Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

sorularını sor bakalım dedim:KK52: soracak sorum yok dedi , gözlerime öyle bakıyordu ki resmen yalvarıyordu kabul et diyeeeeeeeee :KK64:
ev ayrı, internet istedim özellikle sizin için. çünkü internet olmazsa sizlere yardımlarım yarım kalırdı :KK43: sizleri de anlattım ona:KK1: hepsi merak ediyor seni, şimdi beni bekliyorlar dedim :KK9: oturduk çayımızı içtik falan, her konuda karışmam dedi, evin reisi ben olurum haberi olsun dedim, dedim ya can atıyordu resmen. hafiften elektrik aldım. çikolata getirmişlerdi, gittiler çikolatanın başına üşüştüm :KK52: görümcem hele nasıl heyecanlıydı :KK9: 1-2 gün sonra istemeye gelecekler, sonrada söz kahvesi içeçekler :KK14:

canım Allah tamamına erdirsin.tebrik ederim:KK9:tüm süreci okudum:KK9:

400 gr daha vermişim. 70.1 kg olmuşummmmmmm. :KK52::KK52::KK52: 6'ları görmeme çok az kaldı çooook. Darısı hepinizin başına bitanelerim. :21::21::21::21:

tebrikler.ne güzel bir kioldasın.ben etli butlu severim mesela 68 kilomu çok seviyordum.orda ben uzun süre kalırım gibime geliyor:KK1:asıl hedefim 64:KK52:

Siz bilirsiniz valla arkadaşlarım nasıl isterseniz öyle yapalım. Herkes bir fikrini söylesin de. Akrepcik İgnis Cemrem Darlingim v.s.

canım ben hep cuma tartılıyordum ama size uyarım pztsi de olur.ne yapalım çoğunluğa uymak gerekir.

Arkadaslar ben kilo veremiyorum. Boyum 1.63 kilom 62 yürüyüş yaptim bi süre spor yaptim olmadi10 gundür de bu listeyi uyguluyorum düzenli olarak sadece 400 gr fark etti 55 olmak
Istiyorum ama boyle olunca şevkim kiriliyo. ;(

slm canım,belki ideal kilona çok yakın olduğun için veremiyorsundur.ideal kiloya yakın olunca vücut direnirmiş.düzenli spor ve bol bol su faydalı olacaktır..

O zaman bildirim günümüz "Pazartesi". Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. :KK9:
hayırlı olsun da ben daha 2 gün önce tartıldım cuma günü:KK1:yarın bir daha mı tartılıcam ne olacak?? verdiysem bile gr olacak:KK1:

Diyete de burdaki dayanışmaya da bayıldııım :) Yarın bende başlıyorumm kilom 83

hoşgeldin canım.kesinlikle başlamalısın.gerçekten işe yarıyor:KK14:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr ben geldim bugün nihayet ama kimse yok.vay arkadaş:KK14:
bu arada 2 gün evdeyim 23 nisan tatili:KK52::KK52:

darlingim çok sağol benimle bu süreci yaşadığın için :KK19: bugün küçük söz kestiler. yarın Fatihle telefon almaya gidiyorum :KK51: haftaya pazar büyük söz var :KK55:

bugün küçük sözüm yapıldı. galiba Fatih'e aşık oldum :KK17:
hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsinnnnnnn:KK52::KK52:
bugün Fatihle benim odama geçtik oturduk, dolabın üzerindeki diyet listemi gördü. buna ihtiyacın yok ki dedi :KK17: olsun dedim ayın 25 inin bekliyorum dedim, birazcık vereyim dedim :21: düğün tarihi ağustos sonu , gidiyor akrepcik :KK4: :KK5:
güle güle git evlen daima mutlu ol kız akrepcikkkkkkkkk:KK16:
selamlar herkese,yaklaşık 1 haftadır giremedim.malum iş yoğunluğum:KK47:
ayın 19unda cuma günü 2 haftamı doldurdum.2. haftamda 800 gr. vermişim yalnız hala regl olduğum için tartıya bu hafta güvenmedim açıkcası.bir de regl iken kilo verilemiyormuş bu doğru mu acaba???
neyse toplamda 2 haftada 3.700 vermiş bulunuyorum.ve kendimi tebrik ediyorum:KK9::KK9:
bu arada ne çok şey yazılmış geri dönüp okuyabildiğimi okuyacağım:KK53:
:KK9::KK9:hoşgeldin cnm tebrik ederim sende bayağı vermişsin bu hafta bende fazla bi kıpırdanma olmuyo çünki adetim yaklaştı ödem olmaya başladı bile:KK47:
olsun az az gitsin ben ona da razıyım cnm
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr ben geldim bugün nihayet ama kimse yok.vay arkadaş:KK14:
bu arada 2 gün evdeyim 23 nisan tatili:KK52::KK52:
ohhh 2gün dinlen tatilin tadını çıkar güzelimevet hafta sonu pek kalabalık olmuyo
yarın sabah herkes başlarrrrr gelmeye.........:KK34:

