Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

cnm hayırlı olsun bende görücü usülü evlendim kayınpederimin arkadaşı babamın arkadaşıymış tesadüf amca bize geldi beni beğenmiş gitmiş kayınbabamlara söylemiş eşim yokkkkk asla gitmem ben öle evlenmemm diye kızmış
babamda bana söyledi bende asla istemem dedim evlilik istemiyorum şimdi dedim neyse babam tuttturdu bi gelsinler kızım yok dersen tmm dedi bende onların geleceği günün öncesi 2 rekat namaz kıldım dua ettim nasıl biri acaba hayırlımı diye uyudum
rüyamda bi kuran kursu önünde eşim diz çökmüş oturuyodu bana baktı bende ona yüzünü net gördüm ve uyandım işte öğlen oldu geldiler
annnaaaa bi baktım ki o rüyamdaki oğlan ya buu:KK53::KK53::KK53: (evlendiğim evde o rüya da gördüğüm kuran kursunun önündeymiş şimdi orda oturuyorum:KK9: ) neyse eşim istemediği için özensiz gelmişşti bende pek istemedim ya neyse:KK9: sonra ooturdular gittiler akşma tlf geldi beğenmiş oğlan bi gelip görüşsünler demişler ben sadece eşimin boyunu posunu beğenmiştim neyse sonra görüştük birbirimizi beğendik evlendik
şimdi eşimi deli :KK53: gibi SEVİYORUMMMMMMMMMM:KK19: ODA BENİ ÖYLE ZATEN İNSAN Bİ KERE ISINDI MI Bİ DAHA SÜRER GİDER
bide yaradan bize meyvemizi verseydi :emir_bebek::KK14::KK14: o da olacak inşllh
cnm sen görücü usulu dedin ya anlatmak istedim hakkına hep hayırlar olsun güzelimmm:KK16::KK16:

İnşallah canım ben inanıyorum aşkınızın meyvesini alacaksınız. :KK16:

Çok sevindim alışmana. :-) Ayrıca bu sütlü kahve fikri de güzel olmuş. Tek başına süt içemeyenler için çok güzel fikir. :-)

evet canım rhat içebiliyorum kahveyle güzelde oluyor :) ayrıca doğrumu yanlışmı bilemem ama kahvenin metabolizmayı hızlandırdığınıda duymuştum

slm hanımlar :KK3:

menü bildirimi yapıcam;

öğlen 14 gibi uyandım;

uyanınca 1 bardak su

öğlen 15:00: 2 dilik incecik kepek ekmeği arası beyaz peynirli tost - 1 bardak şekersiz açık çay

ara: 1 fincan az şekerli türk kahvesi

akşam 17:30 6 kaşık sebze yemeği - iki kaşık bulgur pilavı - 3 kaşık yoğurt

uyuyuncaya kadar 2,5 litre kadar su

1 fincan yeşil çay

Son düzenleme:
kalkınca 1 bardak süt

kahvaltı: hastanede olduğum için kepek ekmeğine tost ve çay içtim ekmek sandiviç ekmeğiydi:26:

öğle: et döner, salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

ara: 2 kayısı, 1 ceviz

ara: yarım paket form bisküvi,nescafe

akşam: bi dilim ekmek, salata, ıspanak yemeği 6 kaşık

ara: 1 elma ve çay içicem eşimle

2 form çayı, 2 lt su, spor yapamadım ama yaklaşık yarım saat yürüyüş yapabildim

kalkınca 1 bardak süt

kahvaltı: hastanede olduğum için kepek ekmeğine tost ve çay içtim ekmek sandiviç ekmeğiydi:26:

öğle: et döner, salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

ara: 2 kayısı, 1 ceviz

ara: yarım paket form bisküvi,nescafe

akşam: bi dilim ekmek, salata, ıspanak yemeği 6 kaşık

ara: 1 elma ve çay içicem eşimle

2 form çayı, 2 lt su, spor yapamadım ama yaklaşık yarım saat yürüyüş yapabildim

Çok güzel olmuş. :KK9:

kızlar ben kaçar
birazdan eşim gelir yarın görüşürüzzzzz:KK3::KK3:

bugun ki yediklerim

kalkinca iki bardak su

kahvalti iki dilim tam bugday ekmegi ,beyaz penir,maydonoz

ara cok kucuk parca kakaolu kek

oglen beyaz lahana sarmasi 6 adet,yogurt

ikindi 5 tane yesil erik cok kucuklerdi

aksam 5 kasik taze fasulye,ekmek

oglen diyete uygun yiyemedim ama insallah fazla etkilemez kilo vermeme

canım facene duvarına yazdığım tüm yazıyı kopyala, konunun ilk mesajının hepsini sil ve kopyaladığın yazıyı yapıştır :KK34:

