Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşlar,
kollarından ve üst tarafından şikayetçiler için bir tavsiyem olacak bu hafta.
3 haftadır yapıyorum, sonuç görmeyi bekledim.

Benim derdim üst taraftan;
kilo alınca kollar, bel, göbek alıyor ve göğüslerim iyice büyüyor.

Ben de 3 hafta önce pilates lastiği aldım,
internetten deriiiinn araştırmalarım sonucunda 6 tane hareket belirledim kendime;
1 tanesi lastiksiz sandalyeye tutunarak, 5 tanesi lastikli.

Bugün elbise giydim, sabahtan beri tuvalete gittikçe kollarıma omuzlarıma bakmaktan bir hâl oldum:KK1::KK1:.
Hareketler işe yaramaya başlamış:KK16:.
Lastiği tavsiye ederim herkese. Gerçi ben alırken kazıklandım galiba.
Benim 1 lastiğe verdiğim paraya, internette 3 tanesini satıyorlar.
Adam, "bizimki sağlık bakanlığı onaylı" dedi, yersen...
Ben yedim:KK9::KK9::KK9:.

Arkadaşlar,

internetten deriiiinn araştırmalarım sonucunda 6 tane hareket belirledim kendime;

Bugün elbise giydim, sabahtan beri tuvalete gittikçe kollarıma omuzlarıma bakmaktan bir hâl oldum:KK1::KK1:.

hihiiiiiiiii kız lastiğin de mi onayı lazım mış :KK1:
bende plates in büyük ve küçğk topu var daha önce 2 ay platese gitmiştim sınav bitsin yürüyüşden sonrada plates yapacağım :21:

Arkadaşlar,

:KK9:
:KK9: afiyet olsun tatlım :KK9:

Arkadaşlar,

kuzu sen zayıfmışsın zaten ya :nazar: nie kilo vermeye çalışıosunki,daha nereye kadar vercen kız görünmeyecen snr :KK9:

ne güzel memursun yawww herkes memur olmaya çalışıo kız neyi var ben aöf yi sırf memur olmak için okuyorum özel şirketten bunaldım özelde çalışmak daha zor :KK50:

evet özel daha zordur mutlaka canım ama. nankörlük yapmak istemem,çok şükür tabi ama inan sgk okadar yoğunki,okadar vatandaş gelio,okadar yazışmalar varki anlatamam tatlım. ve vatandaşla uğraşmak çoook zorrr :KK50: bide ben hep uzamnlık düşünüodum. ilk senem daha memurlukta. bakalım uzamnlığa hazırlanıorum. hayırlıysa inşallah olur :KK31:

slm kızlar,bugün korka korka çıktım tartıya ve tam 1.100 gitmiş.:KK52:ben daha az bekliyordum görünce şaşırdım:KK9:ve 1 mayısta 2. listeye geçiyorum kızlar.şimdi geçmişi okucam

günaydııııııııııııın herkese, bu haftada ilk bildirim benden gelsin, geçen hafta 700 gr verebilmiştim, bu hafta ikiye katladım, 1,400 gr. fark vardı tartıda. Geçen hafta moralim bozuktu bu hafta gayet iyiyim. tekrar teşekkürler armanselin. 3. haftaya tam gaz devam.:KK16::KK16:

tebrikler canım:KK9:gayet güzel gitmiş.

Günaydın arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:.

Çok mutluyum:KK16::KK16:.

Sonunda 56'lı rakamları görebildim:21::21::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66:.
Geçen haftaya göre 800 gr vermişim.

Teşekkürler Arman, teşekkürler Türkiye:KK52::KK52::KK52:.

Şaka bir tarafa,
abuk subuk diyetler yapmadan, böyle sağlıklı beslenerek kilo vermek harikulade:KK16::nazar::nazar:.

tebrikler canım:KK9:ideal kilona yakın olmana rağmen harika vermişsin:KK42:

en kötüyü aklına getirme Sevgi ya:KK50:,
iyi düşün iyi olsun:KK16:.

Hem her hamilelik bir olmaz derler;
birinde ilk 3 ay kusarken, diğer hamileliğini çok rahat geçirenler oluyor.
İnşallah senin bu hamileliğin de çok rahat geçer. Darling'in dediği gibi bir de kızın olursa,
ohhhh değmeyin Sevgi'nin keyfine. "İyi ki doğurmuşum seni" der durursun kızına:21::21:.
Kız evlatların yakın olduğu kadar, kim yakın olabiliyor ki ana babaya:KK34:.

