Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canım neden vermeyesin.bugūn tartılma gūnū kaç kilo oldun.

Ya ben tam akksama kadar devam ediyorum akşamında bozuyrum ne onerirsiniz ban ya ;(( bir yardımcı olsanız; (

Bende burdaki diyet Programını uyguluyordum araya Taşınma bebeğimin aşıları ve Sünnet olayımız girdi yaklaşık bir aydır diyete uymadım verdiğim gramları geri aldım. Bu hafta artık bahanesiz istikrarlı olarak tekrar başlıyorum Mayıs ayına tatil rezervasyonumuz var Mayıs'a kadar 7 kg vermek istiyorum. Azimli olursam gitmiycek kilo değil aslında.

Evet azimli olursan gitmeyecek degil.4 ay var verirsin

hepinize merabalar, bende burdaki diyet programını uygulamaya dün başladım. 7 ay önce 80 kiloyla doğuma gittim. Pilates ve yediklerime dikkat ederek 66lara kadar düştüm boyum 1.68 hedefim 58e düşmek, birbirimize destek olup verelim bu kiloları

bir şey sormak istiyorum ikinci listede ızgara derken köfte yiyebiliriz dimi ben ilk defa diyet yapıyorum bilemedim ne yapsam ?

mesajını şimdi okuyorum ve sesli güldüm

merhaba arkadaşlar 7.30 da başlıyor ya liste bunu biz kendimize göre değiştirebilir miyiz yani saatlerini biraz ileri alabilir miyiz

ben buraya yeni üye oldum aslında burdaki bilgilerden yararlanmak istiyorum. diyet listeleri cok saglıklı gzüküyor fakat spor olarak ne yapabilirim acba ?

bu diyeti bir hafta önce okudum ve denemeye karar verdim çünkü çok mantıklı bir liste pazartesi başladım 5. gün bitti arada küçük kaçamaklara rağmen iyi gidiyor 5 günde 2 ye yakın kilo kaybım oldu devam etmeyi düşünüyorum abur cuburdan uzak durup aç kalmadan günü geçiriyorsunuz tavsiye ederim

canım nasıl gidiyo diyet bende başlamak istiyorum da

evet bugün bir hafta oldu 73.5 tim geçen hafta bu sabah 71.8 im iyi gidiyorum çünkü geçen hafta birçok kaçamak oldu pilav makarna ve börek yedim farklı günlerde ona rağmen iyi, hedefim şimdilik 5 kilo vermek inş verebilirim. yine tavsiye ediyorum kızlar gerçekten rahat bir diyet haftada bir kilo verebiliniyor ayrıca geçen tv de bir diyetisyen aynen bu diyettekileri söyledi ve sağlıklı şekilde kilo verirsiniz dedi. haftaya görüşürüz :)

Herkese iyi akşamlar. Liste ararken keşfettim burayı ve liste bana uygun geldi. Fakat bende hipertiroid rahatsızlığı var. Zararı olacağını sanmıyorum, doktorumu da danışacağım ama yarın hemen başlamak istiyorum. Tiroid ten dolayı çabuk kilo veremiyorum ve biçimsiz bir vucudum var. Üst bölgem kilolu alt bedenim çok ince. 1,52 boyundayım kilom 62. Malum normalde boyumuzdan 10 eksik olması gerekiyor kilonun ama rahatsızlığımdan ötürü 50 nin altına da inmem yasak O yüzden hedefim 50 oldu. Diyete ilave spor olarak haftalık 5 saat yürüyüş, 2 saat yüzme, günde yarım saat plates ve günde 100 ile 300 arası ip atlama ekleyeceğim. Nefes egzersizleri de çok önemli onları da yapacağım ve yatarken göbek bölgesi daha kilolu olanlar masaj yapabilir kendine. Önceden işe yaramıştı. Kitap yazma sürecim bana kilo olarak geri döndü. Burada birbirimizi teşvik ederek verebileceğimize inanıyorum. Verenlerden yorumlar alalım yahu. Herkese hayırlı akşamlar.

seni bu süreçte leithia ya spor ve sağlıklı yaşam için motivasyon taktikleri
topiğininemutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…