Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kızlar ben bugün ne yedim?
7:00-UYANINCA : 1 bardak light süt

10:00-KAHVALTI:
Sütaş süzme yoğurt, soğan, maydanoz ve lor Peynirli mezeden 2-3 kaşık
Yeşil çay

12:30-ÖĞLEN YEMEĞI
Sabahki mezeden tekrar yedim
1 porsiyon fırın balık

15:00-ARA ÖĞÜN
1,5 yemek kaşığı Gojiberry

19:00- AKŞAM YEMEĞI
Sabahki mezeden 1 porsiyon
2-3 kaşık yeşil salata
2 Üçgen dilim pazılı pizza

21:30-ARA ÖĞÜN
1,5 yemek kaşığı Gojiberry
Çay

Cok sevindim canimmm. Bende biraz abartarak yazmisim mazur gör 2 yıl önce nisanliydim ayrildim o yüzden bu kinim erkeklere :) yalandunyacmm :KK66:

Bi de kızlar biz kadınlar herseyden çabuk etkileniyoruz. Eşim bir iki suratını astı diye de dağıtmak istedim. Ama ne kadar aptalca bir davranış. Eşimle sorunumuz hala düzelmedi ama ben kafayı topladım. Hayatımı yaşıyorum. Sallamıyorum onu. Kendi keyfime bakıyorum onun için kendi düzenimi bozamam. Bu sabah mesaj atmış. 1 ay ayrı kalalım annende kalır mısın diye. Kalırım diye cevap yazdım. Kafam rahat. Kaderim neyse onu Yaşar'ım. o bir günü bunun için Dağıtmaya değmezmiş. Keske keyifle severek isteyerek dağıtsaymışım.[

Canımm sevindim adınaaa bende daha neler yazıyodum takma değmez falan diye:)okumadan sonraki yazdıklarınıı.Diyete gelincee pişmanlık demişsin ya eşim memleketten baklava getirmişti tutamadm kendimi çok ısrar eti ye diyee pişmanım şimdii lahana suyunu dahamı çok içsem telafi maksatli:KK43:Ha hide bugün 6.günüm lahana suyundaa ara vermek istemiyorum zararı olurmuki:KK43:

Kozlar bugün ise gitmedigimden dolayı 10.00 da uyandim :KK43:( listeme aynen uydum ama saatler hariç o_O 2 ser saat kaydirdim nerdeyse umarim cok farketmez birde bugun ictigim yesil cayin icine kucuk bi parca kök zencefil ve kabuk tarcin koydum ondanmidir bilmyrm tansiyonum dustu sanirim migdem kazindi biraz uzandim ama hala tam iyi degilim halsizlik oldu diyetle ilgili oldugunu sanmiyorumo_O ama ictigim caydan mi onuda bilmiyorumm..

Veee diger birsey sabah kalktigimda 69.4 ciktim :)) baslangicta yani sali gunu 71.8 dim :KK73::KK73:

Casual woman harikasın. 60 ları görmüşsün darısı 50 lere inşallah :)
Evet arkadaşlar ben de büyüyecek sanmıştım sorunumuzu ama Arkadaşımın desteği ile, yani beni doğru yönlendirmesiyle problemin altından kalktım diyebilirim. Böyle durumlarda kadın dayanışmasına bayılıyorum.
Casual woman 10:0 da kalkınca direk kahvaltıdan başla süt kısmını atla canım. Ben de öyle yapıyorum. Genellikle sütü kaçırıyorum.
Polyannacım lahana suyu o yağları eritmez ki canım benim ya yemişssin artık afiyet olsun. Bal şeker olsun. Ama kaçamak yapan biri olarak ben aslında kaçamak yapılmasına çok karşıyım :):):)

Evet arkadaşlar ben de büyüyecek sanmıştım sorunumuzu ama Arkadaşımın desteği ile, yani beni doğru yönlendirmesiyle problemin altından kalktım diyebilirim. Böyle durumlarda kadın dayanışmasına bayılıyorum.
Casual woman 10:0 da kalkınca direk kahvaltıdan başla süt kısmını atla canım. Ben de öyle yapıyorum. Genellikle sütü kaçırıyorum.
Polyannacım lahana suyu o yağları eritmez ki canım benim ya yemişssin artık afiyet olsun. Bal şeker olsun. Ama kaçamak yapan biri olarak ben aslında kaçamak yapılmasına çok karşıyım :):):)

ınşş canımm... olacak ınanyrm sızın desteklerınızleeEn Büyük KK
sutu atlamadım ama normalde su bardağı ıçıodum bu sefer çay bardağı ıçtım ıçınede tarçın ekledım:KK76:

bugünkı menume gelınce kızlar ;

sabah 10.00 : 1 çaybardağı tarçınlı sut
(10.00-03.00) arası 2 kayısı yedım çok acıktığımı hıssettım.
03.00 da 100 gr tavuk göğsü yaptım sebzesız baharatlı 1 dılım ekmek bol salata
16.30 yarım paket form bıskuvı
19.00 6 kaşık sebze yemeğıı, bol salata, 1 dılım ekmek

**hala canım yoğurt ıstıo ama yemedım:KK16:

kerevızlı salata yapayım yarın yoğurtlu dıyrm nasıl olurkıı salata olarak unu yesem ?

