Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhabalar hanimlar :)
Uzuun zamandir uyeydim sitemize fakat bugün yazmak nasip oldu
Yaşım 19 ve mart ayı geldi bile temmuzda nisanlim ile görüşeceğim ve birton düğün vaar:) o yuzden 4 ayim var ve boyum 178 kilom ise 84.7 bu diyet cok eskiden uyguladigim fakat saatleri farkli olan diyetime benziyor ve o diyetle beraber 71 e kadar dusmustum araya ygs sinavi girince bende istedigom bölümü kazaninca dedim tekrar toparlanka vakti :) baslayacagim yarin sabah ve pazartesi çarşamba cuma mahalle konaginda grup sporum var sali persembe ise bireysel kendim spor yapacagimm 16 martta yazacagim sonuclarimi bakalim bende ise yarayacak mii:):):)

Mrhb arkadaslar bende bu diyeti uygulamaya karar verdim 160 boyundayim 72.500 kiloyum dogumdan once 58 kiloyfum hamilelikte cok kilo aldim aynaya bakmak foto cekilmek bile istemiyorum cok moralim bozuldu insallh sabah bende basliyorum insalj veririm kilolari

ben 2 kilo verdim bile:) kesnilkle tavsıyemdır bu diyet

bende bu diyete başladım bugün 1.listede 18.günüm ilk hafta çok güzel yaptım ne bir eksik ne bir fazla 7-8, günde kendimi hafif hissediyodum ve ben yürümeyi hiç sevmeyen ,yavaş yürüyen bi insanım yürümem bile rahatlamıştı ya da bana öyle geldi psikolojik olarak bilmiyorum ama çok iyi hissediyodum. 2.hafta başında bir şeye moralim bozuldu ve hep kaçamaklar yaptım bazı günler çok abarttım halada öyle gidiyo kendimi durdurmaya çalışıyorum hayatımda ilk defa diyet yapıyorum.
sizce en baştan mı başlasam yoksa devam mı ediyim baya kaçamaklarım oldu çünkü :KK61::KK61:

Herkese merhabalar, bu sitede yer alan bir çok bilgiden faydalanıp en sonunda üye olmaya karar verdim :KK70: Özellikle de bu forumu okuyunca :KK70: Ben de aranıza katılmak istiyorum . Pazartesi günleri tartı günüymüş sanırım bende pazartesi tartılıp bu diyete başlayacağım inşallah :) hem sabahları erken kalkmaya hemde kilo verme azmine destek olacağına inanıyorum.
Umarım hep birlikte istediğimiz kilolara sağlıklı bir şekilde ulaşırız hepinize sevgileeeer :KK39:

slm hanımlar;
bu diyeti daha önce uygulamşıtım harika bir diyet bugün tekrar başladım.. inş başarılı olurum. haftada 3 günde spora gidiyorum...
hergün yediklerimizi akşam yada ertesi sabah yazmak birbirimizi motive eder diye düşünüyorum. birbirimizi destekleyelim ve yaza fit girelim inş..

Herkese selam , ben bugün itibariyle 1.listeden başlıyorum boy 1.70 kilo 63.1 boyuma göre kilom fazlaymış gibi görünmese de vücudumda yağ oranı çok çok fazla maalesef :KK43: o yüzden özellikle bu programa uymak istedim yağlardan kurtulmak için. Çok istikrarlı ve iradeli bir insan değilim ama inşallah bu sefer olacak . Vücuttaki yerleşmiş yağlara hep birlikte veda edelim inşallaaaah herkese sağlıklı kilo vermeler :KK73:

arkadaşlar 2. hafta tam diyeti uygulayamasam da yine dikkat ederek geçirdim ve sonuç -700 yani 71.1 kiloyum vermeye devam bu hafta daha çok dikkat edeceğim

başlangıç 73.5, ilk hafta 71.8 ikinci hafta 71.1

kolay gelsin

Merhaba
Aranıza yeni katıldım ve çok fazla sorum var
Kendimden kısaca bahsetmem gerekirse dev gibi bir insanım
168 e 121 kilo oha filan diyenleri duyuyorum yaşım mı 31
Bekarım depresyondayım ve yardıma ihtiyacım var...
Kilo verebiliyorum en fazla 28 kilo vermiştim ki yanlış bir beslenme ile...
İnsülin direncim de var
Aslında yok,yok...

