Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ah canımm benim tam gaz olamıo diyet ya,illa kaçamak yapıorum ben arada :26: kendimi dövesim varr

ben dün 2 top dondurma yedim ama öğlen yemek yemedim malum pazar geç kalkıyoruz ondan akşam da sebze yemeği yedim öyle dengeledim kız gelinlik giyecen ne kaçamağı yapmayalım kaçamak ( haftaya damardan gaz vererek başlayalım )

pakizecim senin bölüm neydi kaç yıllık okudun :26:

canım benim 2. üniversite İlk 4 yıllık su ürünleri mühendisliği bitirdim, şimdide 4 yıllık İşletme bitcek inşallah
Muhasebe işi yapıpta su ürünleri mühendisiyim demek tuhafıma gidiyodu bende o bahaneyle başladım bitti bile. Bi sene doğum yaptığım yıl dondurdum yoksa şimdiye bitmişti ama bebişimde önemliydi pişman değilim :)

evet en güzel gaz anne gazları toparlıcam kendimi inşalah bakalım. hm ben iktisat mezunuyum,zor oluo derslerimiz haklısın canım zorlanmakta,ama halledersin yaa

tabikide bebiş daha önemli maşallah 2 . ünv de bitmiş kendimden utandım valla 1 tane bile biteremedim daha

çoğu kişi öle dioda ben seviorum bölümümü ya. zevkle çalışırdım derslere. ayıptır sölemesi birincilikle bitirdim fakülteyi
iktisatı seven nadir kişilerdenim anlıcağın

wayyyyywayyyyyyyyywayyyyyy kardeşime bak derece ile bitirmiş bide maşallah keşke yakın olsak çalıitırırdın beni heee

geçen hafta: 78.000
bu hafta: 77.500 oleyyyyyyyy az gitti ama olsunnnnnnnnnnn

haftaya pazartesi ben ilk 25 günü tamamlamış olacağım abaklım sonuç ne olacakkkkkk
bu arda kan iğnesi vurulmaya baişladım inş kilo aldırmaz bide damardan ilaç alıcam serumla bakalım kiloma yansıcakmı

Son düzenleme:

ayy canım bende kan iğnesi vurulmuştum. biraz kilo aldırıo.yani ben almıştım inşalah sende öle bi etkisi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…