Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

annenize öncelikle selamlarımı iletin ben yıllarca kısa diyetler uyguladım verdim ama malesef katlanarak kısa sürede geri aldım sonunda bu sayfayı görünce bu defa sağlıklı olarak diyet yapayım dedim çalışıyorum onun için çok fazla spor yapamıyorum ama dışarı çıkınca yürümem bile hızlandı desem abartmamış olurum buradaki tüm arkadaşlara sesleniyorum lütfen moralinizi bozmadan diyetinize devam edin inanıyorum ki sizler daha genç olduğunuz için kısa sürede hedefinize ulaşırsınız :KK16: :KK1:

Yazınızı anneme de okuttum :) 1 haftadır o da yediklerine dikkat ediyo. İnşallah maşallah diyelim o zaman :)

Günaydın armanselin ve diğer arkadaşlar.:KK3::KK3::KK3::KK3:

listeleriniz hiç aç bırakmayacak cinsten. Tatlıyı (şerbetli tatlılar değil, sütlü tatlılar, çikolata vs) çok seven ben ve diyet listelerine uyamayan ben, listelerinizi görünce bi hevesle başlamak istedim.

Bugün okuduğum için listeye bugünlük tam uyamayacağım ama yarından itibaren porsiyonları hazırlayıp, birebir uymak istiyorum. eğer senin gibi 2. liste sonunda 10 kilo vermiş olursam DİLE BENDEN NE DİLERSEN!!! bu kadar açık ve net. eğer isterse kocama da uygulatacağım.

ayrıca evde uygun oldukça spor da yapıyorum (jillian michaels -duymuşsunuzdur-).

Kilo verememe sebeplerimden biri tiroidimin az çalışması, diğeri PCOS, ve bir diğeri de "gırtlağımı tutamamam".

Sayende kilo verirsem -tekrar söylüyorum- "DİLE BENDEN NE DİLERSEN!"

Hepinize sevgilerimle.:KK54::KK54::KK54::KK54:

ayrıca ben bugünkü menümü de yazayım yine de.

sabah 9:00
1 yuvarlak uno kepekli ekmek
1 kibrit kutusu beyaz peynir
Açık şekersiz çay.

Ara 10:00
1 kupa şekersiz demleme -poşetli olanlardan değil- yeşil çay.

Öğle 12:30 (iş yerinde yediğimiz için listeden sağlıklı yemekler seçiyorumAyrıca iş yerimizde haftanın 3 günü salata çıkıyor. Bugün salata günü.)
1 porsiyon et sote.
1 yuvarlak ekmek (bunlar tek kişilik oluyor. sanırım 1 dilim yerine geçiyor)
Biraz yağsız limonlu Kırmızı lahana salatası
Biraz barbunya pilaki

Ara 15:00
bir kupa Yeşil çay

Akşam 08:00
6 kaşık ıspanak
1 büyük bardak ayran

Spor
Yarım saat Jillian Michaels 30 Shred Programı
ya da
Yarım saat koşu bandında tempolu yürüyüş+karın egzersizi.

Gün boyu içebildiğim kadar su. Genel de çok içemiyorum 2,5 lt'yi bulmuyor. 1,5 lt civarı içebiliyorum.

Ne bu yahu, kimse yazmamış :KK1:

ben kendi kendime devam edeyim bari.

bu sabah geç kalmakla birlikte,

sabah
2 haşlanmış yumurta
1 dilim kepekli ekmek
domates
beyaz peynir
tahin-pekmez
açık çay

ile kahvaltı yaptım.

öğle (benim için akşam üstü oldu tabi)
bir kase çorba
1 kase yoğurt
biraz da kabuklu yer fıstığı

akşam
6 kaşık ıspanak
1 kase yoğurt

bugünü ara öğünsüz geçireceğim. spor da yapamayacağım sanırım.

Günaydın armanselin ve diğer arkadaşlar.:KK3::KK3::KK3::KK3:

listeleriniz hiç aç bırakmayacak cinsten. Tatlıyı (şerbetli tatlılar değil, sütlü tatlılar, çikolata vs) çok seven ben ve diyet listelerine uyamayan ben, listelerinizi görünce bi hevesle başlamak istedim.

