Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet ilk hafta fazla gidiyor ama diğer haftalar en fazla 1.200 falan gidiyor ikinci listenin sonuna kadar bırakmayacağım i hergün 45 dk ekliptik bisiklet sürüyorum sporla yada yürüyüşle desteklerseniz daha hızlı gider kilolar mutlaka verirsiniz merak etmeyin

Canim sagol ya buldum gercekten guzel bise gibi yarin baslayacam insaallah

Rica ederim ne demek .:KK52:Hemen etkisini görürsün. :KK49:

Bu arada bayanlar nasıl gidiyor diyet. Ben bugün tüm günüm doktorda geçtiği içi diyete uyamadım ama yine de tuttum kendimi. Kilo almayım da gram gram :cool:gitsin az gitsin ama gitsin inşallah :KK48: Bu hafta pek değişiklik olacak gibi görünmüyor bünyede ya bakalım :KK17:

Rica ederim ne demek .:KK52:Hemen etkisini görürsün. :KK49:

Bu arada bayanlar nasıl gidiyor diyet. Ben bugün tüm günüm doktorda geçtiği içi diyete uyamadım ama yine de tuttum kendimi. Kilo almayım da gram gram :cool:gitsin az gitsin ama gitsin inşallah :KK48: Bu hafta pek değişiklik olacak gibi görünmüyor bünyede ya bakalım :KK17:

Aynen bende onu diyeceğim tamam ufak tefek kacamaklarim oldu ama bu hafta değişiklik olmayacak gibi duruyor bendede neyse yinede devam

Bugūnkū yediklerim
Kahvalti
1 dilim peynir
1 tane yumurta
3 tane zeytin bol yeşillik
Ara
1 elma
Yarım bardak sūt
Ögle
1 kase yogurtla yapilmis amerikan salata
Akşam
4 kaşık yeşil fasūlye
Yarım bardak yogurt
Bol salata ( yagsız tuzsuz)
Çok olmuşmu bugūn misafirlikteydim ögleyi onunla geçiştirdim

Aynen bende onu diyeceğim tamam ufak tefek kacamaklarim oldu ama bu hafta değişiklik olmayacak gibi duruyor bendede neyse yinede devam

Bi de hasta olacağım tartıda fazla bile çıkarım :oops:Ama diyete devam. Sağlıklı sağlıklı yaşıyoruz :KK51:

Bugūnkū yediklerim
Kahvalti
1 dilim peynir
1 tane yumurta
Ara
1 elma
Yarım bardak sūt
Ögle
Akşam
4 kaşık yeşil fasūlye
Yarım bardak yogurt

Bence gayet iyi. Kalorisi çok düşük. Benim yediğim daha az ama yediğim sabah pohaça falan olunca olmadı benim bugün diyete uyamadım. Ama seninki normal. :cool:

Bugūnkū yediklerim
Kahvalti
1 dilim peynir
1 tane yumurta
Ara
1 elma
Yarım bardak sūt
Ögle
Akşam
4 kaşık yeşil fasūlye
Yarım bardak yogurt

Bence gayet iyi

Bugūnkū yediklerim
Kahvalti
1 dilim peynir
1 tane yumurta
Ara
1 elma
Yarım bardak sūt
Ögle
Akşam
4 kaşık yeşil fasūlye
Yarım bardak yogurt

bence de listeniz oldukça iyi hazırlanmış, sabırla uygularsınız inşallah :)

Slm kizlar..ben 3 ay once dogum yaptim..emziriyorum oglusumuda..1aydir kendi cabamla dikkat ederek bir bucuk kilo verdim..nadir de olsa spor yaptim..ben bu diyeti uygulamak istiyorum..bi de kabizlik sorunum var malesef:KK43: dogum kilom sadece 5 kilo ama ben daha da dusmek istiyorum..toplamda 15 vermek istiyorum..size katilarak baslamak istiyorum pazartesi gunu hayirlisi ile

canım ozmn 81 den 5 ayda 62 ye inmiştim. şuan doğum kılolarım var bi turlü istikrar kuramadım tekrardn başlmk ıstıyorum bakalım inş yine başarır doğum kılolarından temuza kadr kurtulurum.
Slm canim sende dogum yapmissin ..ne kadar oldu dogum yapali ..benim 3 ay oldu..basladinmi listeye..ben pazartesi baslayacagim insallah:)

