Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

afedersin oha diyebilir miyim :44:ya da yok vazgeçtim demiyorum tamam

Ağustostan sonra seni de görürüm, kısmetse.
Adamlar, evliliğin ilk zamanları öpmeye-koklamaya doyamıyorlar ki, boş bulundu ne yapsın?.
Gerçi benim eşim hâlâ öyledir, evde peşimden ayrılmaz.

Ben bu barış sürecini hiç samimi bulmuyorum. Keşke samimi olsalar.

Arman,

menümü yazmadım ama geleneksel cuma kaçamağımı itiraf edeceğim sana elbette.
Bu akşam meyve yemeyeceğim. Yerine 2 kadeh kırmızı şarap içeceğim.

slm kızlar,kaç gündür giremedim yine çok üzgünüm.düne kadar yine çok zorlandım.bu ay büyüme olayları doğru mu acaba??bugün pek iştahım yoktu.akşam sebze yemeği yapamadım kahvaltı türü şeyler yedim.çünkü bugün eve çok geç geldim.cumartesi pazarım da benim çok yoğun oluyo.bu kiloyu veriyorsam hafta sonuna borçluyum:))
herkes hafta sonundan korkar ben de pazartesiden:))
her gün gireyim yarım saatte olsa diyorum ama olmuyor bir türlü evdi,yemekti derken yatma vakti geliyor.hazirandan sonra daha rahatlıcam öğrenciler olmayacak o zaman.bu hafta hiç tartılmadım yani ekstra tartılmadım.pazartesiyi iple çekiyorum.
hepinizi seviyorum kızlar.okuyabildiğim kadar geçmişi okuyacağım.

selam gece geceee..

bu akşam mantı yaptım yemeğe (Hazır ) yemedımm çatalla 2-3 tane aldım o kadar..

meyvemı de yedım aç aç oturuyorum :)

hafta sonu yemek saatlerım kayıyor inşallah etkilemez..

iyi geceler size..

Pazartesi yaklaştıkça stres başlıyor değil mi?
Olmaz bir şey, öğünlerini uyanış ve yatış saatlerine göre düzenlersen.

Günaydın arkadaşlar.
Kaldı 2 gün, bu hafta hiç tartılmadım ben. O yüzden, pazartesi çıkacak sonucu çok merak ediyorum:44:.

Bugün anneciğime gideceğim, hava da güzel, alıp onu gezdireyim biraz.
Akşam için de siparişimi verdim, taze fasulye.
Bu senenin ilk taze fasulyesini yiyeceğim;
vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

Kayısı yersin canın tatlı çektikçe. Özleteceksin kendini yani.
evet cnm zaten ben adetliyken fren de yapamıyorum kansızlığım tavan yapınca bayağı rahatsız oluyorum inş pazartesi ii sonuç alırım dietten:26:
ohhh sefan olsun şekerim almışsın takılarını güle güle mutlu mutlu takasın inş şekerim
Canım ben de bu hafta teyzem hastanede yatıyor onun yanında kalacağım giremeyeceğim pek. Beni de unutmayın.
canım teyzene çok geçmiş olsun acil şifalar versin yaradan ....

afiyet olsun şekerimmmm inş bayağı kilolar kaybetmişsindir bu hafta

slm kızlar uzun zamadır giremedim topiğe
11 12 mayıs sınavım var o yüzden bu aralar biraz derslerden yoğun olacağım kusura bakmayın:26:
ama pazartesi tartılıcambu adet beni kötü yapıyo kızlar ya çok yorgun ve halsizim kilomda ++ oolmaz herhalde bakalım ne çıkacak:26:

benim ki kiz hatta gecengun beraber kahvalti yaptik yemekten sonra tartiyi getirdi kendi tartilacakmis tabi bana da bide sen tartil bakalim dedi tabi o benden daha cok vermisti

kizlar dunden beri soklardayim gecen hafta kilo bildirimi yaparken regli olacagim demistim ya hala bekliyorum ,bir hafta gecikince aklima baska seyler geldi test yaptim gecen gece sok oldum hamileyim. sabaha kadar uyuyamadim elimde test bakip durdum .hic beklemiyordum zaten iki cocugum var ucuncuyu istemiyordum icimde bir umut testtin yanlis cikmasi adina pazartesi doktora gidecegim.cok mutsuzum ,saskinim sabah tartildim tam birkilo vermisim daha cok uzuldum sonra kahvaltiya gittim arkadasa ,oturdum kahvaltiya yemege once sarmadan basladim ,hamur islerinin hepsinden yedim ustunede bir dilim baklava yedim sonra baktim tabakta sadece beyaz peynirle .tam buyday ekmegi kalmis tabi yedimlerimin hepsi migdeme oturdu aksama kadar birsey yemedim dun cok saskindimAllahim hakkimizda hayirlisini bilendir

çok çok güzel yazmışsın bizim de biraz sorunlarımız var bu konuda benim erkek arkadaşım da kürt babam biraz sorun çıkarıyor açıkçasıı inşallah bu sorunu aşabiliriz

Bakliyat da sevmiyorsa proteinsiz olmaz bu iş. Mantardaki yetmez. Sebze olarak yemek çok iyi olur çok faydalı çünkü. Diyetisyenler de öneriyor diyet yapanların mantar yemesini, bir programda dinlemiştim.

mantarı da bakliyatı da seviyorum :) en iyisi bir gün onu bir gün diğerini tüketmek sanırım :)

Etkili gibi görünüyor denemekte fayda var. Paylaşım için teşekkürler canım : )

tatlım hamilemiymişin oo gözünaydın cnm hayırlar getirsin
niye üzülğüyorsun ki bak 2 tane var diyon bu da rızkıyla gelir deme öle bence tabii karar seninde bak ben yaklaşık 7 senedir arıyorum da bulamıyorum olsun cnm ya ne güzel ben kabalıkları severim hakkına hayırlısı olsun bence....:26:

hakkında hayırlısı olsun inş. ben de 2. çocuğum (allahın izniyle) böyle habersiz olsun istiyorum. çok mu huzursuz oluyor insan?

şu an bulunduğumuz noktada yapılabilecek en önemli adımdı. Bundan sonra ne olur bilmem :44:

ay küçülmeye başlıyor, o yüzden iştahın azalıyor canım. porsiyonlarını küçültmeye başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…