Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

selin bana kızacak ama ben de 3. listeyi hiç sevmedim:26:gözüme çok az geldi,ben de pekmezi hiç sevmem.çikolataya bayılırım.artık her gün mercimek çorbası içerim ben:KK1:şakab i yana da ben bu çalışma temposunda o listeyle ölürüm:KK50:

selin,cidden korktum ben 3. listeyi görünce ama hemen motivasyonumu bozmayacağım daha çok var benim 3. listeme.olmazsa o zaman bana bişeyler ekleriz olur mu canım??:26:

çok güldüm canım ya:KK1:ekşi şeyleri ben de hiç sevmem,imkanı yok tüketemem:KK50:

bak bunu çok sevdim ben,mmmm simite bayılırım:KK52:

Canımm tabii ki senin tempona 3. liste çok az. Sana eklemeler yaparız beraber. 4. liste daha güzel. En güzel yanı kahvaltısı simit falan. :KK52: Sen sakın moralini bozma ekleme yapacağız sana doyacaksın. Ki zaten miden küçülecek gitgide onu da hesaba kat. :KK1:

Kilim dusmuyo gerci 10 uyguladim listeyi kilo vermemem anormalmi yoksa biraz daha mi dişimi sikayim???

Bence doktora görünmende fayda var. Cevap vermiştim diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim. Metabolizman yavaş çalışıyor olabilir. Ölçüm yaptırmalısın. Eğer o şekildeyse metabolizmanı hızlandırmak için faaliyete geçersin. Doktora görünmen en akıllıca hareket olur.

canım Allah tamamına erdirsin.tebrik ederim:KK9:tüm süreci okudum:KK9:

tebrikler.ne güzel bir kioldasın.ben etli butlu severim mesela 68 kilomu çok seviyordum.orda ben uzun süre kalırım gibime geliyor:KK1:asıl hedefim 64:KK52:

canım ben hep cuma tartılıyordum ama size uyarım pztsi de olur.ne yapalım çoğunluğa uymak gerekir.

slm canım,belki ideal kilona çok yakın olduğun için veremiyorsundur.ideal kiloya yakın olunca vücut direnirmiş.düzenli spor ve bol bol su faydalı olacaktır..

hayırlı olsun da ben daha 2 gün önce tartıldım cuma günü:KK1:yarın bir daha mı tartılıcam ne olacak?? verdiysem bile gr olacak:KK1:

hoşgeldin canım.kesinlikle başlamalısın.gerçekten işe yarıyor:KK14:

Pazartesi gününün sana da uymasına çok sevindim. :-) Çok teşekkür ediyorum. 6'ları görmeme az kaldı çok heyecanlıyım. :KK52: İnşallah hepiniz de göreceksiniz. Çok güzel bir noktaya değindin o arkadaş için. İdeal kilosuna yakın olabilir o yüzden de olabilir bak.:44:

bilmem türklerde öyleymiş, formalite kız isteme töreni yapıldı bugün. yarın telefon almaya gidiyorum müstakbel eşimle, hafta içi birgün gidip altınlar ve kıyafet alınacak. haftaya pazar da kahvem içilecek. tüm akrabalar gelecek.

niaşn yapmak istemiyorum, boş masraf, ona yapacağım masrafa evime güzel güzel eşya alırım ne gerek masrafa :KK31:

Çok doğru canım ya. :KK31:

günaydınlarrrrrrrr :KK3::KK3:diyet kardeşliği nasılsınızzzzzzzzz :KK54:

melekcimmmm kız neler olmuş 4 ayyyy su gb geçer ay senin adına çok mutlu oldumharika mutluluğun daim olsun canımmmmmmmmm çok mutlu ol :KK52::KK52::KK52:darısı bizlere olsun inşallah arkadaşımmmmm :KK19:

selin canım bu diyet harika kilo bildirimimi yapıyorum tam uyamamak ve hafta sonu kaçamağı ile kilom 70 geçen hafta 71 çıkmıştım kilo vermem durmuştu :KK19:

darling canım merhaba çok iyi gitmiş maşallah diyelim :nazar::nazar:
pakizecim işte böyle böyle vereceğiz harika giriyor :nazar::nazar:

herkeze iyi haftalar diliyorum sağlıklı mutlu huzurlu ve az yorucu :KK16::KK16::KK16:

Ah canım çok mutlu oldum ya. Maşallah. :nazar: :KK9:

Herkese günaydın:KK16::KK16::KK16:.

Benim kilom 57,600.
O ilk haftaki, 3 öğün beslenirken 8 öğün beslenmeye geçmemden kaynaklanan,
1 kg'luk artış tamamen gitmiş:21:. Ayrıca başlangıç kiloma göre de 100 gr eksideyim.
Az diye gülmeyin sakın:KK57:.
:KK1::KK9::KK9:.

Hiç aç kalmadan 8 öğün yiyerek, hem de bu kadar sağlıklı bir şekilde beslenmek benim için çok önemliydi.
Hep hayalini kurduğum şeydi ve oldu sonunda. Ne tatlı isteği ne de açlıktan göz dönmeleri kaldı, hepsi bitti:KK16::KK16:.

Ay canım benim bunları duyduğuma ne kadar çok mutlu oldum bilemezsin. :KK16: Maşallah diyorum. :nazar::KK9:

Arkadaşlar,
listeyi kim yapacak? Arman mı acaba?

Ben yapamam, çünkü 50-59 topic'inin listesini hazırlıyorum, ikisi zor gelir sanırım:44:.

