Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Tebrikler.

Zayıflamada baskül tek gösterge değil ki zaten. Şu örneği vereceğim gene, çünkü bayılıyorum buna.
Kadın 4 senede 3 kilo almış ama vücudunun yarısı gitmiş.

Eklentiler

• $yağ-kas.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 77
sen ne işle meşgulsün canım,
evli misin,ben yeni nişanlandım,nişanlım başka şehirde,asker yolu gözleyecem daha :98:bakalım seneye yaza düğün var kısmetse

ne güzel allah mesut bahtiyar mutluluğunuzu daim etsin canım askerliğini nişanlın tez zamanda yapıp gelir canm ben özel bir şirkette muhasebeciyim canım bende kamuuda olmak istiyorum aöf yi sırf bu yüzden okuyorum neyi var ne güzel memursun bacım
ben bekar sapsız üzümüm 22 yaşındayım prensimi bekliyorum

ben geldiiiiiiim , arkamdan dedikodumu yaptınız dün küçük sözüm bitti. bugün eniştenizle gezdim. görümcemde sonradan katıldı bize.sonra enişteniz gitti. sonra görümcemle forum kayseriye girdik ve bana 2 ayakkabı aldı biri çok tatlı bir kırmızı renkte topuklu bir ayakkabı. diğeri de yavruağzı spor ayakkabı

hihihhhhhhhiiiiiiiiiiiiiii niye suat astın kız begenmedim mi yavruağazı olanı ohhhhhhh eniştemizle gezmişsin nasıl istediğin gibi geçtimi neler konuştunuz desem çok mu meraklı olmuş olurum :26:

hoş geldin :)

gezmişsin, yavuklunuda görmüşün. o surat niye asıldı bakalım

tek yolu var günde iki öğün ve az yemek.gayrısı yalan

Yalansa ben nasıl bu kadar kilo verdim? Ya da darlingim ya da cemrem? Ya da benim bu listeleri verdiğim diğer kişiler? 2 öğün az beslenme ile "sağlıklı" bir şekilde kilo verebilmek bence asıl yalan.

hihihhhhhhhiiiiiiiiiiiiiii niye suat astın kız begenmedim mi yavruağazı olanı ohhhhhhh eniştemizle gezmişsin nasıl istediğin gibi geçtimi neler konuştunuz desem çok mu meraklı olmuş olurum :26:

yo zorla aldırdı, bende nazlandım ama aldım iskender künefe yidik bana sarıldı ve yanağımdan öptü

Ay canım tebrik ediyorum çok güzel kilo vermişsin çok mutlu oldum. Doğru regl iken vücut su topladığı için fazla çıkabiliyorsun tartıda.

Kızlaaar nasılsınız şehir dışındaydım giremedim. Sizi çok özledim.

Ayıp ama ya,
kilo bildirim gününde konu sahibi en son geliyor.

yo zorla aldırdı, bende nazlandım ama aldım iskender künefe yidik bana sarıldı ve yanağımdan öptü

Kim öptü? Görümcen mi, müstakbel kocan mı?
2. ise acele etmişsin, niye öptürdün kız kendini hemen?.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…