Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kizlar 62,200 den (cizelgede 200 yapamadim birturlu) bugun 61,500 dusmusum.uzun zamandir 62 gormekten usanmistim bu iyi geldi . hafta ici ufak kacamaklar yapmasaydim ve regli gunum yaklasmasaydi sanirim daha cok kilo verirdim.haydi kizlar yeni bir haftaya basliyoruz insallah bu hafta diyeti layikiyla yapariz ve biraz daha inceliriz

Günaydın

İlk hafta diyete tam dürüst olamadım
bu hafta da evimde olmıycam,ne kadar yapabilirsem artık

ilk kilo bildirimim;

geçen p.tesi 74.400 bugün 72.200

ilk hafta 2.200 gr eksilmişim

polikistik over var bende, kilo vermem pkos olmayanlara göre daha zor
ama tok kalarak, regl öncesi haftasında olmama rağmen tatlı krizine girmeden, dengeli beslenerek tartıda eksilmek çok güzell

hıı,, birde bu hafta hiç yürüyüş yapmadım
önümüzdeki haftada yapamam
3.haftadan sonra yürüyüş ile devam edicem.

Teşekkürler selin diyetini paylaştığın için ramazana 3 aydan az zaman var, ramazana kadar gardrobumuz genişlesin biz daralalım :119:

geçmiş olsun waawwwwwwww harika kilo vermişsin maşallah canım kesinlikle 3 aya fıstık gibi olacağız

cok guzel kilo vermissin masallah diyelim nazar deyirmiyelim darisi bizim basimiza

darısı basıma diyorum.
yedi,klerimi kısmaya basladım bir diyet programı takip etmektense.
bakalım kucuk porsiyonlar isimi gorcek mi.
bu yola cıkanlara azim diliyorum.

Senin kilon az, ne popon olacak ki?
Kaynanaya bak, daha şimdiden kızın poposuna bakıyor, tey Allahımmm.

Gözün aydın, tebrikler.

Tebrik ederim, ne mutlu oldun değil mi tartılınca?

Arkadaşlar,
bu pazartesi kilo bildirimi uygulaması epey güzel oldu, değil mi?

Daha da motive olacağımızı düşünüyorum.

teşekkürler canım.ben ilk hafta çok verdim.2.haftamda 800 gitti reglimden olsa gerek.ama kaçamak yaptım:26:bugün sizin için tekrar tartıldım.ama sonuç cuma günüm ile aynı.reglim de yarın bitiyor.haftaya pazartesi gerçek sonucu alırım artık

Pazartesi günü ilk kilo bildirimi benden olsun. 73,6 ile başladığım diyette bir hafta sonra 72,9 oldum. Hatalıyım çünkü akşamları çok uyamadım, ama vazgeçmek yok, diyetimize devam.

gr da olsa gitmiş gitsin de gr gitsin,tebrik ediyorum

canım ideal kilona yakınsın vermen tabiki zor olacak.gr gr gidecek işteve amacımız aslında beslenmeyi öğrenmek.bu diyetle de başarıyoruz sanki

olsun canım kilo alma da kilomuzu korumamız bile önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…