Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

iyiydim ama şimdi çok üzüldüm yaa Dedim hakaret etmeden konuşulsun die ama onlarda sinirlendiler haklı olarak. Uzun sürermi acaba cezalrı yaa
bende üzüldüm cnm bilmem ki nasıl bi süreci avr cezanın ama umarım bi an önce gelirler......:26:

7 gunlıuk ceza varmıs oyuzden oyle gorunuyordur canım.okuyabılıyor ama yazamıyor sanırım bu durumda.​

cnm cezanı n durumu böleymiş...

Son düzenleme:
evettt yaaaa,seloşum beroşum meloşum çok özledi sizi güloşunuzzz siz yoksunuz ya giresim gelmio sayfaya,ama bacılarım fatoş sümoş burda,onlala bari knuşayım die gidiorum.bi bakıp çıkıorum.hiç tadı yok sizsizzz yaa,gelin çabucakkk kızlarrr,beroşummmmm,selinimmmmmmm

Taktiğimizin işe yarayışını anlatıyorum:

Ufak bir sebepten ötürü kavga ettik. Beni sözünü dinlememekle suçladı. Halbuki öyle bir şey yok. Konunun söz dinlememekle alakası yok. Sonra bu tartışmayı büyüttü büyüttü büyüttü iyice uzadı tartışma. Sonra küstü gitti. İyi geceler demeden uyudu. Ertesi gün günaydın da demedi. Ondan sonra ben dedim ki ufacık şeyi böyle büyütüp aramızı bozuyorsun süpersin devam et böyle dedim. O da aramızı bozan ben değilim sensin falan dedi. Sonra bu tartışma kavgaya dönüştü. Büyüdü büyüdü büyüdü. Ben ona ağır konuştum,o bana ağır konuştu. Hiç susmadım her an ondan vazgeçebilirmişim gibi tavırlıydım. Sonra ben sinirlendim çıktım. Yazdıklarının hiç birine cevap vermedim. Sonra baktım arıyor. Niye çıktın dedi canım öyle istedi dedim. Ne yapıyorsun dedi uzanıyorum dedim. Neden dedi canım öyle istiyor dedim. Sonra beni yanlış anladın gel sana kendimi güzelce izah edeyim falan dedi. Neyini konuşacağız ki daha? dedim. O da yanlış anladın kafandakileri düzeltmem lazım dedi. Ben de tamam dedim bilgisayarı açtım. Sonra beni yumuşatma çabaları başladı. Tabii hiç pas vermedim. Hiç yumuşamadım. Çok sinirliydim çünkü. Ondan sonra bana dedi ki ben sana iyi niyetle yaklaşıyorum ama sen beni itiyorsun. Ben de dedim bu mu senin iyi niyet anlayışın. Sonra boşuna mı uğraşıyorum şu anda falan dedi. Benim tepem iyice attı. Düzelmemizi istemiyor musun dedi. Kusura bakma söylediğin şeyleri henüz hazmedemedim,uğraştırıyorum seni çok üzgünüm dedim. Sonra yine bir sürü konuşma geçti aramızda. (Baya uzun kısa tutuyorum biraz.) Bundan sonra beni bulabilirsen ne mutlu sana dedi. Ben de dedim ki: Sen beni bulabilecek misin bakalım? Ki bulmak istediğini de hiç sanmıyorum. O da: Valla doğru diyorsun istemiyorum dedi. Sonra kilit noktamızı devreye soktum. Bitsin mi? Onu mu istiyorsun dedim. O da sen istiyorsan dedi. Ben de soruma cevap ver evet veya hayır diyeceksin dedim. O da hayır dedi. Bulmak istemiyorsun ama bitsin de istemiyorsun ilginçmiş dedim. Sonra bana sordu. Baya bekleyip öyle hayır dedim. Sonra bana neden bunları yaptın,beni sevmiyor musun dedim. O da seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen kulum köpeğim olurdun o kadar çok seviyorum dedi. Ben de bildir o zaman dedim. Sonra başka bir konuya atlayıp tartışmaya başladık. Bu iyice delirdi saçmalamaya başladı. Kıyamam bebeğime ya. Ondan Sonra (Ay ne kadar uzun oldu kısalttığım halde. Neyse ki sonlara geliyorum. ) çıktım. Whatsapp'e durumuma bir şarkı sözü yazmıştım. Çok sevdiğim bir şarkı. Anlamı ne sözlerin yazmış. Fince çok sevdiğim bir şarkı dedim. Anlamı mutluluk var,mutlu günler gelecek gibi bir şey dedim. O da mutlu güneşli günler dedi. Ben de anlamından değil çok seviyorum o şarkıyı ondan yazdım dedim. O da benim cümlemi değiştirerek şöyle dedi: 'Anlamından değil ben de seni çok seviyorum.' Ben de uzatmayıp ben de seni çok seviyorum dedim. Sonra çok romantik oldu. Çok güzel sözler söyledi. Gönlümü almayı başardı. Ondan sonra tekrar bilgisayara çağırdı. Gittim uzun uzun konuştuk. Bana bir karar alalım dedi. Bundan sonra baktık ki tartışmak üzereyiz hemen konuyu kapatalım,öpelim birbirimizi dedi. Yatağıma geçtiğimde saat sabahın 6sıydı. Ama sonunda huzurla uyudum Allah'a şükür. Uyandığımda günaydın mesajı da yazmıştı,öpücüklü. Yani Gülüm bu taktiğimiz odunlarımızı ne hale getirdi bir bak. Artık yolunu bulduk şükürler olsun. Hepinize tavsiye ediyoruz kızlarrr.

Ah Berişimmmm benim çiçeğim çok özledim ben seni. Melekle facebook'tan konuşuyoruz ama seninle konuşamıyoruz.

Ayyy çk ii yapmışsn ablacm Taktiginizii bnde uyguluycam artk :44::44: çokk güzell cevaplar vermişsn

Ben de sizi çok özledim canım benimmmm. Nasılsınız neler yapıyorsunuz? Anlatın bakalım. Gülümmmm sana taktiğimiğzin işe yarayışını anlatacağım.

Bu aralar bi durgunum bn vallaa bide bişe dicm ablacm şmdi bizz interneti kapatıcz yerine vınn alıcaz amaa hani üniyee gittigimde yurttn çekerm neti diye düşündüm ne yapaym :44:

Ayyy önceki mesjda tamm göremedm huzurluu yattım dednya hepp öyle oluyoo ya Allh bozmasın aranızıı insn böle sevdicegiyle küss veya kavgalıı olunca mtlu olamıyoo ablamm benm umarım mtlu olursunz bn özlerm sizi ya umarım hemnck geçerz vınna

Ablalarm blki yarından snra giremm uzun zamn yokm büyk ihtiml hepinizi çokk sevdim çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyisiniz sanaldaa olsa kısa zamnda bişilr paylaştk hepinizi çokk sevdim umarım aşklarınızla hepp mutlulugunuz daim olur gönlünüzdenn geçn herşey olsn inş.. hepinizz çokk fitt bayanlar olun inş. kalbinizin güzelligii fiziginize vursun hepiniziii çk öpüyorum kndinize ii bakn

Son düzenleme:

Uygula vallahi tatlım gördüğün gibi Gülde de bende de işe yarıyor. Canım vınn daha pahalıya gelmiyor mu? :44: Bazılarından yurtta net çok kötü diye duydum. O açıdan iyi olabilir vınn. Fatoş yurtta kalıyor ona sormak lazım. Fatooooş yurdun interneti nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…