Slm canim sende dogum yapmissin ..ne kadar oldu dogum yapali ..benim 3 ay oldu..basladinmi listeye..ben pazartesi baslayacagim insallah:)

canım bnm oğlum 9 aylık benim kilo doğumdan snra düşmüştüm 75 lerede ama sütüm azdı coğalsın mama vermeyelim emsin die beni besiye çektiler hoop kilo aldım şuan 86 yım 4 gün oruç tuttum gram inmedi hiç oynamıyor bu listeye daha başlamadım kv gelicek o varkn uygulayabilirmiyim bilimyorum ama o gitsin kesin inş başlıcam. bu aradada bitki çayı almk istiyorum 5 li yada 9lulardan. 1 temmuz eşim öğretmen okul tatil olunca memleketine gideriz orda tekrardn şişko gitmk istemiyorum 65 e inmk istiyorum oğlumun doğum gününede 76 75 olsam süper olur ilk zmnlar hızlı gider umudundayım 2 ayda 10 gitse gerisini yavaş yavaş temuza kdr vermk istiyorum hem bahara doğdu koşu yuruyüş vs harket sporda gelirse inş incelmede olur.

canım bnm oğlum 9 aylık benim kilo doğumdan snra düşmüştüm 75 lerede ama sütüm azdı coğalsın mama vermeyelim emsin die beni besiye çektiler hoop kilo aldım şuan 86 yım 4 gün oruç tuttum gram inmedi hiç oynamıyor bu listeye daha başlamadım kv gelicek o varkn uygulayabilirmiyim bilimyorum ama o gitsin kesin inş başlıcam. bu aradada bitki çayı almk istiyorum 5 li yada 9lulardan. 1 temmuz eşim öğretmen okul tatil olunca memleketine gideriz orda tekrardn şişko gitmk istemiyorum 65 e inmk istiyorum oğlumun doğum gününede 76 75 olsam süper olur ilk zmnlar hızlı gider umudundayım 2 ayda 10 gitse gerisini yavaş yavaş temuza kdr vermk istiyorum hem bahara doğdu koşu yuruyüş vs harket sporda gelirse inş incelmede olur.
Anladim canim insallah..aslinda vermissin ne guzel..sonra dan almak kotu..gerci bende suan dikkat etmesem alirim biliyomusun..bubay kendi cabamla bir bucuk kilo verdim..bende onumuzdeki hafta basliyacagim..insallh istedigimiz kiloya inerizz..:)

Anladim canim insallah..aslinda vermissin ne guzel..sonra dan almak kotu..gerci bende suan dikkat etmesem alirim biliyomusun..bubay kendi cabamla bir bucuk kilo verdim..bende onumuzdeki hafta basliyacagim..insallh istedigimiz kiloya inerizz..:)
canım bu listelerirmzn olanı vardı onu bile uygulamıştım uygulayınca cidden gidiyor 5 ayda 19 kılo verdim ben inş yine basarırız :)

canım bu listelerirmzn olanı vardı onu bile uygulamıştım uygulayınca cidden gidiyor 5 ayda 19 kılo verdim ben inş yine basarırız :)
Cok guzel vermissin gercekten..ayda 4 kiloya denk geliyo..bu cok iyi..aslinda ben dun saglik ocagina gittim..ordaki dr ye danistim..baba diyetisyenin fikrini almami soyledi..sali gunu ona gidecegim..ondan sonra baslayacagim ..istersen seninle o listeyi paylasirim..emzirdigim icin yine bu diyetisyen esliginde baslayayim dedim..

X