Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

spor kısmına cevap vermemışım canım pardon haftada 3 kez lesly 3 mıl yapyrmm ama bundan sonra buna ek 5 mıl de eklemyı duşunuyorum:KK49:
olcak olcak inşaallah canim bende kahvaltıyaa gec kaldım ara öğünümü atlasam oğlumla kahvaltı ediyoruz şu an uyuyakalmisimm ya bu arada buzdolabım arızalandi benim deişcek ne alsamki bi fikri olan varmı?

b
olcak olcak inşaallah canim bende kahvaltıyaa gec kaldım ara öğünümü atlasam oğlumla kahvaltı ediyoruz şu an uyuyakalmisimm ya bu arada buzdolabım arızalandi benim deişcek ne alsamki bi fikri olan varmı?
bende hafta sonu kahvaltıyı geç yaptığım için ara öğünü atlyrm canım..
buzdolabına gelince bosch kullanyrz biiz memmunuzz..

sabah aç karnına tartılmıştım sonra kahvaltı çay su derken hemen kılo olarak çıkarmı bılemedımkıı :KK1:

Tartım ile bazen benim de başım derde giriyor :KK43:
Sabah aç karnına 73 gelirken, akşam tok karnına 72 gelebiliyorum :)

Ama bu hafta hiç tartılmayı düşünmüyorum. Regl olabilmem için hap kullanmaya başladım. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Ben Samsung kullanıyorum 2 senedir. Şimdilik memnunum. :)
hımm samsung bi modelini cok begendim aksam media markt ta ama satış elemanıi tavsiye etmedi yaa aynı şey çamaşır makinesi alırkende olmuştuu profilo aldım memnun değilim nedense samsung beyaz eşyasını önermiyolar telefonda tvde iyiymiş senin memnun olman güzel tekrar bakayım ben tskler bu arada:)

hımm samsung bi modelini cok begendim aksam media markt ta ama satış elemanıi tavsiye etmedi yaa aynı şey çamaşır makinesi alırkende olmuştuu profilo aldım memnun değilim nedense samsung beyaz eşyasını önermiyolar telefonda tvde iyiymiş senin memnun olman güzel tekrar bakayım ben tskler bu arada:)

Benim çamaşır makinem, bulaşık makinem de Samsung. Bir sorun yaşamadım, belki de şanslıyım. Eşim ısrar etmişti Samsung için, iyi ki dinlemişim diyorum. Telefonlarımız bile hep aynı marka. Bazı şikayetleri ben de okudum, duydum. Şans işi sanki biraz da :)

Benim çamaşır makinem, bulaşık makinem de Samsung. Bir sorun yaşamadım, belki de şanslıyım. Eşim ısrar etmişti Samsung için, iyi ki dinlemişim diyorum. Telefonlarımız bile hep aynı marka. Bazı şikayetleri ben de okudum, duydum. Şans işi sanki biraz da :)
Haklısın canım elektronik eşya şans işi.Eşim çok kararsız benim çok araştırıyo bugünde mesai sonrası saat 10 a kadar dolaştık bosch da karar kıldık ama vaktimiz kalmadıı yarın inş alırız ne önemliymiş buzdolabı bi ev için :KK43:

Selinayuyan bal yiyemezsin. Casual woman sen niye hala 68 olmadın canım ya? Acaba biraz listeni mi değiştirsen. Mesela 2 gün şok diyet yapıp tekrar eski listene mi dönsen?

Ben bugün ne yedim?

SABAH: 1/2 yemek kaşığı Gojiberry

ÖĞLEN: 1 tabak terbiyeli kereviz, yoğurtlu ve bol yeşil Soğanlı salata

IKINDI: 1,5 ymek kaşığı Gojiberry

AKŞAM: Hindiyi az pişirmişim. Yediğim herseyi kustum.

GECE: 1 kase limonlu yoğurt + 1 yem. Kaş. Yulaf kepeği.

Selinayuyan bal yiyemezsin. Casual woman sen niye hala 68 olmadın canım ya? Acaba biraz listeni mi değiştirsen. Mesela 2 gün şok diyet yapıp tekrar eski listene mi dönsen?

bilmyrm canım yaa reglim yaklaşıoo onun etkisi varmıdır ?

şok diyet nasıl ne yapmalıyım bu arada dünki menumu yazayım

07.00 1 çay bardağı tarçınlı yarım yağlı süt
07.30 2 dilim ekmek , beyaz peynir, maydonoz
10.30 2 fındık 2 kuru kayısı
12.30 3 köfte 60 gr falan -salata-1 dilim ekmek
16.00 yarım paket form bisküvi
17.00 1 elma
19.00 6 kaşık sebze yemeği-salata-yarım kase çorba
annem olmadığı için cenazemiz var dayımı kaybettik annem ankarada 2 haftadır yemekleri ben yapyrm dün akşam kuru fasulye yaptım pişmişmi diye ona baktım ondan birşey olurmuu:KK57:

bu kadar sabah yine tartıldım 69,4:KK57::KK57:

Günaydınnn başınız sağolsun canım yaa Allah kalanlarınıza ömür versin..fasulye şişlik yapar ama tadına bakmayla bişey olmaz sanırım tabi çok ymediysen:KK43:regl dönemi yaklaşınca ben bırak kilo vermeyi resmen almıs görünüyorum ondan olabilir neyse yılmak yokk lahana suyumu içtim bende gecikmeli olarak kahvaltımı yapcam ara ögnülleri atliiyorum hep bende bundan kaybediyorum işte

Günaydınnn başınız sağolsun canım yaa Allah kalanlarınıza ömür versin..fasulye şişlik yapar ama tadına bakmayla bişey olmaz sanırım tabi çok ymediysen:KK43:regl dönemi yaklaşınca ben bırak kilo vermeyi resmen almıs görünüyorum ondan olabilir neyse yılmak yokk lahana suyumu içtim bende gecikmeli olarak kahvaltımı yapcam ara ögnülleri atliiyorum hep bende bundan kaybediyorum işte

canım 2 adet fasulye yemişimdir toplasan umarım birşey olmaz.. Allah razı olsun canım hayırlı omürler versin rabbim inşş.

lahana suyuna bende başlasam diorummm:KK16:

Casual woman ve Polyanna. Şöyle cevap vermek istiyorum : 9 günde 2,5 kilo vermek 50 lerde bir kadın icin süper bir skor. Ama 70 lerden hızlıca inip motivasyonu yükseltmek gerekiyor. Bu arada ben dünden önce baya dağıttım. Regl Olduğum icin tartılmıyorum da. Bakalım regl bitsin kilomu paylaşacağım. Ben de almışım gibi hissediyorum. Inş almamışımdır. Her zamanki gibi dağıttıklarımı toplamaya çalışıyorum.

X