Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

selam kızlar..

yaş ortalamamız 30 larda demek pek üstü yok :)belli bir yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor onun için sormuştum..

ben baktım bu konuya ilk mesajım 10 nisan filandı, ben 1 nisandan sonra dikkat etmeye başlamıştım..

ben de ilk defa kilo bildirimimi yapayım :)

Başlangıç:1 nisan 2013
Bugün 22 nisan 2013
Başlangıç kilosu :77,900
Bugünki kilo : 74,100
Toplam verilen : 3,800 :KK1:

inşallah böyle devam eder slında bu cuma günkü kilo , birkaç gundur oynama olmuyor pek..

Tebrikler:KK9::KK9:.

kızlar ya ben diyet yaparken tuhaf bişey oldu bi tane cok sevdiğim bi pantolonum var kadın esner dediği için 1 beden dar almıstım bol olunca kötü durmasın diye aldıgımdan beride giyemedim :) esnemedi ama zaten kiloda vermem gerektigi için sorunda yapmamıştım.dün o pantolunu denedim kapanmayan o düğme kapandı acaip mutlu oldum zayıfladım oldu diye sevinirken bide baktım kilo aynı kilo zayıflamamısım spor yapıyodum diyetın yanında acaba vücudum mu sıkılaştı pantolunu denerkenmi esnettim anlamadım :)

Zayıflamada baskül tek gösterge değil ki zaten. Şu örneği vereceğim gene, çünkü bayılıyorum buna:KK1:.
Kadın 4 senede 3 kilo almış ama vücudunun yarısı gitmiş.

Eklentiler

• $yağ-kas.jpg
    $yağ-kas.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 77
sen ne işle meşgulsün canım,
evli misin,ben yeni nişanlandım,nişanlım başka şehirde,asker yolu gözleyecem daha :98:bakalım seneye yaza düğün var kısmetse :KK16:

ne güzel allah mesut bahtiyar mutluluğunuzu daim etsin canım askerliğini nişanlın tez zamanda yapıp gelir canm ben özel bir şirkette muhasebeciyim canım bende kamuuda olmak istiyorum aöf yi sırf bu yüzden okuyorum neyi var ne güzel memursun bacım
ben bekar sapsız üzümüm 22 yaşındayım prensimi bekliyorum :KK1:

ben geldiiiiiiim , arkamdan dedikodumu yaptınız :KK30: dün küçük sözüm bitti. bugün eniştenizle gezdim. görümcemde sonradan katıldı bize.sonra enişteniz gitti. sonra görümcemle forum kayseriye girdik ve bana 2 ayakkabı aldı :KK8: biri çok tatlı bir kırmızı renkte topuklu bir ayakkabı. diğeri de yavruağzı spor ayakkabı :KK19:

ben geldiiiiiiim , arkamdan dedikodumu yaptınız :KK30: Dün küçük sözüm bitti. Bugün eniştenizle gezdim. Görümcemde sonradan katıldı bize.sonra enişteniz gitti. Sonra görümcemle forum kayseriye girdik ve bana 2 ayakkabı aldı :KK8: Biri çok tatlı bir kırmızı renkte topuklu bir ayakkabı. Diğeri de yavruağzı spor ayakkabı :KK19:

hihihhhhhhhiiiiiiiiiiiiiii :KK1:niye suat astın kız begenmedim mi yavruağazı olanı :KK16:ohhhhhhh eniştemizle gezmişsin nasıl istediğin gibi geçtimi neler konuştunuz desem çok mu meraklı olmuş olurum :26::KK1:

ben geldiiiiiiim , arkamdan dedikodumu yaptınız :KK30: dün küçük sözüm bitti. bugün eniştenizle gezdim. görümcemde sonradan katıldı bize.sonra enişteniz gitti. sonra görümcemle forum kayseriye girdik ve bana 2 ayakkabı aldı :KK8: biri çok tatlı bir kırmızı renkte topuklu bir ayakkabı. diğeri de yavruağzı spor ayakkabı :KK19:

hoş geldin :)

gezmişsin, yavuklunuda görmüşün. o surat niye asıldı bakalım :KK1:

hihihhhhhhhiiiiiiiiiiiiiii :KK1:niye suat astın kız begenmedim mi yavruağazı olanı :KK16:ohhhhhhh eniştemizle gezmişsin nasıl istediğin gibi geçtimi neler konuştunuz desem çok mu meraklı olmuş olurum :26::KK1:

yo zorla aldırdı, bende nazlandım ama aldım :KK1: iskender künefe yidik :KK39: bana sarıldı ve yanağımdan öptü :KK17:

selamlar herkese,yaklaşık 1 haftadır giremedim.malum iş yoğunluğum:KK47:
ayın 19unda cuma günü 2 haftamı doldurdum.2. haftamda 800 gr. vermişim yalnız hala regl olduğum için tartıya bu hafta güvenmedim açıkcası.bir de regl iken kilo verilemiyormuş bu doğru mu acaba???
neyse toplamda 2 haftada 3.700 vermiş bulunuyorum.ve kendimi tebrik ediyorum:KK9::KK9:
bu arada ne çok şey yazılmış geri dönüp okuyabildiğimi okuyacağım:KK53:

Ay canım tebrik ediyorum çok güzel kilo vermişsin çok mutlu oldum. :KK9: :KK52: Doğru regl iken vücut su topladığı için fazla çıkabiliyorsun tartıda. :KK31:

Kızlaaar nasılsınız şehir dışındaydım giremedim. Sizi çok özledim. :KK43:

Ayıp ama ya,
kilo bildirim gününde konu sahibi en son geliyor:KK1::KK1::KK1:.

yo zorla aldırdı, bende nazlandım ama aldım :KK1: iskender künefe yidik :KK39: bana sarıldı ve yanağımdan öptü :KK17:

Kim öptü? Görümcen mi, müstakbel kocan mı?
2. ise acele etmişsin, niye öptürdün kız kendini hemen?:KK9::KK9:.

X