Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kizlar neler yapiyorsunuz nasil gidiyor diyetimiz

Güzel gidiyor şimdilik. Ama sabahları süt içme işini yapamıyorum. Bünye alışkın değil. napsam bilemedim :KK14: bir de akşama sebze yemeği olmayınca yağsız tavuk yiyorum. bir de suyu sürekli yanımda gezdiriyorum.:KK50:Senin nasıl bakalım :cool:

Güzel gidiyor şimdilik. Ama sabahları süt içme işini yapamıyorum. Bünye alışkın değil. napsam bilemedim :KK14: bir de akşama sebze yemeği olmayınca yağsız tavuk yiyorum. bir de suyu sürekli yanımda gezdiriyorum.:KK50:Senin nasıl bakalım :cool:
Bende fena degil aralarda bi kahve sekersiz iciyorum ara ögünlerim bazen cok yakin oluyor kahve icersem ara ogün yapmiyorum.su icmekten vazgecmiyorm en aziki litre icmeye calisiyrm bakalim ne olacak sonuc pazartesi gorecegz belko bu pazartesi pek anlamayz bsey ama 23.11.2015 de kilo verip vermedigimz belli olur insallah basaririzda bizde ovunuruz burda bu sekilde kilo verdik diye.hepimize kolay gelsin diyet arkadaslarim :KK54:

Bende her ogunden önce mutlaka 1 bardak su içiyorum canım sabahları süt içemiyor san 1 cay bardağı yoğurt veya ayran içebilirsin ben öyle yapıyorum...

19.00 da salata ve ekmek yemeyecegim onun yerine 2 kepçe mercimek çorbası yiyecegim kalori miktarları ayni oluyor birde akşam ları sebze diyor ya ben onu yapamiyorum ne yemek yaparsam ondan 6 yemek kaşığı yiyorum bakalım pazartesi gününü heyecanla bekliyorum ben 70 gün önce doğum yaptım ve dogumumum son 1 ayında ilac kullanmak zorunda kaldım tam 30 kilo ödem birikmişti vucudumda ... 100 kilo ydum yani ... kilolu olmak çok zor her kilo verisimde vücudum öyle bir rahatlı yor ki evlenmeden önce 50 kiloydum yine öyle olmak istiyorum :KK69:

Yavaş yavaş ve sağlıklı verelim yeter ya:KK68:.Ben de yemeğe göre şekil alıyorum maalesef.ne çıkarsa bahtıma hesabı. ekmeği zati akşam yemeğinde yemiyorum alışkın değilim çünkü. Bir de erken kalmayı alışkanlık haline getirmem şart.:KK17:Sabahları kuş gibi olup akşamları ağırlaşıyorum. Bakalım pazartesi günü birazda olsa motive oluruz. hele diğer hafta daha da rayına oturur her şey:KK76:. eski 83 kilomdan bu hallere gelmek bile şükür edici. 62lere de geldim mi de korumaya geçerim artık kilomu:cool:

Bende her ogunden önce mutlaka 1 bardak su içiyorum canım sabahları süt içemiyor san 1 cay bardağı yoğurt veya ayran içebilirsin ben öyle yapıyorum...

19.00 da salata ve ekmek yemeyecegim onun yerine 2 kepçe mercimek çorbası yiyecegim kalori miktarları ayni oluyor birde akşam ları sebze diyor ya ben onu yapamiyorum ne yemek yaparsam ondan 6 yemek kaşığı yiyorum bakalım pazartesi gününü heyecanla bekliyorum ben 70 gün önce doğum yaptım ve dogumumum son 1 ayında ilac kullanmak zorunda kaldım tam 30 kilo ödem birikmişti vucudumda ... 100 kilo ydum yani ... kilolu olmak çok zor her kilo verisimde vücudum öyle bir rahatlı yor ki evlenmeden önce 50 kiloydum yine öyle olmak istiyorum :KK69:

Dediğin gibi yapayım ben de o zaman. Teşekkür ederim canım :KK54:

Hosbuldum canim:) bu aralar tartilamiyorum da pek ama tahmini 72 i bulmus olabilirim:110:boyum 1 68 sanırım .su anda kaldigim yerde baskul yok ama en yakin zamanda edinmeye calisicam. Bende yiyebilirim yani az olmak kaydiyla peki kahvaltiyi soylemi yapsam bi yumurta accik peynir uc zeytin cay yesillik biriki dilim ekmek ...

Canim ben diyetisyenin verdigi listeye uyuyorum.zaten bu diyet listesi ile hemen hemen ayni ben bir yumurta kibrit kutusu peynir (ben lor peyniri bir y.k tercih ediyorum 5 zeytin bol yeşillik bir veya iki dilim ekmek

Arkadaşlar bugün çok zorlandim ben annem bize geldi ve kalorisi oldukça yuksek sevdiğim şeylerden yaptı hepsinden bir parca yiyebilmek icin bazı ara öğünlerimi yapmadım ve saat 21.00 deki meyve saatimide yapamiyorum malesef ama canim istiyor kendimi tutmam lazim bazı şeyleride yemedim 2 gündür gerçekten zor oluyor ama kendimi tutmam lazim çünkü zayıflamam gerek daha rahat hareket ediyorum zayıflayınca :KK14:

Kızlar bende 3 ay önce doğum yaptım yarın başlamayı düşünüyorum bu listeye inşaallah kilo veririm. 67 kiloym her hafta yapacam bakalım verecekmiyim

İkimiz ayni durumda sayılırız bende yaklaşık 70 gün önce doğum yaptım inşllah 2 ay sonra 55 kilolarda olmayı istiyorum sonra 50 ye düşerim belki..

Arkadaşlar bugün çok zorlandim ben annem bize geldi ve kalorisi oldukça yuksek sevdiğim şeylerden yaptı hepsinden bir parca yiyebilmek icin bazı ara öğünlerimi yapmadım ve saat 21.00 deki meyve saatimide yapamiyorum malesef ama canim istiyor kendimi tutmam lazim bazı şeyleride yemedim 2 gündür gerçekten zor oluyor ama kendimi tutmam lazim çünkü zayıflamam gerek daha rahat hareket ediyorum zayıflayınca :KK14:
Canım yalnız degilsin bugūn bende ögleyin kaçırdım heralde ama akşam yemegi yemedim ara ögūnlerimi yaptım

Arkadaslar bugun bende annemle gune gittim cok da olmasa borek ve keşkek yedim tatlida sutlu tatliydi onuda yedim ama aksam yemegi yemedm 2 bardak cay ictim uc tane kestane yedim hafta sonu olunca byle oluyor aslinda hic hareketsiz kalmadim ama yedim .:KK17::KK64:..

X