Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ağzın bal yesin kız tam soracaklarımı sormuşsun ne giyeceksin canım söyle güzel bir elbise giy :KK34:

aman o beni beğenmiş zaten, benim ne giyeceğim önemli mi sizce :KK1: ama bordo bir etek ve saten krem rengi bir gömlek giyeceğim. çok meşhur olmazsa olmazım dantel babet çorap ve tatlı dantelli fırfırlarımla da FATİH i birkez daha büyüleyeceğim :KK23: ama önemli olan onun beni büyülemesi :26:

akrepcik allahım hakkınızda hayırlısını versin canım :) tatlı heyecanlar bunlar :KK16: :KK16:

kızlar bu günkü menüm

uyanınca : sütlü kahve

kahvaltı : 2 dl. t.buğday ekmeği, peynir, maydonoz, şekersiz çay

ara : 2 kayısı

öğle : 6 7 kaşık kuru fasulye, 1 dilim ekmek

ara : yarım pk. diyet bisküvi, 2 kuru kayısı, ılık su

akşam : 1 kase çorba, salata, 1 dlm ekmek

ara : 1 elma yerim

2 lt su, yatmaya yakında bitki çayı içerim :KK52:

alışıyorum galiba artık az yemeye dünkü baş ağrısı olmadı bugün :KK1:

akrepcik allahım hakkınızda hayırlısını versin canım :) tatlı heyecanlar bunlar :KK16: :KK16:

kızlar bu günkü menüm

uyanınca : sütlü kahve

kahvaltı : 2 dl. t.buğday ekmeği, peynir, maydonoz, şekersiz çay

ara : 2 kayısı

öğle : 6 7 kaşık kuru fasulye, 1 dilim ekmek

ara : yarım pk. diyet bisküvi, 2 kuru kayısı, ılık su

akşam : 1 kase çorba, salata, 1 dlm ekmek

ara : 1 elma yerim

2 lt su, yatmaya yakında bitki çayı içerim :KK52:

alışıyorum galiba artık az yemeye dünkü baş ağrısı olmadı bugün :KK1:

Allah razı olsun :KK54:

bende iradeli olmalıyım, aa açlığa ben hiç dayanamam napacağım ben, o yönüm kötü işte :26: sinirlenirim ben psikolojik olarak :KK4:

en güzeli bence de , işte yarın geliyor kendileri . ismi de FATİHmiş :KK52:

cnm hayırlı olsun bende görücü usülü evlendim kayınpederimin arkadaşı babamın arkadaşıymış tesadüf amca bize geldi beni beğenmiş gitmiş kayınbabamlara söylemiş eşim yokkkkk asla gitmem ben öle evlenmemm diye kızmış
babamda bana söyledi bende asla istemem dedim evlilik istemiyorum şimdi dedim neyse babam tuttturdu bi gelsinler kızım yok dersen tmm dedi bende onların geleceği günün öncesi 2 rekat namaz kıldım dua ettim nasıl biri acaba hayırlımı diye uyudum
rüyamda bi kuran kursu önünde eşim diz çökmüş oturuyodu bana baktı bende ona yüzünü net gördüm ve uyandım işte öğlen oldu geldiler
annnaaaa bi baktım ki o rüyamdaki oğlan ya buu:KK53::KK53::KK53: (evlendiğim evde o rüya da gördüğüm kuran kursunun önündeymiş şimdi orda oturuyorum:KK9: ) neyse eşim istemediği için özensiz gelmişşti bende pek istemedim ya neyse:KK9: sonra ooturdular gittiler akşma tlf geldi beğenmiş oğlan bi gelip görüşsünler demişler ben sadece eşimin boyunu posunu beğenmiştim neyse sonra görüştük birbirimizi beğendik evlendik
şimdi eşimi deli :KK53: gibi SEVİYORUMMMMMMMMMM:KK19: ODA BENİ ÖYLE ZATEN İNSAN Bİ KERE ISINDI MI Bİ DAHA SÜRER GİDER
bide yaradan bize meyvemizi verseydi :emir_bebek::KK14::KK14: o da olacak inşllh
cnm sen görücü usulu dedin ya anlatmak istedim hakkına hep hayırlar olsun güzelimmm:KK16::KK16:

tatlımm ben de senin gibiydim ama alıştım inş alışırsın bir an evvel:KK34:

inşallah canım benim inşallah :)

bende ağlaya ağlaya uyurum artık :KK43: diyetime 8 gün kaldı :18:

eşime uyuyamıyorum deyince kızmıştı bana gecenin bi vaktı çabuk bişeyler ye diye :KK9: kabul etmedim ama kararlıyım bu sefer :KK19:
alışırsın tatlım sende 2 güne

