Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Polyannacım. Olsun ben de kaçamak yapıyorum ama ertesi öğün aynen devam ediyoruz. Çok sıkı devam ediyoruz inşallah. Polyanna internet tarayıcına şu adresi yapıştır. Ama aradaki boşlukları sil.
dukanimvedunyam.blogs pot.c om

gunaydınn kızlarrr..

yarın 1 haftam doluyodu ama yıne sabah dayanamadım tartıldımm

veee 68.8 çıktımm ınanamadımm çoook sevındımm hepınızı çook sevyrmm

sanırım boyle boyle gıdecek bu kılolar... ınş gıttığındede tutmasını bılırımm yoksa boşuna çıkar bu zahmetlerr

Merhaba kızlar,

Ben hala regl olamadım ve deliriyorum Haftasonu berbattı. Canım devamlı bir şeyler istedi. Ve ilk defa yenik düştüm
Normalde bile çikolata pek aramazken 2 gün çikolata yedim Regl falan da olacağım yok sanırım. Akşam eczaneden ilaç alacağım, söktürücü. Doktorum da aynısı söyledi. Çünkü bir an önce doğum kontrol hapına başlayıp, hormonları dengelememiz gerekiyormuş.

Önümüzdeki 5 gün hiç kaçamak yapmayı düşünmüyorum. 1 hafta da tartılmayacağım. Eşim de yurt dışına gidiyor bu arada, 6 ay Moral olarak da çok iyi değilim zaten. Bu sürede ailem, akrabalarım yanıma gelip nöbetleşe yanımda kalacaklar. Hamur işleri, bol soslu yemekler göz kırpacak bana ama kanmam inşallah.

canım bence stres yapma şu günlerını atllat sıl baştan başlarsınn

eşınde gule gule gıtsın gelsın ınşş.. onuda ıyı tarafından duşunelım bırbırınızı ozleyeceksınzz

ve sana gelen akrabalarada dekı senın de kılo vermen lazım eğer zayıfsada gelen kışı sağlıklı beslenmemız lazım bak şoyle bı lıstem var bunu uygulayalım dersın , boylece o yemeklerı yemekten de kurtulursunn

Günaydınnnn herkesee bugün kötü bi mide ağrısıyla uyndımm lahana suyumu ve sirkeli su içemedim bu sabah ve şimdi tartıldım 62.500 çıktım yaaa 61.800 görmüştüm en son tartıdaa yaa bu nsl bişey bi gün kaçamaktanmı oldukiiiofff resmen dağıdımmmm

canım bence stres yapma bı kaç gun bekle oyle tartıl, geçmış olsun ayrıca da belkı odem falan toplamışındır.. dur bakalım hemen can sıkmak yook

canım bence stres yapma bı kaç gun bekle oyle tartıl, geçmış olsun ayrıca da belkı odem falan toplamışındır.. dur bakalım hemen can sıkmak yook
tskler canım moral verdiğin için 50 li rakamlar görmek istiyorum tartıdaa takarım artıkk böyle bi andada hemen biseyler yemek istiyorum kötü olanda bu

tskler canım moral verdiğin için 50 li rakamlar görmek istiyorum tartıdaa takarım artıkk böyle bi andada hemen biseyler yemek istiyorum kötü olanda bu
50 yı hepımız gormek ıstıyoruz tatlımm .. ama sabırr ıştee , sınır stres de odem yapara belkı demedı deme

sabırla beklycezz canımm ınanacağız bıde.. bende sabah bı mutlukla yazdım 68.8 dıye az once bı daha tartıldım 69.8 bu bı kılo nerden cıktım şımdıı

Merhaba kizlar ben de 1.72 boyunda ve 59 kiloyum hedefim 55 bu diyeti uygulamaya basladim ancak ogle yemegi icin pratik kasap kofte 3 adet,1 dilim tam bugday cavdar ekmegi ve yagsiz salata yedim.Kasap kofteden bir sikinti olur mu?

aa neden öyle oldukii tartılarimzdami bi sorun var acaba bide cnm spor yapıyomusun sen?

Merhaba kizlar ben de 1.72 boyunda ve 59 kiloyum hedefim 55 bu diyeti uygulamaya basladim ancak ogle yemegi icin pratik kasap kofte 3 adet,1 dilim tam bugday cavdar ekmegi ve yagsiz salata yedim.Kasap kofteden bir sikinti olur mu?
hoş geldin cerencim inş istediğin kiloya inersin ama normal bence senin kilo boyuna göre:)kasap köfteye gelince sanırım bişey olmaz ama çok emin deilim üç tanee iyi yemişssin büyük deilmi kız o köfteler:)

Hosbulduk canim :) Normal gibi aslinda ama ben onceden 55 kiloydum cok sagliksiz bir sekilde kilo aldim kendimi iyi hissetmek adina vermeye calisiyorum simdi.Aslinda normal boyuttaydi bana gore ama sorun olur diye korktum artik doner mi alsam acaba ama kasap kofte de cok hosuma gitmisti

İlacıma başlayınca her şey düzene girecek inşallah.

Ay saol canım, inş güle güle gider, hemen de geçer zaman Özlem zaten çok fazla var, akşamları bile 1 saat anca yanyana kalıyoruz

Gelenler ilk olarak anneannem ve dedem olacak. Tıkıştırmaya çalışacaklar ağzıma, ben de doktorun dediğini diyeceğim onlara. Hormonlarımın düzelmesi ve sağlıklı anne olabilmem için zayıflamam lazım :) Ancak bu şekilde durdurabilirim sanırım :)

Bu arada açlıktan midem feryat ediyor. Yemeğim hala gelmedi, siparişi verdim ama. Kahvaltımı, meyvemi, incirimi kendim getiriyorum ama öğle yemeğini sipariş veriyorum. Yarım haşlanmış ve sonrasında ızgaralanmış tavuk göğsü ve salata.

Ve geldi yemeğim, yaşasııııın

slmm kızlarr

bugunkı menulerımı yazyrm;

8.30 da kalktm dolayısıyla sut faslını atladım
09.00 da 2 dılım ekmek ve beyaz peynırle tost yaptım bol maydonozla yedım.
10.30 da 1 tane fıstık 2 kuru kayısı
12.30 100 gr köfte-kerevızlı salata- 1 dılım ekmek
16.00 yarım paket form bıskuvı
19.00 yarım kepçe çorba- o yuzden ekmek yemedım- 6 kaşık sebze yemeğı- bol yeşıl salata

gun ıçerısınde bı kaç kez daha tartıldım 69.8 sabah yanlışmı gordum desemm 68 ı görduğumden emınım neyse yarın ınşşşş 68 görururum yarın tam bır hafta oalcak çunkı . ay hadı ınşş..

gecenız guzel olsunnnn kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…