Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Jadore senle ben aynıyız. Abarttığım gun 58 oluyorum ama yediklerimiz Ağırlığı oluyor. 1-2 gun icinde hemen tekrar 56.0 oluyorum. Ama genel olarak 54-56 arası geziniyorum. Jadore senin boy kac? Benim 160 cm. Sen bu diyete başlayacak mısın. Bugün benim 3. Gunüm.

Kızlar neredesiniz motivasyonum Düşüyor. Gece gece canım kuruyemis istiyor. NerdesiniZ ? Size sabredin derken ben burada deliriyorum. Gene iyi dayandım. Adet olma belirtilerim basladi. En deli dönemim.
Kızlar ben bugün boyunca neler yedim?

7:00-- UYANİNCA

Zencefilli tatlandırıcılı light sütle yapılmış yarım kupa sahlep

9:00--KAHVALTI
Yagsiz lor Peynirli 1 yumurta omleti
1 yk yulaf kepekli yogurt
Maydanoz
Yesil cay

10:30--ARA:
1 yk Gojiberry
Yesil cay

12:30--ÖĞLEN YEMEĞI
30 gr. Dereotlu hindi jambon
Yarım yk yulaf kepekli 1 kase yogurt

14:30--ARA
Yarım yk Gojiberry
1 kupa sekersiz sade Nescafé

19:00--AKSAM YEMEGİ
Yarım yk yulaf kepekli 1 kase yarım yagli yogurt

18:30--ARA
Yarım yk Gojiberry
2 fincan damla Sakızlı sekersiz turk kahvesi

Kızlar neredesiniz motivasyonum Düşüyor. Gece gece canım kuruyemis istiyor. NerdesiniZ ? Size sabredin derken ben burada deliriyorum. Gene iyi dayandım. Adet olma belirtilerim basladi. En deli dönemim..

GÜNAYDIN KIZLARRR :KK15:
en sıkıntılı dönem umarım kolaylıkla atlatrsn yalandünyacıım...

akşam benim bağlama kursum vardı gelincede çok yorulmuştum yattım o yüzden giremedm canmm..

benim dün yediklerime gelince;
UYANINCA
06.30 1 BARDAK YARIM YAĞLI SÜT ( sabah erken evden çıktığım için iş yerinde tekrar kahvaltı sorunum olmasın diye saatlarde oynama yapyrm mecburen :KK43:
KAHVALTI
07.15 2 DİLİM EKMEK, BEYAZ PEYNİR, MAYDONOZ
ARA
10.30 2 KURU KAYISI 1 CEVİZ
ÖĞLE YEMEĞİ
12.30 80 GR LİGHT TON BALIĞI ,1 DİLİM EKMEK , SALATA
ARA
15.30 YARIM PAKET FORM BİSKÜVİ (yarım saat gecikmeli yedim çünki toplantım vardı)
ARAMSI :)
17.00 2 KURU KAYISI
AKŞAM
18.30 6 KAŞIK SEBZE YEMEĞİ,1 DİLİM EKMEK, SALATA (kursa gideceğim diye yarım saat erken yedim)
ARA
22.00 1 TRABZON HURMASI( kursdan geldim meyveyi yeyip yememe arasında kaldım ama yedim:KK64:

bu arda sebze yemeği sormuştm ya o gün sizee kabak yaptım ama çoook güzel olmuştuu isteyenlere tarif verebilirmm

bu arada gün içinde şekersiz form çay, yeşil çay , kırmızı çay, türk kahvesi ve soğan suyu içtimm bunları yazmadım ama içtiklerimizde önemlimi kızlarr :KK14:

Casual woman şeker ve krema atmadığın sürece içtiğin önemli değildir.
Canım benim ya ne de guzel tam tamına uymuşsun listene. Seni Gözlerinden öpüyorum. Maşallah diyorum. Bir kaç gündür eşim trip Atıyor. Ben de kendimi serseriliğe verdim artık bugün. Ayağımı uzattım filmimi açtım. Abur Cuburumu da aldım yanıma ne yalan söyleyim. Sabah spor yürüyüş yaptım. Hatta ikinci posta sporumu da biraz önce yaptım. Ama annemlerde bir iki lokma tereyağlı ekmek yedim. Biraz önce iki Fıstıklı çikolata bar yedim. Bugünü salladım anlayacağın. Ama sen sakın yapma başta da dediğim gibi ben korumada Olduğum için artık herseyi yiyorum. Ama inş söz yarın tekrar seninle bu diyete devam edeceğiz. Tabi ben diyeti kendi bilgilerime göre biraz değiştirip uyguluyorum.

