Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba, buradan olumlu sonuç alanları gördüm çok umutlandım. Sigarayı bıraktım ve kilo aldım boyum 1.74 75 kg yum şuanda yarından itibaren bu diyete başlıyorum sonuçları buraya yazacağım umarım olumlu sonuç alırız çok psikolojim bozuldu tartıda 75 kg çıkınca ağlamak istiyorum

Ya bu diyet süpermis gercekten.. ama ben okuyorum nasil yapicam .. yurtdisinda kaliyorum öyle güzel güzel türkiyedeki gibi hemen gidip köfte yapamam .. buranin dönerleride cok büyük ve yagli.. nasil yapcamki sabah 7 den 13 e kadar okuldayim... yardim edin banaaa ve 25 gün boyunca hep aynisinimi yicez listede yazan?

AY süper peki ara öğünde ne yediniz.. Bir de tavuk et türü o anda olmadıgında ne yediniz alternatif bu konuda yardımcı olur musunuz bir de çayı şekersiz mi içtiniz..

Ben sekeri 8 yildir kullanmıyorum zaten ara öğünlerde altarnatif meyveli yogurt 2 kuru incir veya kuru kayisi.. 2 adet grisini ya da 1 meyve... gibi et ve tavuk yoksa yesil.mercimek kuru fasulye nohut gibi ama bunu haftada 1 kere öneriyorlar en fazla 2 kere... sekeri hayatınızdan çıkartın inan ki cok mantıklı bir davranış 1 kup seker 1 dilim ekmekten fazla kaloriye sahip günde 1 sekerli 6 cay icseniz diyet zaten yalan oluyor...

Kolay gelsin istediginiz bir sey varsa sorabilirsiniz ve toplam 8 haftada 9 kilo vermisim ama daha 5 kilo 8 kilo daha vermem gerekli

Sevgiler

merhaba hanımlar ben Betül
36 yaşındayım 2 çocuk annesiyim.
tüm sayfaları okuyamasam da bu liste ile güzel kilo verilebildiğini gördüm.

bu sabah 76 kg. ile aranıza girmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar bugūn itibarı ile 72.900 geldim.bu ay ki kontrolumada gittim doktor bu ay toplamda 1.100 gram verdigimi söyledi ve yine yağdan vermişim bilginize... hūlyaca nerdesin kayboldun canım yaa

Hoşgeldin aramıza

hoşbulduk, sabahtan beri yazan birileri varmı siye bakıyorum sürekli:)

Aslında olur gibi geliyor bana ama sūt yağ yakmada çok etkili

peki sütü sade ve ılık mı içmeliyim?

Merhaba arkadaşlar bugūn itibarı ile 72.900 geldim.bu ay ki kontrolumada gittim doktor bu ay toplamda 1.100 gram verdigimi söyledi ve yine yağdan vermişim bilginize... hūlyaca nerdesin kayboldun canım yaa

tebrik ederim.

hoşbulduk, sabahtan beri yazan birileri varmı siye bakıyorum sürekli:)

peki sütü sade ve ılık mı içmeliyim?

tebrik ederim.

Teşekkūr ederim canım. Ben sūtū ılık ve bol tarçınlı içiyorum faydası oldugunu dūşūnūyorum.bol su içmeyi ve ara ögūnleri ihmal etmezsen iyi olur canım

Günaydın

dün ilk günümdü, kaçamaksız çok güzel geçti.
sabah uyanınca- sirkeli su
kahvaltı - 2 dilim tam buğday ekmekli peynirli maydonozlu tost, şekersiz çay
ara- 2 adet kayısı, 4-5 tane badem
öğlen- salata, haşlanmış yumurta, 1 dili ekmek
ara - yarım paket kepekli bisküvi
ara - 2 adet kayısı
akşam- lahana yemeği, salata
gece- 2 tane mandalina

gün içerisinde 2,5 lt. suyumu da içtim.

bu sabah güne yine sirkeli ılık suyumla başladım.

Merhaba arkadaşlar ben de yeni sıfırdan bir konuşma başlattım "Beraber zayıflamaya var mısınız :)"
bugün başlıyorum eğer yeni başlayanlar varsa bana katılabilirler :)

merhaba hanımlar, kimsecikler uğramamış

benim diyetim çok iyi gidiyor.
dün 2.günümdü, kaçamaksız çok güzel geçti.

sabah uyanınca- sirkeli su
kahvaltı - 2 dilim tam buğday ekmekli peynirli maydonozlu tost, şekersiz çay
ara- 2 adet kayısı, 1 tane ceviz
öğlen- salata, haşlanmış tavuk, 1 dilim ekmek
ara - yarım paket kepekli bisküvi
ara - 2 adet kayısı
akşam- lahana yemeği, salata
gece- yarım elma, yarım portakal

gün içerisinde 3 lt. suyumu da içtim.

bu sabah güne yine sirkeli ılık suyumla başladım.

kaç kilosun canım hadı bakalım :)

Devam bayanlar :) 3.listenin 1 .haftasi bitti henüz bir sey yok tabii ki ama 3 hafta sonra buraya bir 5 kilo daha gitti diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…