darlingim çok sağol benimle bu süreci yaşadığın için :KK19: bugün küçük söz kestiler. yarın Fatihle telefon almaya gidiyorum :KK51: haftaya pazar büyük söz var :KK55:

canım Allah hayırlısıyla tamamlasın.bu hafta giremedim maalesef o yüzden bugün yaklaşık 50 syf okudum:KK9:büyük söz ne nişan gibi mi??

hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsinnnnnnn:KK52::KK52:

güle güle git evlen daima mutlu ol kız akrepcikkkkkkkkk:KK16:

:KK9::KK9:hoşgeldin cnm tebrik ederim sende bayağı vermişsin bu hafta bende fazla bi kıpırdanma olmuyo çünki adetim yaklaştı ödem olmaya başladı bile:KK47:
olsun az az gitsin ben ona da razıyım cnm

canım bu hafta 800 gitti sadece ama reglim hala devam ediyo salı bitecek bilemiyorum yani.kilo verdimmi yoksa aldımmı:KK1:

ohhh 2gün dinlen tatilin tadını çıkar güzelimevet hafta sonu pek kalabalık olmuyo
yarın sabah herkes başlarrrrr gelmeye.........:KK34:

vallahi iple çeliyodum tatili çok şükür pztsi salı evdeyim:KK52:

canım Allah hayırlısıyla tamamlasın.bu hafta giremedim maalesef o yüzden bugün yaklaşık 50 syf okudum:KK9:büyük söz ne nişan gibi mi??
bilmem türklerde öyleymiş, formalite kız isteme töreni yapıldı bugün. yarın telefon almaya gidiyorum müstakbel eşimle, hafta içi birgün gidip altınlar ve kıyafet alınacak. haftaya pazar da kahvem içilecek. tüm akrabalar gelecek.

niaşn yapmak istemiyorum, boş masraf, ona yapacağım masrafa evime güzel güzel eşya alırım ne gerek masrafa :KK31:

eneeeeeeeeeeeem gidecem ben kaldı 4 ayım :KK6: Ay çok garip bir mutlulukmuş , Rabbim herkese nasip etsin :KK9: ama bugün annemin gözleri doldu, bende ağlayacaktım :KK14:
şu 4 ay su gibi gider yaaa
cnm anneler hep ağlar kıyamaz evlatlarına benim rahmetli annemde ne ağlamıştı ben evlenince hele yüzük falan takılınca hüzünleniyo ister istemez anne babalar:KK14:
vallahi iple çeliyodum tatili çok şükür pztsi salı evdeyim:KK52:
dinlen cnm hakediyosun yayıl ohhhhh pazartesi salı senin günün olsun şekerim:KK76:

bilmem türklerde öyleymiş, formalite kız isteme töreni yapıldı bugün. yarın telefon almaya gidiyorum müstakbel eşimle, hafta içi birgün gidip altınlar ve kıyafet alınacak. haftaya pazar da kahvem içilecek. tüm akrabalar gelecek.