Ben kimseyi yapması etmesi için zorlamıyorum,zorlayamam da. Beğenenler,uygun görenler yapıyorlar ve sonuçlarını da alıyorlar. Banlansın banlanmasın beni ilgilendirmez. Beni ilgilendiren ben burada sizler için çabalıyorum. Resmen saygısızlık yapmış bana karşı. Burada bir diyet uyguluyoruz. Eğer önerileri varsa önerilerim var konularımı inceleyebilirsiniz demesi yeterli olurdu. Tutup da liste paylaşması,kusura bakmayın ama,saygısızca.

bende siz paylaştınız bende bu diyeti yapmak zorundayım demiyorum zaten yapmak istiyorum zayıflamak istiyorum sadece saatleri çok erkenmiş manasında söylemiştim.tabiki isteyen yapar istemeyen yapmaz .konu banlanmasına gelince gerçekten anlamamıstım neden oldugunu ondan sordum saolsun akrepcik acıklamış nedenini .

bak böyle dedin ya kalbim dakkada bilmem kaç sn hızla çarpmaya başladı :KK52: bu gazla gider FATİH i de öperim ben :KK48: tamam kapatalım şu konuyu bak çok şey oldum benn :KK35:

kız hayırlısı olsun allah elektirik çarpması yaşatsın sana inşallah hayırlıysa eger :) bu arada ismi görünce yani söylemeden yapamıcam kız dediğin istanbul gibi olmalı fethi zor fatihi tek diye bi laf var ya sakın öyle gaza gelip öpme agırdan al en bastan süründürebildiğin kadar süründür erkek milleti hakediyo sımartma hemen evlenince şımartırsın :)

kız hayırlısı olsun allah elektirik çarpması yaşatsın sana inşallah hayırlıysa eger :) bu arada ismi görünce yani söylemeden yapamıcam kız dediğin istanbul gibi olmalı fethi zor fatihi tek diye bi laf var ya sakın öyle gaza gelip öpme agırdan al en bastan süründürebildiğin kadar süründür erkek milleti hakediyo sımartma hemen evlenince şımartırsın :)

ayy yazık yaa, efendi başlı biriyse süründürmem. değilse de gözüm tutmaz :KK9: Ay Allahım yareppim hayırlısıysa bi elektrik alsın götürsün beni lütfen :KK43:

bende siz paylaştınız bende bu diyeti yapmak zorundayım demiyorum zaten yapmak istiyorum zayıflamak istiyorum sadece saatleri çok erkenmiş manasında söylemiştim.tabiki isteyen yapar istemeyen yapmaz .konu banlanmasına gelince gerçekten anlamamıstım neden oldugunu ondan sordum saolsun akrepcik acıklamış nedenini .

canım onu sana demedi , banlanan kişiye dedi. sayın bayan armuşu yanlış anlama , öfkesinin kurbanı oldu gibi :KK1:

canım onu sana demedi , banlanan kişiye dedi. sayın bayan armuşu yanlış anlama , öfkesinin kurbanı oldu gibi :KK1:

ne bilim ben benim msjımı alıntı yaparak yazmıs bana dedi diye düşündüm ben dogal olarak.:) yarın gelişmeleri yaz mutlaka merak ettim şu elektrik durumunu :)

bugun ki yediklerim

kalkinca iki bardak su

kahvalti iki dilim tam bugday ekmegi ,beyaz penir,maydonoz

ara cok kucuk parca kakaolu kek

oglen beyaz lahana sarmasi 6 adet,yogurt

ikindi 5 tane yesil erik cok kucuklerdi

aksam 5 kasik taze fasulye,ekmek

oglen diyete uygun yiyemedim ama insallah fazla etkilemez kilo vermeme

Sarmalar ve kek hoş olmamış tabii. :KK20: İnşallah etkilemez kilo vermeni. :-)

X