Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben bugün baskılara dayanamadım ve 500 kalori fazla yedim yaklaşık süt verdiğim için kızıyorlar bana ama sütüm azalmıyorki bol su ve rezene içiyorum birde yeşil cay ... hemde gece yedim bu 500 kaloriyi eşimi ikna ettim 1 saat sonra 30dk tempolu yürüdük .. yedigimden pişman değilim ama yarin uyucam diyetime inşallah haftada 1 kilo versem yeter bana inşallah ...yarin kiloları söyleme günü hadi bakalım bu arada ben ill kilomu yanlis yazmıştım sonra duzeltmedim 65. 9 kg dim diyete basladigimda

Eklentiler

• P_20151113_185539.jpg
    P_20151113_185539.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 88
Ben bugün baskılara dayanamadım ve 500 kalori fazla yedim yaklaşık süt verdiğim için kızıyorlar bana ama sütüm azalmıyorki bol su ve rezene içiyorum birde yeşil cay ... hemde gece yedim bu 500 kaloriyi eşimi ikna ettim 1 saat sonra 30dk tempolu yürüdük .. yedigimden pişman değilim ama yarin uyucam diyetime inşallah haftada 1 kilo versem yeter bana inşallah ...yarin kiloları söyleme günü hadi bakalım bu arada ben ill kilomu yanlis yazmıştım sonra duzeltmedim 65. 9 kg dim diyete basladigimda

Ben de bugün biraz yedim ama yavaş yavaş alışır bünyemiz. :KK48: Yarın aç karnına kiloları öğrenme günümüz :KK17::KK14:Kilonu da başlama gününü düzeltirim ben :KK25:

Bende bu hafta 1 kaçamak la 64.1 kg düştüm eski kilom 65.9 idi 1 kilo 800 gram vermişim yani bakalım haftaya kaç kilo olucaz :KK51:

Çok güzel hazirlamissin tabloyu hülyaca teşekkürler boyle görünce daha bi sefke geliyorum:KK5:

Ne demek rica ederim. :KK68:Haftaya daha bol eksili günlerimiz olur inşallah. Bu sefer daha az kaçamakla güzel kilolar verelim .Tablo hem istikrarımızı bozmaz :KK19:

Merhaba ben de bugun başladım. kilom 69.7 bakalım haftaya nasıl değişecek. bir de ben her gün mutlaka yarım saat 45 dk spor yapacagım pazar günleri hariç. 1 gün kardiyo (leslie 3-4 mil) 1 gün bölgesel egzersiz. herkese başarılaaar.

Hoş geldiniz aramıza. Spor yapıyorsanız daha da güzel. Benim yaza kadar öyle bir imkanım olmadığı için bu şekilde kilo vermeye devam edeceğim. Bir de unutmadan Her pazartesi günü tartı günümüz var. Başarılar :KK49:

merhabalar bende 1 hafta önce başladım bu diyete eşimle birlikte yapıyoruz.geçen senede yapmıştık ama yine aldık kiloları dikkat etmediğimiz için yarın 1 hafta olacak 3.200 kilo vermişim tabi en az 1 kilosu ödemdir.burdan destek almak çok güzel herkese başarılar
3.200 kilo ilk hafta için çok iyi bende dün başladım umarım bende tartıya bu kadar yansır...

Merhaba ben de bugun başladım. kilom 69.7 bakalım haftaya nasıl değişecek. bir de ben her gün mutlaka yarım saat 45 dk spor yapacagım pazar günleri hariç. 1 gün kardiyo (leslie 3-4 mil) 1 gün bölgesel egzersiz. herkese başarılaaar.
Hoşgeldin canim bu leslie hakkında bana bilgi verirmisin ben yūrūyūş yapamïyorum çok duyuyorum ama bilgim yok nasıl oluyor

Hoşgeldin canim bu leslie hakkında bana bilgi verirmisin ben yūrūyūş yapamïyorum çok duyuyorum ama bilgim yok nasıl oluyor

START! Walking at Home American Heart Association 3 Mile Walk yazarsanız nete baya etkili olur. Daha önce baya yaptım. Diğer videoları daha hafif bu daha etkilidir. Bir de daha etkilisini istersen:
Belly, Buns & Thighs Walk - Full 40-Minute Indoor Walking Home Workout.

İkisini de uyguladım ben uzun zaman boyunca. Deneyin derim :KK49:

START! Walking at Home American Heart Association 3 Mile Walk yazarsanız nete baya etkili olur. Daha önce baya yaptım. Diğer videoları daha hafif bu daha etkilidir. Bir de daha etkilisini istersen:
Belly, Buns & Thighs Walk - Full 40-Minute Indoor Walking Home Workout.
İkisini de uyguladım ben uzun zaman boyunca. Deneyin derim :KK49:

incelmede faydası oldu mu csnım jillian mı ne vardı bir de senin tavsiyen incelmek açıından ne olur benım üst bedenim kilolu canım o yüden soruyrum tesekkur ederim

incelmede faydası oldu mu csnım jillian mı ne vardı bir de senin tavsiyen incelmek açıından ne olur benım üst bedenim kilolu canım o yüden soruyrum tesekkur ederim

Kesinlikle etkili canım. Benim vücut tipim düz. O yüzden rahatım ama arkadaşımda etkisi oldu.Ama her gün aksatmadan yaptı. Şu an olduğundan daha zayıf görünüyor hatta. Düzenli yapılınca daha etkili olur. :KK51:

X