Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşlar,
listeyi kim yapacak? Arman mı acaba?

Ben yapamam, çünkü 50-59 topic'inin listesini hazırlıyorum, ikisi zor gelir sanırım:44:.

merhaba canım inşallah ucundan kıyısından 5 li rakamları bizde görürüz
sağlıklı kilo vermek en önemlisi

igniscim listeye selin gelsin bakalım elimden geldiğince yardım ederim

Peki Berivan Hanım,
öyle olsun bakalım.

Kızlar bizim topic'in altında, bir topic daha var; "sağlıklı gebelikleri için kilo verelim" diye.
Bizim konu sanarak, yanlışlıkla ona girmişim. Okuyorum, okuyorum "Allah Allah bunlar kim, yeni mi gelmişler acaba?" diye düşünüyorum.
Sonra anladım, yanlış yer olduğunu.
Sabah sabah, daha ayılamamışım ben.

Günaydınnn,zumba diyosun yani,tamam onun deneyim önce eğlenceli olsun benim olsun :)

günaydınlar herkeseeeeeeekilomu yazıyorum
geçen hafta: 78.000
bu hafta:78.000
kızlar ghaftanın 3 günü süper uydum diete sonra olmadı cumartesi pazarda ablam kardeşim bendeydi hiçççççççççç olmadı
ama inanın çok seviniyorum bu kiloma bile daha önce olsaydı çoktan 2 kilo koyardı üstüne yani kilomu korumuşum
süper bi diet bu yaaaaaaaa bide adetim yaklaştı ondan da vermeye bilirim bakalım haftaya ne olacak inş haftaya vermiş olurum
kilo verenleri tebrik ederimmmmmmmmm
ignis 100 grm bile olsa verdin ya şekerim

herkese günaydınlarrrrrrrr
ben geçen pzt başlamıştım diyete,bir hafta çok güzel devam ettim ama cuma nişanlşım geldi sürpriz yapıp :)
ve haftasonu bozuldu diyet,beraber yedik ne bulduysak oyüzden kilo fazla veremedim die düşünüyorum.
60 kilolayla başladım,vee 57.600 olmuşum
yaşasııın herşeye rağmen vermişim :)
diyete devammm

Evet ya, şeytanın bacağını kırdım, vücudumu da bu listeye alıştırdım, ilk etaptaki artışı silkeleyip attım.
Kilo vermek bir yana, vücudunuzda etkilerini görüyor musunuz bu şekilde beslenmenin?
Sabahları kalktığımda cildim parlıyor benim.
Karnım dümdüz, taş gibi. Az ve sık beslendiğimizden mide hiç büyümüyor ya, ondan sanırım,
günün hiçbir saatinde şişkinlik olmuyor.

hihiiiiiiiiiiiiiiii oluyor öyle ya onlarda bizim isme çok yakın isim koymuşlar topiklerinine
kızlar birşey soracağım 31 ağustos da amcam evleniyo elbisemi dikrirmeye 2 ay öncesinde başlamam gerekmiş ama ben hala kilo veriyorum elbise bittikten sonra daraltılırsa orjinalliği giderrmi :26:

evet ohhh olsun şeytana kırdın bacağını aferin kız sana
bundan sonra devamı gelecek gör bak
farkını görüyorum cnm mesela bel kısmım inceldi yani kilom olduğu için tabikide göbek var bende
o göbeğim bile yağları dağılmaya başladı yani eskiden göbeğim daha çok çıkıyodu şimdi azaldı
seviniyorum hemde nasıl devamı gelecek inş....
öle çokkk çok acıkma hissimde kalmadı benim de yola devam bakalım ne kadar gidecekk.....:26:

Son düzenleme:

hoşgeldin canım tabili gidecek kilolar eli mahkum

ne listesi acaba,yeni bi diyet listesimi varr :)

Yok, burada artık profesyonelleşmeye karar verildi de.
Pazartesi günleri kilo bildirimi olacak ve liste hazırlanacak;
geçen haftaya göre değişmleri filan gösteren.

Evet ya, süpersin. Tam anlatmaya çalıştığım bunlardı işte.
Arman sağolsun ya, hepimizin aç gözünü doyurdu.
Göz-beyin doyunca mide zaten acıkmıyormuş, bunu anladım.

Kesinlikle ya ben çok acıkırdım artık acıkmıyorum,o kaysı yeşil çay nasılda tok tutuyomuş
kendime hakim olmaya başladım çikolataya bie yok diyebiliorum,hırsmı yaptım ne :)
annem kayınvalde adayım cmt dedi ya sen incemişsin sanki,popon küçülmüş dediler :) nasıl mutlu oldu
bende hissediorum zayıfladığımı,karnım yok ya çok güzel :)
herkese teşekürlerrrrrrr

ignis aynen sana katiliyorum o karnimdaki sislik gitti benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…