Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

birazdan banlanır :KK51:

neden banlansın ki anlamadım :KK43: bu diyet listesini deneyeyim diyorum ama ben sabah 7 30da hadi kalktım sütü içtim diyelım yatar uyurum sorun değilde 9 da tekrar ye fılan ben öglen 1 de uyanıyorum gecede 2 den önce yatmıyorum aksam 9 dan sonra sadece meyve bilmiyorum yapabilirmiyim denemeye calıscam uykuya doyamıyorum bı erken kalkabılsem :KK70:

Şu şekilde 3. liste:

3. Liste (25 GÜN UYGULANACAK)

07:30 Bir yemek kaşığı pekmez

09:00 İki dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir,maydanoz,şekersiz açık çay veya ıhlamur veya yeşil çay

12:30 Bir kase çorba,az yağlı salata

15:00 Bir stik çikolata

17:00 Meyveli yoğurt

19:00 Altı kaşık et veya tavuk veya ciğer sote,az yağlı salata

21:00 Bir meyve

3. listeye bayıldım :KK52: :KK52:şeker gibi liste :KK9:
dün ilk günümü kazasız atlattım. ama gece çlıktan ve baş ağrısından uyuyamadım :KK31: ne çok yiyormuşum.
akşam yazamadım menümü eşim evde olunca nete girmeye fırsatım kalmıyor kendilerinden :KK1:

neyse dünkü menüm :

uyanınca : sütlü kahve

kahvaltı : 2 dilim tambuğday ekmeği, bayaz peynir, maydonoz, şekersiz çay

ara : 3 kayısı, 5 fındık

öğle : haşlanmış tavuk göğsü, salata, 1 dilim t.buğday ekmeği

ara : 2 küçük kurabiye ( misafirlikteydim sadece kurabiyeyle sınırladım kendimi ), 2 kayısı

akşam : 6 kaşık lahana, salata, 1 dilim ekmek

ara : 1 portakal

2 lt su 1 fincan yeşil çay içtim. :KK16: :KK16:

ay kilo almamızı sağlayacak evrede bu aralar , ne yersiniz fazladan yarayacak :KK1: perşembe günü mide , safra kesesi, akciğer, karaciğer ve göğüs bölgesi hassas. Yani o gün mideme kramplar girebilir :KK9: nefes almakta zorlanabilirim yani böyle şeyler olabilir :KK1: hadi bakalım hayırlısı.

Görücü usulü istediğimi söyledim aileme, çünkü aşk dediğin uçup giden bir şey, önemli olan sevgiyi muhafaza edebilmek :KK31:

tebrik ederim hayırlısı olur inşallah.. Çok da hak verdim sana.. aslında sevgili ile evlenınce evlilik öncesi çok uzun süreler geçtiğinden iş alışkanlığa dönuyor öyle evlenıyorsun..oysa görücü usulü olunca -eğer seversen- aşk yeni başlıyor ve evlilik süresince aşkın süresi daha uzun oluyor bence..

merhabalarrrrrrrr tünaydınnnnnn :KK3::KK3::KK3:
ayyyyyyyyyy tüm sayfaları olkudum Allah muhabbetinizi arttırsın okurken çok keyif aldım valla çok hoşsunuz :KK16::KK16:
bolon alayım bende hemen eee kurallara uymak lazım :KK42:
akrepcikcimmmmmmmmmmmm valla ben bile çok heyecanlandım seni düşünemiyorum aaaayyyyyyyyyy perşembe günü sonuçları ayrıntılı istiyorum çatlarım valla :KK52::KK52::KK52:hayırlı olsun canımmmmm inşallah içine siner aramzdan bir bekar da mutlu olur inşallah darısı bizlere diyelim :KK16::KK16::KK16:
armanselin canım 3 listede harikaaaaaaaaaaa acabba 3 listeden başlayamıyor muyuz :KK67::KK67: şaka tamam şaka :KK67:canımmmmmmm
ben 4. listede merak ettim şimdi:KK71:

bende 28 yaşında, evli ve 1 çocuklu olarak aranızdayım artık. Pazartesi ilk listeye başladım 73,6 ile. hedef 65 bakalım pazartesiye kadar kayıp olucak mı?

bu arada herkese günaydın :KK16:

yaş ortalamamız kaç acaba? ben 33 yaşındayım :18:

sanirim en buyuk benim eylulde 36 olacagim .iki yavrum var biri 10, digeri 3 .diyet listesine pazartesinden itaberen uymaya calisiyorum haftaya ne kadar kilo verdigimi bildiririm

Merhaba arkadaslar,ben cuma zayiflama yarismasi 4. takim kaptaniyim,4.takimdan Ausencia arkadasimiz yemek yarismasina katilmistir,diger yarismacilar,es dosttan oy topluyorlar,bizim es dostumuzda diyet kardeslerimiz oldugundan sizlerin desteğinizi ve oylarınızı bekliyoruz arkadaşlar.
umarim mesajimi dkkate alir ve bize yardimci olursunuz,1 oy1 oydur
:13:

Yemegin adi "ZEYTINYAGLI KURU DOLMA VE BUGDAY SALATASI"

desteginiz icin simdiden tesekkürler:KK16::KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekt...l#post29913445 (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar) (Zeytinyağlılar ve Salatalar)

neden banlansın ki anlamadım :KK43: bu diyet listesini deneyeyim diyorum ama ben sabah 7 30da hadi kalktım sütü içtim diyelım yatar uyurum sorun değilde 9 da tekrar ye fılan ben öglen 1 de uyanıyorum gecede 2 den önce yatmıyorum aksam 9 dan sonra sadece meyve bilmiyorum yapabilirmiyim denemeye calıscam uykuya doyamıyorum bı erken kalkabılsem :KK70:

aaaaynı ben :KK23: bizde uyandıktan sonraki saatleri yaparız :KK31: biraz kendimizi yeneceğiz artık, bana şişko gelin demesinler :120: ayın 25 inde dolunay var sonra başlayacağım ben az iştahla zapzayıff olacağım :KK16:

o kişiyi şikayet ettim o yüzden banlandırdım :KK1: link vererek başka siteye yönlendiriyor, reklam amaçlı açılmış bir hesap :KK51:

X