Benim de favori yemeğim taze fasulye ve türlü:KK9:.
Türlüyü soğanını bile kavurmadan çiğden yapıyorum, çok pratik;
Karnıyarık tenceresine tabana iyice yayarak, sırasıyla,
-en alta doğranmış soğan
-rendelenmiş domates
-kırmızı biber
-patlıcan
-kabak
-rendelenmiş domates
-kırmızı biber

Suyunu, yağını, tuzunu ilave edip hiç karıştırmadan;
kaynadıktan sonra altını kapatıp 30-40 dakika pişiriyorum, harika oluyor.
Bir de ben yemeklere altını kapattıktan hemen sonra bir yemek kaşığı zeytinyağı ekliyorum.

Çok enerji harcadığın içindir, dershane öğretmenliği zordur,
bütün gün ayakta olmalısın, ondandır.
Normal günlerde bu listeleri uygularken ben de acıkmadım.
Ama regl dönemim felaket geçti, çok zorlandım ekstra enerji harcadığım için:KK50:.

Neyse, sonuç güzel oldu,
regl olmama rağmen 800 gr'lık bir azalış çok mutlu etti beni:KK16::21::21:.

pek türlü yapmam ben ama bu tarifini denicem canım.malum sürekli fasulye yemekten çok sıkılıyorum.evet canım maalesef dershane öğretmenliği çok zor.allahtan yürüyerek gidiyorum evime çok yakın bir de otobüslerde sürünsem ölüm çıkardı artık.hayırlısı benim nasibimde de bu varmış.
regl haftamda ben de az verdim canım ve bu hafta çok dikkat etmememe rağmen 1.100 vermişim.yani reglden sonraki hafta daha mutlu olacaksın emin ol canım:KK54:

Kızlar bugun kilo bildirimi :KK1:

Ben bu hafta 500 gr verdim malum dönemdeydım acaba o yuzden mı az oldu bılemedim..ya da artık zor kilo verilen döneme girdim..

toplamda durum şu:

Başlama 1 nisan :77,900
Son 29 Nisan : 73,600
Son hafta verilen 500 gr.
Toplam verilen : 4,300 kg.

tebrik ediyorum canım sanırım 1 ay olmuş ve gayet sağlıklı vermişsin:KK9::26:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
çok özledim kızçeler siziiiiiiiii nasılsınız bakayım herşey yolundamı geçmişe söyle biraz bakabildim
selinxim teyzene acil şifalar olsun canımmmmmmm

ben tartı da 69,4 çıktım yaşasınnnnnnnnnnnn 6 yı gördümmmmmmmm :KK62::KK66::118::118::KK62:

tebrikler şekerim:KK9:ben de 7li rakamları görmeyi çok istiyorum.ne güzel sen 6lı rakamlara ulaştın.fıstık olmuşundur şimdiden:KK52:

ben daha bırakma kısmına gelmedim çook yolum var :)

valla yemeyeceksin koruyacaksın.. ne zaman yemek işini boşlasam akşamları kuruyemiş çikolata atıştırmalık yemeye başlasam hemen yerleşiyor kilolar..

benim felsefem ağızdan girmeyınce kalçadan çıkmaz :) ama bunu ben de uygulayamıyorum işte..

hiç güleceğim yoktu:KK9::KK9:harika anlatmışsın bayıldım:KK42:

cetvelimi yeniledim yeni kiloya göre :)

ben de hemen yeniledim:KK53:

ah canımm :KK70: benim tam gaz olamıo diyet ya,illa kaçamak yapıorum ben arada :26: kendimi dövesim varr :KK4:

korkma şekerim:KK53:ben de yapıyorum kaçamaklar dengelemeye çalışıyorum.5 nisanda başladım 5 kiloya yaklaşık verdim.kendimi çok kamıyorum açıkcası çünkü aç kalırsam biliyorum bırakırım ben bu diyeti.elbette durma noktasına da gelecek o zaman daha dikkatli olurum diyorum:KK9:belki de züğürt tesellisi benimki:KK17:

geçen hafta: 78.000
bu hafta: 77.500 oleyyyyyyyy az gitti ama olsunnnnnnnnnnn
:KK24::KK24::KK24::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
haftaya pazartesi ben ilk 25 günü tamamlamış olacağım abaklım sonuç ne olacakkkkkk
bu arda kan iğnesi vurulmaya baişladım inş kilo aldırmaz bide damardan ilaç alıcam serumla bakalım kiloma yansıcakmı:KK14:

slm canım.hiç bir araya gelemiyoruz biliyorum hep benşm yüzümden çoğu zaman giremiyorum nete:KK19:tebrik ederim canım.az falan deme sonuçta gitmiş ne güzel canım benim:KK52:
ben de 30 nisanda bitiriyorum yani yarın ilk listeyi(allahım nasıl bir cümle kurdum):KK9:1 mayısta 2. listeye başlıyorum.25 günde 5 kilo fena değil sanırım:KK52:
kan iğnesinden korkma benim eşim her hafta vuruluyor ve kilosunda artış yok.korkma ki başına gelmesin.korkularımızla bazı şeyleri hayatımıza dahil ediyoruz zaten

X