Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın kızlar

evet diyetiniz çok sağlıklı hiç aç bırakmayacak şekilde besleniyorsunuz
bende 1 yıl içinde hiç pes etmeden yılmadan sağlıklı beslenerek 15 kg verdim ama 1,5 aya yakındır saldım gibi salmadım gibi kilo almaktn çok korkuyorum korktukça artılar oluşuyor eğer benide aranıza alırsanız çok memnun kalırım (aslında kendi topiğim var ama işte)

sevgiler

aynısını bende yaptım,bir beden küçük aldım pantolonumu,ne yapayım çok hoşuma gitti,biraz sıkıo ama olsun,sığacaz onlara hiç merak etme

buna bayıldım dediğinle,pembe olana bende bayıldımmmm ama eğer basende sorun varsa rengi güzel dediğin ve bunu çok beğendim dediğin süper olur,özellikle pembe yaptırırsan,kına diodun çünkü

buna bayıldım dediğinle,pembe olana bende bayıldımmmm ama eğer basende sorun varsa rengi güzel dediğin ve bunu çok beğendim dediğin süper olur,özellikle pembe yaptırırsan,kına diodun çünkü

basen var olmasa balık model çok güzel ama bakalım 4 ayım var kilo vermek için Allah tan

ayyy canım benim geçmiş olsunn ve kolay gelsin

aa listeye eklenmişim :) şimdi diyete daha da uymam gerekiyor :)

aslında teknik olarak 2. listeye girmem gerekiyor ama ikinci listede akşam hiç ekmek yok

berivan aslinda ortada ogle alanen bir idda yok bizimki gizliden gizliye .ben kac kilo verdigini sordugumda bir kac kilo diyor ama baskasi sordugunda gercekler ortaya cikiyor :))))))))

berivan aslinda ortada ogle alanen bir idda yok bizimki gizliden gizliye .ben kac kilo verdigini sordugumda bir kac kilo diyor ama baskasi sordugunda gercekler ortaya cikiyor :))))))))

vayyy gizli diyet süper oluyor ama :) ben başlarken söylemmeiştim kimseye becerip yapamam diye ama şimdi kilo verdim söyluyorum :)

vayyy gizli diyet süper oluyor ama :) ben başlarken söylemmeiştim kimseye becerip yapamam diye ama şimdi kilo verdim söyluyorum :)

şu anneler yokmu ya tlf ettim ne yapıyorsun diye zzararlı çıktım valla bir sürü kızdı diyetimi sabote etmeye çalışıyor çok fena yok bunu ye yok şunu fenalık geliyo hergün
bir de ben de kansızlık var tutturdu bulgur pilavı iyi geliorumş diye akşama bulgur yiyeceksin d,yo yiyemem yok şişiriro beni ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…