Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

cnm inş içinden geçen şeyler seni bi ömür mutlu eder
bak sende farklı rüyalar görmüşsün hadi hayırlısı kız yoksa sen bu gidişle sözlencen miiiiiii

bak böyle dedin ya kalbim dakkada bilmem kaç sn hızla çarpmaya başladı bu gazla gider FATİH i de öperim ben tamam kapatalım şu konuyu bak çok şey oldum benn

bak böyle dedin ya kalbim dakkada bilmem kaç sn hızla çarpmaya başladı bu gazla gider FATİH i de öperim ben tamam kapatalım şu konuyu bak çok şey oldum benn

peki şekerim
sen diete ne zaman başlıyorsun

Lütfen kendinize ait bir topik açar mısınız! Bu ne saygısızlık!

Ben kimseyi yapması etmesi için zorlamıyorum,zorlayamam da. Beğenenler,uygun görenler yapıyorlar ve sonuçlarını da alıyorlar. Banlansın banlanmasın beni ilgilendirmez. Beni ilgilendiren ben burada sizler için çabalıyorum. Resmen saygısızlık yapmış bana karşı. Burada bir diyet uyguluyoruz. Eğer önerileri varsa önerilerim var konularımı inceleyebilirsiniz demesi yeterli olurdu. Tutup da liste paylaşması,kusura bakmayın ama,saygısızca.

Çok güzel olmuş tatlım kurabiyeleri de light bisküvi yerine sayarız sorun yok.

Merhaba tatlımmm.

Evet ya Akrepciğin haberini bekliyorum ben de heyecanla.

İlk üçünü yapın da hele bi.

menümmmmmmmmm
sabah:2 dilim ekmek ,peynir,domatesss
arada :3 kuru karısı
öğlen:salata,çorba
arada :5 çubuk
akşama da anneme pırasa yaptırıyorum içinde bıraz bulgur atacak yogurtla onu yiyeceğim

Öğlen menüsünü okuyunca 3. diyeti yapıyormuşsun gibi hissettim bir an.

Çok sevindim alışmana. Ayrıca bu sütlü kahve fikri de güzel olmuş. Tek başına süt içemeyenler için çok güzel fikir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…