cnm hayırlı olsun bende görücü usülü evlendim kayınpederimin arkadaşı babamın arkadaşıymış tesadüf amca bize geldi beni beğenmiş gitmiş kayınbabamlara söylemiş eşim yokkkkk asla gitmem ben öle evlenmemm diye kızmış
babamda bana söyledi bende asla istemem dedim evlilik istemiyorum şimdi dedim neyse babam tuttturdu bi gelsinler kızım yok dersen tmm dedi bende onların geleceği günün öncesi 2 rekat namaz kıldım dua ettim nasıl biri acaba hayırlımı diye uyudum
rüyamda bi kuran kursu önünde eşim diz çökmüş oturuyodu bana baktı bende ona yüzünü net gördüm ve uyandım işte öğlen oldu geldiler
annnaaaa bi baktım ki o rüyamdaki oğlan ya buu:KK53::KK53::KK53: (evlendiğim evde o rüya da gördüğüm kuran kursunun önündeymiş şimdi orda oturuyorum:KK9: ) neyse eşim istemediği için özensiz gelmişşti bende pek istemedim ya neyse:KK9: sonra ooturdular gittiler akşma tlf geldi beğenmiş oğlan bi gelip görüşsünler demişler ben sadece eşimin boyunu posunu beğenmiştim neyse sonra görüştük birbirimizi beğendik evlendik
şimdi eşimi deli :KK53: gibi SEVİYORUMMMMMMMMMM:KK19: ODA BENİ ÖYLE ZATEN İNSAN Bİ KERE ISINDI MI Bİ DAHA SÜRER GİDER
bide yaradan bize meyvemizi verseydi :emir_bebek::KK14::KK14: o da olacak inşllh
cnm sen görücü usulu dedin ya anlatmak istedim hakkına hep hayırlar olsun güzelimmm:KK16::KK16:

ayyy içimi öyle bir ferahlattın ki anlatamam :KK19: bend pazartesi gecesi rüyamda FATİH FATİH diye bağırıyordum :KK52: Sabah uyandım görücüler var diye hazırlandım, geldiler sordu annem ismi ne diye. Annesi de FATİH dedi :KK53: ablamda o gece görücülerin geleceğini bilmiyordu, benim evlendiğim görmüş. anneme telefon açtı, anne MELEK evelniyordu rüyamda çok ağlıyoduk dedi. annemde görücüsü var bugün gelecekler dedi.:KK53: böyle garip gün geçirdim işte :26:

bu kadar heyecanlı olmamın sebebi ise, FATİH'in dayıoğlu var ismi FATİH :KK1: o abimin arkadaşı oluyormuş liseden. O taraf ve bizim taraf oldukça olumlu, bi benim son sözüme kaldı iş.:KK17:

ayyy içimi öyle bir ferahlattın ki anlatamam :KK19: bend pazartesi gecesi rüyamda FATİH FATİH diye bağırıyordum :KK52: Sabah uyandım görücüler var diye hazırlandım, geldiler sordu annem ismi ne diye. Annesi de FATİH dedi :KK53: ablamda o gece görücülerin geleceğini bilmiyordu, benim evlendiğim görmüş. anneme telefon açtı, anne MELEK evelniyordu rüyamda çok ağlıyoduk dedi. annemde görücüsü var bugün gelecekler dedi.:KK53: böyle garip gün geçirdim işte :26:

bu kadar heyecanlı olmamın sebebi ise, FATİH'in dayıoğlu var ismi FATİH :KK1: o abimin arkadaşı oluyormuş liseden. O taraf ve bizim taraf oldukça olumlu, bi benim son sözüme kaldı iş.:KK17:

cnm inş içinden geçen şeyler seni bi ömür mutlu eder:KK19:
bak sende farklı rüyalar görmüşsün hadi hayırlısı kız yoksa sen bu gidişle sözlencen miiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK9:

inşallah canım benim inşallah :)

eşime uyuyamıyorum deyince kızmıştı bana gecenin bi vaktı çabuk bişeyler ye diye :KK9: kabul etmedim ama kararlıyım bu sefer :KK19:
alışırsın tatlım sende 2 güne

bende zayıflayacam, 8 gün boyunca tekrar edip kendimi motive etsem iyi olur :KK17:

perşembe günü herşey benim kanımın ısınmasına kaldı :KK16: evin tek oğlu, ev ayrı olacak, kendine ait ev. görümceler hepsi evli. hepsi gözlerime bayılmış ( türkan şoray gözlüyümdür, biz kürtlerin gözleri hep böyle güzel :KK52: ) valla şimdilik herşey iyi gidiyor, ev ayrı oluncada karışanım edenim olmaz kanımca:KK14:

Oh oh ev de ayrı görümceler de evli hadi hayırlısı. :KK1:

X