Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

sağol paylaşımın için 1haftalık şok diyetide neler var

Rica ederim.şok diyette:
09.00 sabah: 1 yumurta ve yeşillik açık çay
12.30 öğle:2 tam buğday ekmeği arasına 2 parmak büyüklüğünde yağsız peynir domates yeşillikli sandviç
15.30 ara: 4 kayısı 2 ceviz içi yeşil çay
17.00 ara: 2 diyet bisküvi ve yeşilçay
19.00 akşam: 2 kepçe mercimek gibi taneli olmayan çorbalar (yayla çorbası tarhana felan kalorisi daha yüksekmiş) 1 haşlanmış yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği bolca salata
21.00 ara: 1 çay bardağı yağsız süt yarım elma portakal ve 3 çilekten oluşan meyve salatası
bu saatler benim çalışma ve müsaitlilik durumuma göre ayarlandı.

bu arada 2 gündür bu kürü yapıyorum ve acaip iştahımı kesti açlık hissetmiyorum.

Son düzenleme:

teşekkürler gerçekten doyurucu ve sağlıklı aç kalmaya fırsat olmaz 3. listeyi ay sonuna doğru bitiriyorum ya o zaman yada 4. listenin sonunda bunu yaparım ama bani şimdiden düşündüren verilen kiloları nasıl koruyacağım haydi görüşmek üzere hoşcakalın

Evet öyle 4. Listeye geldiğinize göre baya kilolar gitmiş demektir. Kaç kilo verdiniz bu listelerle gaza geleyim bari bende azıcık. Bu aralar inanılmaz tatlı krizlerim oluyor((

Evet öyle 4. Listeye geldiğinize göre baya kilolar gitmiş demektir. Kaç kilo verdiniz bu listelerle gaza geleyim bari bende azıcık. Bu aralar inanılmaz tatlı krizlerim oluyor((

bende sizin gibi başka bir diyet listesinden buraya geçtim kasım ayı itibaren 11 kilo verdim yani 81 kilodan 69 .800 e düştüm şimdi 3. listenin 10 .günündeyim çarşamba günü tartılacağım kaç kilo oldum ??????? tatlı kriziniz tutunca 1 adet gün kurusu arasına 2 tane badem yada yarım ceviz koyup yiyin veya tarcın çayı için bol kilo vermeler

Slm ben şuan 63 kiloyum boyum da 1.68 ideal kilom ise 54 benm bu 9 kiloyu vermem lazım yarın başlıyorum 1. Listeyle hayırlısı bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de 70.800 henüz bi ay oldu başlayalı diyete. Umarım hızla ve sağlıkla veririz kilolarımızı.

Bol bol bikini mayolara bakıyorum bu yaza sende giyebilirsin diyorum kendimi gaza getiriyorum. Bide midemin gurultusu çok hoşuma gidiyor elim tatlı bişiye gidince kendime yapma 10 sn sonra çok mutsuz olacaksın diyyorum. Ama bu iradenin kendimde olduğunu çok iyi biliyorum. Eğer ben 94 kilodan 70 e düştüyse m demekki başarabilirim. Ne kadı şunun şurasında. Biliyorum yapabilirim...

Bu diyeti 25 gün uyguladıktan sonra 5 kilo verdim varsayıyorum görüntüde bir değişiklik olur mu kızlar ?
Diyeti uygulayıp verenler sadece tartıdamı değişimi gördünüz yoksa aynada fark ettimi ?

Bu diyeti 25 gün uyguladıktan sonra 5 kilo verdim varsayıyorum görüntüde bir değişiklik olur mu kızlar ?
Diyeti uygulayıp verenler sadece tartıdamı değişimi gördünüz yoksa aynada fark ettimi ?

Ben 4 kilo verdim 25 günde. Görenler kilo vermişsin diyolar ama cok da bi fark yaratmadi bence

Merhaba arkadaşlar. Foruma ilk mesajim :) 175 cm boyunda 83 kiloda 31 yaşında bi bayanim.kendimi bildim bileli hep kiloluyum.denemedigim diyet kalmadi ama her sferinde verdigim kilolari geri aldim.ben de suna kanaat getirdim yasaklar bi muddet sonra sıkıyor ve sonrasında istedigim kiloya gelince yasaklari bolca yiyor, iciyorum.her neyse en son 85 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu diyet listelerine cok benzer diyetler yaptim.cok populer bir diyet uzmanina gidiyordum.amacim 70 kg olmakti.butun girisimim oncelikle saglık sonrasinda bebek dusundugum icindi.hic tahlil istememesi bi muddet sonra tamamen olayin paraya donmesi sebebiyle biraktim.birakali neredeyse 1 sene oluyor ve ben yine 83 e çıktım. Gercekten cok can sıkıcı birsey.herneyse amacim sizi demotive etmek degil.basima gelen sizin basiniza da gelecek değil.
Yarından itibaren ben de sizlere katılmak istiyorum. Hepimize kolay gelsin :)

Kizlar 65 kilo ile basladim 1ci dieti bitirdigimde 61 kiloyu gordum 2.ciye baslamadan misafirlerim geldi uzaktan 1 hafta kaldilar onlarla mecburen biraz yedim simdi sabah ac karnina 63 olmusum geri cildiricam yaaa simdi 2.ciye baslamak istiyorum geri veriririm dimi fazlasiyla yaaaa napicam hic koruyamadim off 😞😞😞

Kilo oturmadan dikkat edersen hemen verirsin.üzülme daha yeni aldığın bi kilo.bence 2. listeden devam et

çok güzel kilo vermişsin bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir

2. listeye hemen başla derim zararın neresinden dönersek kardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…