Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canımm tabii ki senin tempona 3. liste çok az. Sana eklemeler yaparız beraber. 4. liste daha güzel. En güzel yanı kahvaltısı simit falan. Sen sakın moralini bozma ekleme yapacağız sana doyacaksın. Ki zaten miden küçülecek gitgide onu da hesaba kat.

Kilim dusmuyo gerci 10 uyguladim listeyi kilo vermemem anormalmi yoksa biraz daha mi dişimi sikayim???

Bence doktora görünmende fayda var. Cevap vermiştim diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Metabolizman yavaş çalışıyor olabilir. Ölçüm yaptırmalısın. Eğer o şekildeyse metabolizmanı hızlandırmak için faaliyete geçersin. Doktora görünmen en akıllıca hareket olur.

Pazartesi gününün sana da uymasına çok sevindim. Çok teşekkür ediyorum. 6'ları görmeme az kaldı çok heyecanlıyım. İnşallah hepiniz de göreceksiniz. Çok güzel bir noktaya değindin o arkadaş için. İdeal kilosuna yakın olabilir o yüzden de olabilir bak.:44:

Çok doğru canım ya.

Ah canım çok mutlu oldum ya. Maşallah.

Ay canım benim bunları duyduğuma ne kadar çok mutlu oldum bilemezsin. Maşallah diyorum.

Arkadaşlar,
listeyi kim yapacak? Arman mı acaba?

Ben yapamam, çünkü 50-59 topic'inin listesini hazırlıyorum, ikisi zor gelir sanırım:44:.

Canım liste derken kilo verenler listesi mi? İlk mesaja yazıyorum bir hafta yapıp da vermeye başlayanları. :44:

İşte bu da yağdan verdiğinizin ispatı arkadaşlar.

Tebrikler canım.

bugünkü menüm hanımlar

kahvaltı: 1 parça peynir - 1 maydonoz - 1 fincan tarçınlı yeşilçay - 2 dilim tam buğday ekmeği

ara : 2 kuru erik 1 ceviz

öğlen: 1 porsiyon kıyma Az yağlı söğüşten salata, yarım dilim tam buğday

ara: 1 incir, 1 bardak ılık su

akşam: salata, 1 dilim ekmek, patatesli yemek var evde yesem mi bilmiyorum

2,5 litre kadar su
3 fincan yeşilçay
yürüyüş yok

bu arada 8 öğünümüz varmış Bugün farkettim :)

Dediğin her şeye katılıyorum igniscim.

Yok canım ya terziler ayarlar onu.

Bunları duydukça o kadar mutlu oluyorum ki.

Rica ederim canım ne demek. Maşallah çok güzel kilo vermişsin.

merhaba kızlar 3 haftadır güzel giden bir diyetim vardı ama malesef geçen hafta bozdum ve tekrar başlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Tabii ki oluruz. İstediğini sorabilirsin. Ben bildiklerimi cevaplarım. Buradaki herkesin de bu şekilde düşündüğüne eminim.

Maşallah diyorum ve tebrik ediyorum harika harika.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…