Kızlar neredesiniz motivasyonum Düşüyor. Gece gece canım kuruyemis istiyor. NerdesiniZ ? Size sabredin derken ben burada deliriyorum. Gene iyi dayandım. Adet olma belirtilerim basladi. En deli dönemim.
Kızlar ben bugün boyunca neler yedim?

7:00-- UYANİNCA

Zencefilli tatlandırıcılı light sütle yapılmış yarım kupa sahlep

9:00--KAHVALTI
Yagsiz lor Peynirli 1 yumurta omleti
1 yk yulaf kepekli yogurt
Maydanoz
Yesil cay

10:30--ARA:
1 yk Gojiberry
Yesil cay

12:30--ÖĞLEN YEMEĞI
30 gr. Dereotlu hindi jambon
Yarım yk yulaf kepekli 1 kase yogurt

14:30--ARA
Yarım yk Gojiberry
1 kupa sekersiz sade Nescafé

19:00--AKSAM YEMEGİ
Yarım yk yulaf kepekli 1 kase yarım yagli yogurt

18:30--ARA
Yarım yk Gojiberry
2 fincan damla Sakızlı sekersiz turk kahvesi
canım ya senin diyet listende ekmek yokmu banamı öyle geldii nasıl doyuyosunki?

Kızlarrrr pazartesi gününden beri lahana suyu içiyorummm uzun zamandan beri ilk kez tartıda 61 gördümm evttt 61.800 çokkk mutluyummmm:) devam edicemm sizce zararı olurmu bu arada listeyede cok uyamadım spor yapmadım ama yediklerimede dikkat ettim suyumu yeşilcayımı ihmal etmedim:)

Casual woman şeker ve krema atmadığın sürece içtiğin önemli değildir.
Canım benim ya ne de guzel tam tamına uymuşsun listene. Seni Gözlerinden öpüyorum. Maşallah diyorum. Bir kaç gündür eşim trip Atıyor. Ben de kendimi serseriliğe verdim artık bugün. Ayağımı uzattım filmimi açtım. Abur Cuburumu da aldım yanıma ne yalan söyleyim. Sabah spor yürüyüş yaptım. Hatta ikinci posta sporumu da biraz önce yaptım. Ama annemlerde bir iki lokma tereyağlı ekmek yedim. Biraz önce iki Fıstıklı çikolata bar yedim. Bugünü salladım anlayacağın. Ama sen sakın yapma başta da dediğim gibi ben korumada Olduğum için artık herseyi yiyorum. Ama inş söz yarın tekrar seninle bu diyete devam edeceğiz. Tabi ben diyeti kendi bilgilerime göre biraz değiştirip uyguluyorum.

canım bende senı opuyorumm :KK15:
pazrtesıye kadar tartılmayım dıorum ınşş ıyı sonuçlar çıkarr..

bugunde harfı harfıne uydum dıyetımın.. bu hafta kolay oldu ışyerınde dıye tonbalığına sardım ama haftaya köfte yapayım dıorumm ve canım yavaş yavaş çıkolata ıstıoo:KK14:

umarım yenerım bu ısteğıı..

ahh ahhh bende korumaya gırdığım gunlerı görebılcekmıyım acaba :KK64:

Kızlarrrr pazartesi gününden beri lahana suyu içiyorummm uzun zamandan beri ilk kez tartıda 61 gördümm evttt 61.800 çokkk mutluyummmm:) devam edicemm sizce zararı olurmu bu arada listeyede cok uyamadım spor yapmadım ama yediklerimede dikkat ettim suyumu yeşilcayımı ihmal etmedim:)

bende pazartseıden berı soğan suyu ıçıyorummm ınşş faydası olur çunkı ıçmesı gerçekten çoook zorr:KK61:

yeşıl çay gundde ne kadar ıçıosun 1 fıncan ıçyrm ben 1 fıncanda yeşıl kahve ıçıyorum:KK66:

bende pazartseıden berı soğan suyu ıçıyorummm ınşş faydası olur çunkı ıçmesı gerçekten çoook zorr:KK61:

yeşıl çay gundde ne kadar ıçıosun 1 fıncan ıçyrm ben 1 fıncanda yeşıl kahve ıçıyorum:KK66:
Canım yaa soğan suyunu bilmem ama lahana suyu baya etkili inanmayarak başladım ama ben iyiki başlamışım ha yeşilçayı sorrmuşsun 2 veya 3 fican içiyorum zaten 3 den fazla içilmemeliymiş inş faydasını görürüz:)