Canım liste derken kilo verenler listesi mi? İlk mesaja yazıyorum bir hafta yapıp da vermeye başlayanları. :44:

günaydınlar herkeseeeeeee:KK3:kilomu yazıyorum
geçen hafta: 78.000
bu hafta:78.000
kızlar ghaftanın 3 günü süper uydum diete sonra olmadı cumartesi pazarda ablam kardeşim bendeydi hiçççççççççç olmadı:KK17::KK17:
ama inanın çok seviniyorum bu kiloma bile daha önce olsaydı çoktan 2 kilo koyardı üstüne yani kilomu korumuşum
süper bi diet bu yaaaaaaaa:KK76::KK76: bide adetim yaklaştı ondan da vermeye bilirim bakalım haftaya ne olacak inş haftaya vermiş olurum
kilo verenleri tebrik ederimmmmmmmmm:KK9::KK9::KK9:
ignis 100 grm bile olsa verdin ya şekerim:KK34:

İşte bu da yağdan verdiğinizin ispatı arkadaşlar. :KK8:

herkese günaydınlarrrrrrrr
ben geçen pzt başlamıştım diyete,bir hafta çok güzel devam ettim ama cuma nişanlşım geldi sürpriz yapıp :)
ve haftasonu bozuldu diyet,beraber yedik ne bulduysak :KK43: oyüzden kilo fazla veremedim die düşünüyorum.
60 kilolayla başladım,vee 57.600 olmuşum
yaşasııın herşeye rağmen vermişim :)
diyete devammm

Tebrikler canım. :nazar::KK9:

bugünkü menüm hanımlar

kahvaltı: 1 parça peynir - 1 maydonoz - 1 fincan tarçınlı yeşilçay - 2 dilim tam buğday ekmeği

ara : 2 kuru erik 1 ceviz

öğlen: 1 porsiyon kıyma Az yağlı söğüşten salata, yarım dilim tam buğday

ara: 1 incir, 1 bardak ılık su

akşam: salata, 1 dilim ekmek, patatesli yemek var evde yesem mi bilmiyorum

2,5 litre kadar su
3 fincan yeşilçay
yürüyüş yok

bu arada 8 öğünümüz varmış Bugün farkettim :)

Evet ya, şeytanın bacağını kırdım, vücudumu da bu listeye alıştırdım, ilk etaptaki artışı silkeleyip attım:KK9::KK9:.
Kilo vermek bir yana, vücudunuzda etkilerini görüyor musunuz bu şekilde beslenmenin?
Sabahları kalktığımda cildim parlıyor benim:KK16:.
Karnım dümdüz, taş gibi:KK16:. Az ve sık beslendiğimizden mide hiç büyümüyor ya, ondan sanırım,
günün hiçbir saatinde şişkinlik olmuyor.

Dediğin her şeye katılıyorum igniscim. :21:

hihiiiiiiiiiiiiiiii :KK1::KK1::KK1: oluyor öyle ya onlarda bizim isme çok yakın isim koymuşlar topiklerinine
kızlar birşey soracağım 31 ağustos da amcam evleniyo elbisemi dikrirmeye 2 ay öncesinde başlamam gerekmiş ama ben hala kilo veriyorum elbise bittikten sonra daraltılırsa orjinalliği giderrmi :26:

Yok canım ya terziler ayarlar onu.

Kesinlikle ya ben çok acıkırdım artık acıkmıyorum,o kaysı yeşil çay nasılda tok tutuyomuş
kendime hakim olmaya başladım çikolataya bie yok diyebiliorum,hırsmı yaptım ne :)
annem kayınvalde adayım cmt dedi ya sen incemişsin sanki,popon küçülmüş dediler :) nasıl mutlu oldu
bende hissediorum zayıfladığımı,karnım yok ya çok güzel :)
herkese teşekürlerrrrrrr

Bunları duydukça o kadar mutlu oluyorum ki. :KK16:

Günaydın :KK3:

İlk hafta diyete tam dürüst olamadım
bu hafta da evimde olmıycam,ne kadar yapabilirsem artık

ilk kilo bildirimim;

geçen p.tesi 74.400 bugün 72.200 :KK8:

ilk hafta 2.200 gr eksilmişim :KK8:

polikistik over var bende, kilo vermem pkos olmayanlara göre daha zor
ama tok kalarak, regl öncesi haftasında olmama rağmen tatlı krizine girmeden, dengeli beslenerek tartıda eksilmek çok güzell :KK8:

hıı,, birde bu hafta hiç yürüyüş yapmadım
önümüzdeki haftada yapamam
3.haftadan sonra yürüyüş ile devam edicem.

Teşekkürler selin diyetini paylaştığın için :KK16: ramazana 3 aydan az zaman var, ramazana kadar gardrobumuz genişlesin biz daralalım :119:

Rica ederim canım ne demek. Maşallah çok güzel kilo vermişsin. :nazar::KK9:

merhaba kızlar 3 haftadır güzel giden bir diyetim vardı ama malesef geçen hafta bozdum ve tekrar başlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Tabii ki oluruz. İstediğini sorabilirsin. Ben bildiklerimi cevaplarım. Buradaki herkesin de bu şekilde düşündüğüne eminim. :KK16:

selam kızlar..

yaş ortalamamız 30 larda demek pek üstü yok :)belli bir yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor onun için sormuştum..

ben baktım bu konuya ilk mesajım 10 nisan filandı, ben 1 nisandan sonra dikkat etmeye başlamıştım..

ben de ilk defa kilo bildirimimi yapayım :)

Başlangıç:1 nisan 2013
Bugün 22 nisan 2013
Başlangıç kilosu :77,900
Bugünki kilo : 74,100
Toplam verilen : 3,800 :KK1:

inşallah böyle devam eder slında bu cuma günkü kilo , birkaç gundur oynama olmuyor pek..

Maşallah diyorum ve tebrik ediyorum harika harika. :nazar::KK9:

X