Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merhaba kızlar 3 haftadır güzel giden bir diyetim vardı ama malesef geçen hafta bozdum ve tekrar başlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

selam kızlar..

yaş ortalamamız 30 larda demek pek üstü yok :)belli bir yaştan sonra kilo vermek zorlaşıyor onun için sormuştum..

ben baktım bu konuya ilk mesajım 10 nisan filandı, ben 1 nisandan sonra dikkat etmeye başlamıştım..

ben de ilk defa kilo bildirimimi yapayım :)

Başlangıç:1 nisan 2013
Bugün 22 nisan 2013
Başlangıç kilosu :77,900
Bugünki kilo : 74,100
Toplam verilen : 3,800

inşallah böyle devam eder slında bu cuma günkü kilo , birkaç gundur oynama olmuyor pek..

merhaba kızlar 3 haftadır güzel giden bir diyetim vardı ama malesef geçen hafta bozdum ve tekrar başlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

hoşgeldin.. bozdum diye moralini bozma ara verdim diye düşün..hemen ilk sayfadaki 1.listeden başla , kendine göre uygula.. ben çok fazla diyet yapabilen biri değilim.. ama bunu uygulayabıldım, en azından kaçamak yapsam dahi diğer öğünde bunu telafi ettim..

niye 2 ay öncesinden diktiriyorsun ki anlamadım.bence 2/3 hafta önceden halletmen yeterli oz mana kadar da kilo vermen azalır sorun yaşamazsın kıyafetinde.

tebrikler canım

tebrikler canım çok güzel vermişsin

kızlar ben de şu iki haftalık sürecimi yzayım dışarı çıkıcam gece yine gelirim.
5 nisan cuma başlangıç:85.6
12 nisan cuma :83.7
19 nisan cuma :81.9
iki haftada toplamda 3.700.benim tartı günüm cuma idi.artık pazartesi olacak.bu sabah da tartıldım cuma ile aynıyım 81.9.bu hafta regldim yarın bitiyor.reglimden mi bilmiyorum ama 800 gitti sadece.yine de mutlluyum

başla hemen canım.bırktımı ipin ucu kaçıyor.1. listeden hemen başla.ben de daha 1 .listedeyim.beraber birbirimize destek olarak zayıflayacağız şekerim

vallahi ben martta 32 oldumyaşla da ilgili diyorlar bilmiyorum 2 haftada 3.700 verdim.ama ben öyle çok diyet yapmadım belki onunla da ilgilidir.daha önce çok diyet uygulaması yapanlarda kilo vermek zor oluyor diye okumuştum.sen de çok güzel vermişsin.kaçamak yapsan bile sakın bırakma canım

kızlar ya ben diyet yaparken tuhaf bişey oldu bi tane cok sevdiğim bi pantolonum var kadın esner dediği için 1 beden dar almıstım bol olunca kötü durmasın diye aldıgımdan beride giyemedim :) esnemedi ama zaten kiloda vermem gerektigi için sorunda yapmamıştım.dün o pantolunu denedim kapanmayan o düğme kapandı acaip mutlu oldum zayıfladım oldu diye sevinirken bide baktım kilo aynı kilo zayıflamamısım spor yapıyodum diyetın yanında acaba vücudum mu sıkılaştı pantolunu denerkenmi esnettim anlamadım :)

Senin kilon az, ne popon olacak ki?
Kaynanaya bak, daha şimdiden kızın poposuna bakıyor, tey Allahımmm.

Gözün aydın, tebrikler.

Tebrik ederim, ne mutlu oldun değil mi tartılınca?

öle deme canım ya evet fazla kilo yok ama belim ince göbek falan yok doğru düzgün,bütün kiloyu popocuğum alıo,ben burdayım diye bağırıo resmen oyüzden pek sevmiorum, kaynana konusunda haklısın,hiç o açıdan bakmamıştım

kilo verdiğimi görünce diyeti daha ciddiye aldım

öğlen yemeği listeme bunu eklesem ne olur ki filan demiycem artık

buzdolabına da astım listeyi, alternatifleri, kilo çizelgesini

bu arada yaş konuşulmuş
32 yaşında bi çıtırım ben
12 sene oldu evlilik kelepçesindeyim,
çocuğum yok, (zamanla olur, geçmiş olsun filan demeyin, istemedim hiç evlat sahibi olmak. ama son aylarda bir evlat sahibi olma kıpırtısı geldi böyle bana benzeyen kara kaşlı kara gözlü bir oğlum olsaydı... diye düşünüyorum zaman zaman )

Arkadaşlar,
bu pazartesi kilo bildirimi uygulaması epey güzel oldu, değil mi?

Daha da motive olacağımızı düşünüyorum.

evet cok guzel oldu .bu arada kilo veren, kilosunu koruyup kilo almayanlari tebrik ederim , istedigini goremeyenlerede bu hafta yeni basliyor henuz gec degil diyorum mutlaka haftaya gulen siz olacaksinizdir

oo maşallah sen çok güzel kilo vermişsin ben de ilk hafta ikiye yakın verdim ama sonrası yavaş gitti..yıne de totalde mutluyum :)

eteklerimden farketti, bluzlarımdan fark etti.. yüzümden de fark etti :)

Gulkemm canım az yemişsin çok değil de listeden çıkmamaya çalış canım daha çok verim alırsın

zyx321 sanmam canım sıkılaşmışsındır bence

ya bir ara sormuştum ama cevapları göremedim,

herhangi bir öğün yerine , NEsfit yıyebılır mıyız?
yumurta yok bu listede yumurta yıyemez mıyız haşlanmış ya da yağsız tavada?

ya bir ara sormuştum ama cevapları göremedim,

herhangi bir öğün yerine , NEsfit yıyebılır mıyız?
yumurta yok bu listede yumurta yıyemez mıyız haşlanmış ya da yağsız tavada?

nesfit yok.

et yerine yumurta yiyebilirsin, haşlanmış yağsız tavada nasıl istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…