Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben bennce bu pazartesi hic tartilip morlimi bozmiyim cnku cok kotu bir hafta gecirdim kilo almadiysam iyi yani :KK43: :KK43:

Benim de bu hafta kötü geçti.Hem sürekli dışarda oluşum hem de adet zamanım derken bu hafta kilo bile almışımdır.Ama tartılalım ki daha fazla kiloyu engeller canım:KK14:

Arkadaşlar bir sey danışacagım size bu ara öğünde yarım paket bisküvi var ya siz onu hangisi olarak tüketiyrsunuz

canım ya görünürde fark var mı sende teşekkürler cevabın için

Evet var bel bölgesinde. Çünkü göbekli değil ama simitim var yanlarda. Gözle görülür bir değişim var şükür:KK49:

günaydın herkeseee . Ben de kiloda -100 gr bi azalma var 69.7 den 69.6 oldu sadece ama bugun regl in ilk günü ölçüm yaptım bi incel me var ama kiloda çok değişim yok bu dönemde de o normal zaten :)

Benim de -100 azalma oldu ama adet öncesi daha çok vermişgibiydim adet kilo durumunu fazla gösteriyor. Ama yine de tebrikler :KK52:bu arada listeye sizi de alıyorum :KK25:

Gūnaydın kızlar bu hafta 75 kilo çıktım tam 1500 gr gitmiş

ooo süpersin valla. güzel gitmiş kilolar. daha da çok gitsin :KK76: bu haftanın en çok kilo vereni sensin galiba :cool::KK9:

---Ayrıca listedeki bayanlar nerelerdesiniz. Boş yerleri dolduralım :KK47:

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 150
Bende bu listeleri uygukuyorum buranin sessiz takipçisiydim başka bi topikte ne yediklerimizi paylaşıyoruz
Ben 1. Listeye 3.8 kilo verdim
2.lsiteyi pek değil hiç uygulamadım sayılır o yüzden 900 gr verdim
3. Listeye başladım tam uygulayacağım insallh ama 2 eylülde diyete baslamistim toplamda 7 kilo verdim suan durdu insallh 3. Listeye bağladım tüm umudumu

merhaba arkadaşlar bende adet nedeniyle tartıda çok oynamayanlardanım 63 kilo görünüyorum birazda kaçırdım tatlı krizine giriyorum bu zamanlarda ben ama yinede vermiş olmak iyi geldi...

Kendimi hic iyi hisstmiyrm 76 kilo geldim :KK43:

Moralin bozuk devam edersen öyle gider bak.O yüzden bu hafta güzel geçicek diye düşün:KK19:.Nerelerde eksik yapıyorsun mesela.

Bende bu listeleri uygukuyorum buranin sessiz takipçisiydim başka bi topikte ne yediklerimizi paylaşıyoruz
Ben 1. Listeye 3.8 kilo verdim
2.lsiteyi pek değil hiç uygulamadım sayılır o yüzden 900 gr verdim
3. Listeye başladım tam uygulayacağım insallh ama 2 eylülde diyete baslamistim toplamda 7 kilo verdim suan durdu insallh 3. Listeye bağladım tüm umudumu

1.listede genelde çok kilo veren oluyor ama ben de de az değişim olacak gibime geliyor. Ben fazla da uygulamıyorum ondan diye düşünüyorum. ama pes etmek yok. çok da güzel vermişsin.Bizde verelim böyle kilolar :KK68:

merhaba arkadaşlar bende adet nedeniyle tartıda çok oynamayanlardanım 63 kilo görünüyorum birazda kaçırdım tatlı krizine giriyorum bu zamanlarda ben ama yinede vermiş olmak iyi geldi...

aynı durumdayız. adet olmak durumu değiştrdi maalesef. Artık daha normal geçer. Tatlı krizlerim de geçti güzelce uygulayacağım artık. 2. listeye geçmeye bile az bi zaman kaldı :oops:

Evet var bel bölgesinde. Çünkü göbekli değil ama simitim var yanlarda. Gözle görülür bir değişim var şükür:KK49:

Benim de -100 azalma oldu ama adet öncesi daha çok vermişgibiydim adet kilo durumunu fazla gösteriyor. Ama yine de tebrikler :KK52:bu arada listeye sizi de alıyorum :KK25:

ooo süpersin valla. güzel gitmiş kilolar. daha da çok gitsin :KK76: bu haftanın en çok kilo vereni sensin galiba :cool::KK9:

---Ayrıca listedeki bayanlar nerelerdesiniz. Boş yerleri dolduralım :KK47:

Beni de yaz canım 78.4 kg yum :KK49: yavaş yavaş gidiyor ama gidiyor buna da şükür değil mi

Bir de hulyacaa 10 kasımda 80.7 kiloydum onu da değiştirebilir misin tabloda :KK15:

Bence gayet güzel veriyorsun canım tebrikler valla. maşallah diyelim. :21::cool:darısı başımıza:KK23:

-- bu arada bayanlar nerdesiniz ne alemdesiniz. :KK54:

Eklentiler

• 25 kasım.png
    25 kasım.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 109
Moralin bozuk devam edersen öyle gider bak.O yüzden bu hafta güzel geçicek diye düşün:KK19:.Nerelerde eksik yapıyorsun mesela.

1.listede genelde çok kilo veren oluyor ama ben de de az değişim olacak gibime geliyor. Ben fazla da uygulamıyorum ondan diye düşünüyorum. ama pes etmek yok. çok da güzel vermişsin.Bizde verelim böyle kilolar :KK68:

aynı durumdayız. adet olmak durumu değiştrdi maalesef. Artık daha normal geçer. Tatlı krizlerim de geçti güzelce uygulayacağım artık. 2. listeye geçmeye bile az bi zaman kaldı :oops:
Ama burdaki ların kilosu düşük masallh zaten ben suan 76.8 m bu kilo vermiş halim

Sabah kahvaltida 3 zeytin kibrit kutusunun yarisi kadar peynir yarim yumurta haslanmis domates 2 dilim salatalik yuvarlak kesilmis 4 dilim bir dilim mısır ekmegi
oglende 2 yemek kasigi tarhana corbasi
tavuk sote yagsiz susuz bir yemek kasigi makarna
bunlari yedim bu saate kadar tabi 2 litrede su ictim cay icmedim yesl cay ve nescafee ictim cok mu sizceeeeee
neden gtmiyr kilolarim

Sabah kahvaltida 3 zeytin kibrit kutusunun yarisi kadar peynir yarim yumurta haslanmis domates 2 dilim salatalik yuvarlak kesilmis 4 dilim bir dilim mısır ekmegi
oglende 2 yemek kasigi tarhana corbasi
tavuk sote yagsiz susuz bir yemek kasigi makarna
bunlari yedim bu saate kadar tabi 2 litrede su ictim cay icmedim yesl cay ve nescafee ictim cok mu sizceeeeee
neden gtmiyr kilolarim
Cok olur mu hic..aksine cok az bence ..o yzden gitmiyir..ara ogunler cok onemli..sanirim onlari yapmiyorsun canim..eger ara ogunleri yaparsan kesinlikle kilolar daha kolay gider..

X