Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

teşekkür ederim evet yerken bana da çok şekerli geliyor ama tok tutuyordur diye arada yıyorum.. bu listeye başlamadan almıştım bitsin de bi daha almam :)

herkese günaydın..

dün tatildi ..kendimi cumartesi gibi hissettim :KK43: bugun de pazartesi sendromu :KK43:

kaçamaklarım ve diyetim tam gaz devam..kaçamak yapınca diğer öğünde telafi ediyorum :)

Kızlar , yağ ölçen tartılardan önerebileceğiniz var mı? benım evdeki zemıne göre kiloyu değiştiriyor :)ayrıca yağ ölçmüyor..

Evet kaçamak yapmış olsanız dahi diğer öğünlerde dengelemeniz en güzeli. :KK16:

günaydın kızlar

evet diyetiniz çok sağlıklı hiç aç bırakmayacak şekilde besleniyorsunuz
bende 1 yıl içinde hiç pes etmeden yılmadan sağlıklı beslenerek 15 kg verdim ama 1,5 aya yakındır saldım gibi salmadım gibi kilo almaktn çok korkuyorum korktukça artılar oluşuyor eğer benide aranıza alırsanız çok memnun kalırım (aslında kendi topiğim var ama işte)

sevgiler

Canım hoş geldin aramıza tabii ki alırız aramıza seni. :KK16: Gel hep birlikte kurtulalım bu kilolardan. :KK8:

aynısını bende yaptım,bir beden küçük aldım pantolonumu,ne yapayım çok hoşuma gitti,biraz sıkıo ama olsun,sığacaz onlara hiç merak etme :KK1::KK1::KK76:

Çok sevdiğim bir pantolonum vardı teyzem almıştı baya da bi küçük almış sağ olsun. :KK9: Diyete başlamadan bacaklarımdan bile geçmiyordu şimdi tam ve hatta biraz bol. :KK9: Kilo vermeye devam ettiğim için şimdi de bol olacak diye üzülüyorum. :KK43: :KK9:

Çok sevdiğim bir pantolonum vardı teyzem almıştı baya da bi küçük almış sağ olsun. :KK9: Diyete başlamadan bacaklarımdan bile geçmiyordu şimdi tam ve hatta biraz bol. :KK9: Kilo vermeye devam ettiğim için şimdi de bol olacak diye üzülüyorum. :KK43: :KK9:

daraltırırsın bacım orjinal yaptır aynen giyy:KK34:

canım hoş geldin aramıza tabii ki alırız aramıza seni. :KK16: Gel hep birlikte kurtulalım bu kilolardan. :KK8:

canım çok teşekkür ederim
gerçeten benı motive edecek kişiler lazım

çok zor bir metobolizmam var o inatlaştıkça bende inatlaşıyorum evet verdim 15 kg ama 2 ay olmadan 5kg almış gibiyim tartılmıyorum
pazartesi kilomu bildireceğim size
1 liste ile bu saat itibariyle başlıyorum

kahavaltı

1 parça peynir
1 yumurta
1 domates
çeyrek çavdar ekmek
1 fincan yeşil çay

ara:

spıcel k kraker (60kal)
1.bardak çay

öğle
1 kase tavuk çorba (pirinçsiz)
marul salatası
1 kase yoğurt

bu saaten sonra sizin menüye uymaya çalışacağım

kızlar probiyotik yoğurt-ev yapımı yoğurt olabilir mi?

Canım listeleri iyice incelediğin zaman doktorun ne kadar sistemli hazırladığını göreceksin. Probiyotik yoğurdun da çok faydası var sindirim sistemimiz için. Ben o şekilde olduğundan o şekilde yedim. Ama normal yemek istersen tabii ki sen bilirsin sana kalmış.

şu anneler yokmu ya tlf ettim ne yapıyorsun diye zzararlı çıktım valla bir sürü kızdı diyetimi sabote etmeye çalışıyor çok fena yok bunu ye yok şunu fenalık geliyo hergün
bir de ben de kansızlık var tutturdu bulgur pilavı iyi geliorumş diye akşama bulgur yiyeceksin d,yo yiyemem yok şişiriro beni ya :KK47:

Yeme canım yeme boş ver sen. Diren. :KK9:

Meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.
haklısın var :KK1:pardon canım :KK16:

X