Merhaba
İnsülin direncim de var
Aslında yok,yok...
Arkadaşım öncelikle herşeyden önemlisi kişinin kendini sevmesi ve kendiyle barışık olması dır.:KK200: lütfen ama lütfen kendinle barış. oha falan est neden öyle diyelim:oops:. kilosu fazla olannlar daha hızlı veriyorlar kendine uygun bir zamanda bismillah de bu diyete başla ve inan olur mu. buralarda hep arkadaşlarımız varEn Büyük KK yardımlaşarak kilolara bye bye diyelim inşşş:KK53:

Merhaba arkadaşlar bende araniza yeni katıldım bu diyeti uygulamayı düşünüyorum ama ben çokta kendine hakim olabilen biri değilim açıkçası o yüzden çok kararsızım şöyle yapıpta iyi sonuc alan varmı eğer varsa gaza gelip başlıcam da ::))

Merhaba
İnsülin direncim de var
Aslında yok,yok...
Belki şaşıracaksın ama önünde çok güzel bir fırsat var 3,5 kilo fazlası olan sadece kilosundan kurtulurken sen yapacağın diyetle bambaşka bir vücuta sahip olacaksın azimle başla ve devam et sadece 10 gün sabret sonrası kendiliğinden gelecek bir iki kilo vermenin rahatlığını gördükçe şimdiye kadar beklediğine acırsın hadi kolay gelsin

Belki şaşıracaksın ama önünde çok güzel bir fırsat var 3,5 kilo fazlası olan sadece kilosundan kurtulurken sen yapacağın diyetle bambaşka bir vücuta sahip olacaksın azimle başla ve devam et sadece 10 gün sabret sonrası kendiliğinden gelecek bir iki kilo vermenin rahatlığını gördükçe şimdiye kadar beklediğine acırsın hadi kolay gelsin
bende motive oldum çok güzel yazmışınız :KK55: bugün başladım zaten geçen hafta regl dolayısıyla erteledim inş gitsin bu kilolar.. kızlar bu liste çok güzel mutlaka veriyorsunuz sabırla ve zamanla..

Arkadaşlaarr ☺ ben özge 17 yaşındayım 2. Listenin 8.günündeyim nasil başladığımı anlatayım ☺
15 tatilden önceki hafta 1.listeden başladım bir haftada 2.300 verdim herşey çok güzeldi ama 15 tatil girince yatma kalkma saati degişti diyet bozuldu okullar acılınca tekrar başladım 1.listeden hala devam ediyorum ama haftada 800-600 arası gidiyor biraz motive bozuyor ama olsun aç kalmadan zayıflıyorumm 2.listede olan varmı acaba konuşalımm☺

arkadaşlar geçen iki haftada bir haftası adetle bir haftası da sehir dışı tatilde geçti diyeti yapmayı bırakın kilo almamak için çırpındım bu hafta tekrar devam etmeye başladım ptesi bildirim yapmaya devam inş...

Merhabalar ilk listedeki ikinci haftam ilk hafta 900 gram verdim kilolar doğumdan bana yadigar :)

Üç listeyi de tamamlamak istiyorum emziren bir anneyim sütümde bir azalma olmaması çok sevindirici acıkma da olmuyor şimdilik

Başlangıç 73.7 ilk hafta bitimi 72.8

Haftaya pazartesi son durumu bildiririm

devam eden var mı kızlar ? ben bozup salı günü tekrar başladım ama kaçamaklarım oluyo sürekli bakalım nolucak

X