Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

menümmmmmmmmm
sabah:2 dilim ekmek ,peynir,domatesss
arada :3 kuru karısı
öğlen:salata,çorba
arada :5 çubuk
akşama da anneme pırasa yaptırıyorum içinde bıraz bulgur atacak yogurtla onu yiyeceğim

en güzeli bence de , işte yarın geliyor kendileri . ismi de FATİHmiş

tünaydıııııııııııııııııın

Allah razı olsun, yarın bir elektrik alayım bu iş tamamdır kendimi ona hazırlıyorum, o benden yıldırım almış çarpılmış, bende çarpılırsam tamamdır

yarın olsun gör tanı inşallah olumlu geçer herşey sonrada en ince ayrıntısına kadar anlatttt tamam mı :13:

bana ne oluyor sa heyecandan duramıyorum valla yaşı kaçmış işi neyim neymiş öğreneydin kızzzzzz

25 yaşındaymış, evi var, işi var. Bana öyle tutulmuş ki ertesi gün düğün evine ailesini ve akrabasını göndermiş, akşam vakti bi baktık telefon çalıyo. tüm akarabaları toplamış beni istemeye geliyolarmış, o kadar eminmiş. annem yok dedi müsait değiliz kız burda değil filan

iyi o zaman yarın geliyoruz bahane istemeyiz dediler ve salı günü geldiler ama FATİH işteymiş gelemedi. annesi, ablası, halası geldi. halası yakamı bi bırakmadı. kızınız kadir gecesi doğmuş bize gelecek diyolar falan bi görseniz ben süzüldükçe süzülüyorum

akrepciiiik yeni fotonu sevmedim itiraf etmeden gecemiciiiimm
ayrıca su cocouk bi gelse ya seninle beraber bende heyecan yaptımm :)
fotosu var mı acep ?
yarın ne giyceksin bu arada bakalım neler olcak cuma sabah erkenden gell catlarım meraktan :)

Allah Allahhhhhhhhhhhh kız bunlar almaya geliyo direk olay sende kalmış ayyyyyyyy inşallah içine siner çokkkkkk mutlu olursun mutluluk bulaşıcıymış bizede bulaştırırsın canım valla kriterler güzel işi evi var önemli olan adam gibi adam olması huyu suyu karakteri tanırsırsın zamanla bir görde bakem insan bir resmini getirir de bakar dın yawwwwwwwww

ağzın bal yesin kız tam soracaklarımı sormuşsun ne giyeceksin canım söyle güzel bir elbise giy

Allah Allahhhh :)))))) hadi hayirlisi, insallah sende oglana tutulursun

dolunay yaptıydımm :26:

bende heyecanlanıyorum öyle ha bire afedersiniz lavabom geliyo fotosu annemin yanında var, ha bire gösteriyor övüyor, kızım kaçırma diyor . dün gece baktım içim bi hoş oldu :103:

merak etmeyin perşembe öğle vakti gelecek FATİH perşembe günü ikindi vakti yazarım artık

Amin amin amin , sonra sizi bırakıcam bi kaç günlüğüne söz ve kahve olur malum tabii bu kanım ısınırsa :44:

hadi bakammmmmmmmmmmmm Allah Allah senin heyecanı düşünemiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…