşırdımve 1 mayısta 2. listeye geçiyorum kızlar.şimdi geçmişi okucam

tebrikler canımgayet güzel gitmiş.

tebrikler canımideal kilona yakın olmana rağmen harika vermişsin

pek türlü yapmam ben ama bu tarifini denicem canım.malum sürekli fasulye yemekten çok sıkılıyorum.evet canım maalesef dershane öğretmenliği çok zor.allahtan yürüyerek gidiyorum evime çok yakın bir de otobüslerde sürünsem ölüm çıkardı artık.hayırlısı benim nasibimde de bu varmış.
regl haftamda ben de az verdim canım ve bu hafta çok dikkat etmememe rağmen 1.100 vermişim.yani reglden sonraki hafta daha mutlu olacaksın emin ol canım

tebrik ediyorum canım sanırım 1 ay olmuş ve gayet sağlıklı vermişsin:26:

tebrikler şekerimben de 7li rakamları görmeyi çok istiyorum.ne güzel sen 6lı rakamlara ulaştın.fıstık olmuşundur şimdiden

hiç güleceğim yoktuharika anlatmışsın bayıldım

cetvelimi yeniledim yeni kiloya göre :)

ben de hemen yeniledim

ah canımm benim tam gaz olamıo diyet ya,illa kaçamak yapıorum ben arada :26: kendimi dövesim varr

korkma şekerimben de yapıyorum kaçamaklar dengelemeye çalışıyorum.5 nisanda başladım 5 kiloya yaklaşık verdim.kendimi çok kamıyorum açıkcası çünkü aç kalırsam biliyorum bırakırım ben bu diyeti.elbette durma noktasına da gelecek o zaman daha dikkatli olurum diyorumbelki de züğürt tesellisi benimki

slm canım.hiç bir araya gelemiyoruz biliyorum hep benşm yüzümden çoğu zaman giremiyorum netetebrik ederim canım.az falan deme sonuçta gitmiş ne güzel canım benim
ben de 30 nisanda bitiriyorum yani yarın ilk listeyi(allahım nasıl bir cümle kurdum)1 mayısta 2. listeye başlıyorum.25 günde 5 kilo fena değil sanırım
kan iğnesinden korkma benim eşim her hafta vuruluyor ve kilosunda artış yok.korkma ki başına gelmesin.korkularımızla bazı şeyleri hayatımıza dahil ediyoruz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…