Son düzenleme:
kızlar dun arkadaşlarla dıyet lıstesı hakkında konuştuk saat 21.00 da yenen meyve yağa dönuşur dedıler:KK57:

bugun yemessemmı dıorummm..

yalandunyacımm gojıberryı bılmıodum nettetn araştrdm harıka bır meyveymışş ama nerde bulacağımı bılmıyorumm, bu konuda da yardımcı olursan sevınırım arkadaşım..

Tarçın da olur zencefil de olur. Stevia da ekleyebilirsin.
Casual woman listeni çok beğendim. Ama baya kaydırmışsın. Çok güzel devam ediyorsun. Inancını sakın kaybetme. Pes etme. Aynı şeyi kendime de söylüyorum.
Kerevizli salatayı ben de yarın yapmayı düşünüyordum. Bence yap. Hatta yarın ikimiz de yapıp beraber yiyelim mi?
Casual woman meyve hakkında dediğin şey kesinlikle doğru. Çooook doğru. Bunun tersini kimse söyleyemez. Ben o yüzden bu öğünü 21:00 den önce yapmaya çalışıyorum. Bugün 20:10 da tatlı yedim ama tatlıyı light süt, tatlandırıcı ve yulaf kepeği ile yaptım. Tatlandırıcı meyve gibi yağa dönüşmüyor.
Ya da bu öğünde Gojiberry yiyorum. Nerden bulabilirsiniz ? Migroslarda, Carrefour da , Real'de , aktarlarda , lokman hekimlerde , Ankara'da oturanlar için AOÇ de bulabilirsiniz.

Arkadaşlar ben bugün ne yedim?

9:00-KAHVALTI:
Sadece yeşil çay eşliğinde yağsız lor peyniri

12:30-ÖĞLEN YEMEĞI
4-5 tane Hindi İçli Köy Biberi Dolması tarifi için link:
http://dukanimvedunyam.blogspot.com/2014/11/hindi-icli-koy-biberi-dolmasi.html?m=1

Bol mevsim salatası

15:00-ARA ÖĞÜN:
3 dilim Sütlü Börek tarifi için link:

http://dukanimvedunyam.kadinlarkulubu.com.tr/2014/11/dukan-usulu-sutlu-borek.html?m=1

17:00-ARA ÖĞÜN:
Aynı Sütlü Börek'ten 1 dilim

19:00-AKŞAM YEMEĞI:
Sadece bol mevsim salatası

20:10-ARA ÖĞÜN:
2,5 dilim aynı Sütlü Börek'ten

Son düzenleme:
Kızlar linkleri yazarken site bunu otomatik Değiştiriyor. Kadınlarklubu.com.tr yerine aradaki boşlukları birleştirerek b l o g s p o t . C o m yazarsınız.

Kızlar bu blog bana ait. Ve bloğumda zayıflatan tarifler de var. Ama siteye tam yazamıyorum. Aradaki boşlukları birleştirerek bloğuma şöyle girebilirsiniz dukanimvedunyam.b l o g s p o t. c o m

kerevızlı salata ok o zaman :KK66:

ama ben daha once yapmadım , aslında ben pek yemek yapmıodum bu hafta annem ıl dışında olduğu ıçın bana kaldı yemek ışı :KK56:
nasıl bı tarıfle yapacaksın canımm , verebılırmısın tarıff :KK60:

Çok kolay : kerevizi çiğ rendele light yoğurt ile biraz da sütaş suzme yoğurt ile karıştır. Niye sütaş? Çünkü yağ oranı çok az.

Ne bilim cnm yaa kendime kızıyorum bu kadar iradesizmiyim diye illa bi kaçamak yapıyorum:KK43:bugün eşim zorla tatlı yedirmeye çalışıyo ben hayır dedikçe eşim ısrar etti yazarsın kadınlar kulübüne diyo:)yarın yina kaçamaksız devam inş.Herkese iyi gecelerr...

bende bugun tam yapamadımmm dıyetımı :KK43:
11 de kahvaltı aynen yaptım 2 dılım ekmek ve beyaz peynırle tost bol maydonoz
ara öğün yapmadımm gerek yok dıyee
16.00 da 100 gr tavuk sote salata yapmaya uşendım kızkardeımle başbaşaydık yanında bol tere yedım. ekmek yemedım..
20.00 da kerevızlı salata- 2 köfte (50 gr) yıne ekmek yemedımm.. gune geç başladım dıye...:KK34:

Bloguma derken canım burdan başka bi yerdemi var?ya ben yeniyimki çok bilmiyorum sık kullananlara burayı bide ayca kayanın diyet sayfasını ekledim onlara bakıyorum varsa başka bi yer bana tarif etseniz:KK43:

yalandunyanın kendı bloğu var canım hemen ust mesajlarda yazıoo ordan bahsedıoo

X