Polyanna 3 gün diyet yapmıştım. Doymadım demek ki 4. Günü bozdum. Bugün tekrar devam ediyorum ama. Sabah 7:30 ta light süt içtim. 10:00 da lor peynir , sütaş süzme yoğurt, soğan ve maydanoz ile meze yaptım. Sadece bundan 2-3 kaşık yedim. Şimdilik tokum. Hastalığımın 1. Günü. Dün o yüzden dağıytım. Şabah sporumu yaptım. Şimdi yürüyüşten yazıyorum size :)

Polyanna 3 gün diyet yapmıştım. Doymadım demek ki 4. Günü bozdum. Bugün tekrar devam ediyorum ama. Sabah 7:30 ta light süt içtim. 10:00 da lor peynir , sütaş süzme yoğurt, soğan ve maydanoz ile meze yaptım. Sadece bundan 2-3 kaşık yedim. Şimdilik tokum. Hastalığımın 1. Günü. Dün o yüzden dağıytım. Şabah sporumu yaptım. Şimdi yürüyüşten yazıyorum size :)

bende canım bugün sabah light (yarım yağlı) sütümü içtim. kahvaltıdada beyaz peynir 2 dilim ekmek ve maydonozumu yedim ara öğünde ceviz 2 kayısı az öncede salatamla ton balığımı yedim ( balık olup çıkacam :KK76: hafta sonu köfte yapayım dolaba ataym diorum 5 er tane getiirim iş yerinede ) şu an doydum bende :emir_bebek: vee saat 11 de yeşil kahve içiyorum acayip tokluk hissi verio kızlar haberiniz olsun:KK76:

yalandünyacım akşam yemeğinde canım çok yoğurt istio listede yok diye yemiyrm napsam bilemedm:KK64: yersem diyet bozulmuş olurmu acaba ?

Bi de kızlar biz kadınlar herseyden çabuk etkileniyoruz. Eşim bir iki suratını astı diye de dağıtmak istedim. Ama ne kadar aptalca bir davranış. Eşimle sorunumuz hala düzelmedi ama ben kafayı topladım. Hayatımı yaşıyorum. Sallamıyorum onu. Kendi keyfime bakıyorum onun için kendi düzenimi bozamam. Bu sabah mesaj atmış. 1 ay ayrı kalalım annende kalır mısın diye. Kalırım diye cevap yazdım. Kafam rahat. Kaderim neyse onu Yaşar'ım. o bir günü bunun için Dağıtmaya değmezmiş. Keske keyifle severek isteyerek dağıtsaymışım.

Casual woman canım tabi ki yağlı yoğurt yersen diyetin bozulur. Light , yarım yağlı veya evde kaymağını alarak yaptığın yoğurttan 2-3 kaşık salatana karıştır. Iyice harmanla ye. Ben bu akşam sabah yaptığım yoğurtlu Soğanlı mezeden yicem salata yerine.

Bi de kızlar biz kadınlar herseyden çabuk etkileniyoruz. Eşim bir iki suratını astı diye de dağıtmak istedim. Ama ne kadar aptalca bir davranış. Eşimle sorunumuz hala düzelmedi ama ben kafayı topladım. Hayatımı yaşıyorum. Sallamıyorum onu. Kendi keyfime bakıyorum onun için kendi düzenimi bozamam. Bu sabah mesaj atmış. 1 ay ayrı kalalım annende kalır mısın diye. Kalırım diye cevap yazdım. Kafam rahat. Kaderim neyse onu Yaşar'ım. o bir günü bunun için Dağıtmaya değmezmiş. Keske keyifle severek isteyerek dağıtsaymışım.

canımm ne olur moralini bozma ve dağıtmaa, önce sen bunuda unutma lütfennn...

sen değerlisin kendin olarak eşin de bi yere kadar yanındaa sonuçta el oğluu sen onu değil o seni pohpohlasınn canını sıkmaaa:KK15::KK15:

Kızlar sormuştunuz ekmek yemiyor musun diye. Evet ekmek yemiyorum ama alternatif olarak evde un yerine yulaf kepeği kullanarak bir şeyler yapıyorum. Mesela bu akşam için pazılı pizza yaptım. Ufak bir Borcam yaptım. Yarısını eşim yer, yarısını ben.

X