niaşn yapmak istemiyorum, boş masraf, ona yapacağım masrafa evime güzel güzel eşya alırım ne gerek masrafa :KK31:

türkü kürdü mü olurmuş canım.yöreye göre demekki ilk defa büyük söz duydum.ben de bir nişan yapıldı bir de düğün.alışverişe öyle sülalyle çıkma.biz eşimle yalnız çıktık çok da güzel oldu.yoksa her kafadan bir ses çıkar.abla tavsiyesi:21:

şu 4 ay su gibi gider yaaa
cnm anneler hep ağlar kıyamaz evlatlarına benim rahmetli annemde ne ağlamıştı ben evlenince hele yüzük falan takılınca hüzünleniyo ister istemez anne babalar:KK14:

dinlen cnm hakediyosun yayıl ohhhhh pazartesi salı senin günün olsun şekerim:KK76:

ayyyyy ne yapacağımı şaşırdım 2 günde.yarın eşimim haftalık izni onunla bişeyler yapıcaz.salı sadece bana ait olacak.gün 24saat ben 48 saat gibi yaşıcam:KK52::KK52:
bu arada başın sağolsun canım.ben de 11 yıl önce babamı kaybettim.hepsinin mekanı cennet olsun(amin)

türkü kürdü mü olurmuş canım.yöreye göre demekki ilk defa büyük söz duydum.ben de bir nişan yapıldı bir de düğün.alışverişe öyle sülalyle çıkma.biz eşimle yalnız çıktık çok da güzel oldu.yoksa her kafadan bir ses çıkar.abla tavsiyesi:21:

ne alınır ne alınmaz bilmiyorum ki :KK50: yoksa sözlüm dinler beni :KK51:

ne alınır ne alınmaz bilmiyorum ki :KK50: yoksa sözlüm dinler beni :KK51:

canım annenler illaki bir şeyler söyler sana şunlar alınacak diye.ee kendiniz için de ne istiyorsan onu al.kullanmayacağın şeyleri alıp çocuğu masrafa sokma.ne bileyim acayip sırf alınsın diye alınanlardan bahsediyorumihtiyaçlarını al yeter.nişanda lazım olanları.takılardan da günlük de kullanabileceğin şeyler al.öyle koca koca takılar aldırma mesela nerede kullanacaksın.ne bileyim ben hiç sevmem de takıp takıştırmayı sade ve güzel olsun

Pazartesi günü ilk kilo bildirimi benden olsun. 73,6 ile başladığım diyette bir hafta sonra 72,9 oldum. Hatalıyım çünkü akşamları çok uyamadım, ama vazgeçmek yok, diyetimize devam.

günaydınlarrrrrrrr :KK3::KK3:diyet kardeşliği nasılsınızzzzzzzzz :KK54:

melekcimmmm kız neler olmuş 4 ayyyy su gb geçer ay senin adına çok mutlu oldumharika mutluluğun daim olsun canımmmmmmmmm çok mutlu ol :KK52::KK52::KK52:darısı bizlere olsun inşallah arkadaşımmmmm :KK19:

selin canım bu diyet harika kilo bildirimimi yapıyorum tam uyamamak ve hafta sonu kaçamağı ile kilom 70 geçen hafta 71 çıkmıştım kilo vermem durmuştu :KK19:

darling canım merhaba çok iyi gitmiş maşallah diyelim :nazar::nazar:
pakizecim işte böyle böyle vereceğiz harika giriyor :nazar::nazar:

herkeze iyi haftalar diliyorum sağlıklı mutlu huzurlu ve az yorucu :KK16::KK16::KK16:

Herkese günaydın:KK16::KK16::KK16:.

Benim kilom 57,600.
O ilk haftaki, 3 öğün beslenirken 8 öğün beslenmeye geçmemden kaynaklanan,
1 kg'luk artış tamamen gitmiş:21:. Ayrıca başlangıç kiloma göre de 100 gr eksideyim.
Az diye gülmeyin sakın:KK57:.
:KK1::KK9::KK9:.

Hiç aç kalmadan 8 öğün yiyerek, hem de bu kadar sağlıklı bir şekilde beslenmek benim için çok önemliydi.
Hep hayalini kurduğum şeydi ve oldu sonunda. Ne tatlı isteği ne de açlıktan göz dönmeleri kaldı, hepsi bitti:KK16::KK16:.

X