Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Şahsen ben hiç yemedim havuç. Meyve öğünümü onunla geçirmek istemedim.

Biz buradayız hep destek olmaya çalışacağız elimizden geldiğince.

kizlar oglen yemegi kuru fasulye pisirdim simdi ben bundan ne kadar yiyeyim bir kepcemi yoksa kasik hesabi kasiksa kac kasik cevaplarsiniz sevinirim

Merhaba ben de 73 kiloyum 170 boyum kilo vermek istiyorum yarın bende başlayacağım bu listeye hepimize kolay gelsin :)

Baya bi farklı geldi o yazdıkların ondan dedim.

kahvaltıda zeytin, domates, salatalık fazla. üçgen peynir yok ama evde de beyz peynir yoktu (bu arada üçgen peynir kg vermeye engel mi?) diğer öğünlerde de tere, ayran, yoğurt falan yok. benim diyet listemde vardı. ortaya karışık oldu cnm, ama vericem bu kez inş. pes etmek yok. eylül ayında 67 kg ile başlamıştım bendeki listeyle ve 1 ayda 4 kg gitmişti

Öyle yapacağım artık. Aman zayıflayayım da feda olsun tüm pantolonlarım. Hepsi belimden düşüyor zaten. İnşallah darısı başınıza.

amin, inş. hepimiz veririz.

keşke birileri de benle iddiaya girse. kocamı kandırayım en iyisi..........

Kesinlikle pes etmek yok yazın incecik olacağız. Üçgen peynir konusunda aslında kg vermeye engel diyemeyiz. Sonuçta kaşar yiyip de verenler de oldu. Ben de tam yağlı peynir yedim mesela.

sevgicim en iyisi gizli vermek bence de annene bile demeyeceksin

anneler ah o guzel anneler cocuklari hep birseyler yesin isterler ,az yemesen hastami neyi var derler.bende bir anneyim ve cocuklariin yediklerini hep takip ederim onlar yemezse sanki ben hic doymuyorum sanki ben acim onlar yiyince kendim yemis kadar oluyorum bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…