Bugün okuduğum için listeye bugünlük tam uyamayacağım ama yarından itibaren porsiyonları hazırlayıp, birebir uymak istiyorum. eğer senin gibi 2. liste sonunda 10 kilo vermiş olursam DİLE BENDEN NE DİLERSEN!!! bu kadar açık ve net. eğer isterse kocama da uygulatacağım.

ayrıca evde uygun oldukça spor da yapıyorum (jillian michaels -duymuşsunuzdur-).

Kilo verememe sebeplerimden biri tiroidimin az çalışması, diğeri PCOS, ve bir diğeri de "gırtlağımı tutamamam".

Sayende kilo verirsem -tekrar söylüyorum- "DİLE BENDEN NE DİLERSEN!"

Hepinize sevgilerimle.:KK54::KK54::KK54::KK54:

meraba ben yalnız kasım ayından itibaren 10 kilo verdim şimdi 3. listenin 3.günündeyim .tam gaz devam ediyorum :KK54:

bugünkü menüm.

sabah
iki haşlanmış yumurta
domates
peynir
tahin-pekmez
bir dilim ekmek

öğle
tavuklu salata

akşam
bir kase çorba
1 porsiyon sebze yemeği
bir dilim ekmek

akşam yemeğinden bir süre sonra dayanamayıp ekmeksiz tahin-pekmez yedim. :26::26::26::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

bugünkü menüm.

sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
2 yeşil zeytin
Biraz Beyaz Peynir.

ara (10:00)
1 kupa yeşil çay

öğlen
1 kepçe kıymalı bezelye
1 kase zeytinyağlı börülce
yarım kase salata
yoğurt
ekmek yok.

ara (15:00)
1 kupa yeşil çay

ara (16:00)
yarım muz

akşam
ıspanak
yoğurt
salata

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

bugünkü menüm.

sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
2 yeşil zeytin
Biraz Beyaz Peynir.

ara (10:00)
1 kupa yeşil çay

öğlen
1 kepçe kıymalı bezelye
1 kase zeytinyağlı börülce
yarım kase salata
yoğurt
ekmek yok.

ara (15:00)
1 kupa yeşil çay

ara (16:00)
yarım muz

akşam
ıspanak
yoğurt
salata

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

hıımmmm bezelye tahin pekmez yok :18: :KK20: sakın ha :KK47: uyma :KK54:

öncelikle topiği açan arkadaşa çok teşekkür ederim. bi sorum olacaktı.ben diyetisyene gidiyorum 1 aydır ve hemen hemen 1.listeyi uyguladım.şimdi devamlılık açısından ben 2. listeden başlasam olur mu acaba?

günaydın.

akşam yememek için sabah 06:45'te bir çorba kaşığı keçiboynuzu pekmezi

sabah menüm (09:00-geç kaldım bu sabah)
1 dilim ekmek
beyaz peynir
2 ceviz
açık şekersiz çay

öncelikle topiği açan arkadaşa çok teşekkür ederim. bi sorum olacaktı.ben diyetisyene gidiyorum 1 aydır ve hemen hemen 1.listeyi uyguladım.şimdi devamlılık açısından ben 2. listeden başlasam olur mu acaba?

evet 2.listeden devam edin umarımki istediğiniz kiloya ulaşırsınız

evet 2.listeden devam edin umarımki istediğiniz kiloya ulaşırsınız
Teşekkür ederim umarım siz de istediğiniz kiloya ulaşırsınız bu hafta diyetisyenim 1 haftalık şok diyet verdi ve bi kür verdi..
Kür hergün 1 bardak kaynaşmış suya 2 dilim taze zencefil 1 acı cehre tohumu çubuk tarçın ve limon suyu koyup bunu istediğimiz vakitte içeceğiz. Metabolizmayı ciddi manada hızlandıroyo dedi bu kürü ve şok diyeti yapıp ikinci listeye öyle başkayacağım inş. Denemek isteyenler için destek olur belki:))

Teşekkür ederim umarım siz de istediğiniz kiloya ulaşırsınız bu hafta diyetisyenim 1 haftalık şok diyet verdi ve bi kür verdi..
Kür hergün 1 bardak kaynaşmış suya 2 dilim taze zencefil 1 acı cehre tohumu çubuk tarçın ve limon suyu koyup bunu istediğimiz vakitte içeceğiz. Metabolizmayı ciddi manada hızlandıroyo dedi bu kürü ve şok diyeti yapıp ikinci listeye öyle başkayacağım inş. Denemek isteyenler için destek olur belki:))

sağol paylaşımın için 1haftalık şok diyetide neler var

X