Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Aynen tatlım ya küs olunca hiç rahat uyuyamıyor insan. Hep düşünüyor falan. İnşallah bebeğim Allah hiç birimizin arasını bozmasın sevdiceğiyle. Hepimiz çok mutlu olalım inşallah. Biz de seni çok özleyeceğiz ama.

İnşallah sen de çok fit biri olursun canım. Dediğin gibi kısa sürede çok güzel dostluklar yaşadık,yaşıyoruz. Allah bozmasın. Çok özleyeceğiz seni. İnşallah çok uzun sürmez aramıza dönmen. Kendine çok çok iyi bak. Sınavlarında başarılar diliyorum,inşallah emeğinin karşılığını alırsın.

Evet ablacm bizmki kabloluu taşınr nett lazm bana vınndn bşka ne alabilirimki ? bide pcyi satp tablet almayı düşünüyorm fikriniz vrmı kullanışlımı tablet bilgisayarlarr

Canım tablet alacaksan kesinlikle BlackBerry Playbook almalısın. Ben kullanıyorum o kadar memnunum ki.

Son düzenleme:
Vaylısı vrmı ablacm yani cafede faln çekebiliyomusn makinasına gerk kalmadan laptoplrda vrmş o ? :44:

Var tatlım wireless. Zaten vınn takamazsın ona. Okulun yurdun internetini kullanırsın. Cafede falan kablosuz internet olan her yerde kullanabilirsin.

Son düzenleme:

sütlü tatlı ya yine de çok sorun olmaz ablacım akşama kadar kalori almıyorsun sonuçta

amin inşallah ya RAbbim kabul etsin seninkini de inşaallah

Var tatlım wireless. Zaten vınn takamazsın ona. Okulun yurdun internetini kullanırsın. Cafede falan kablosuz internet olan her yerde kullanabilirsin.

ablacm üniden evee geldigim zamnlrda öyle çekebilcegimiz bi yerr yokk internet cafe varr amaa bize ulaşmıyo evde nası kullanabilirim vınn takılmıyosaa ?

canım ben kyk da kalıyorum daha bu hafta taktılar neti ama seneye açılaacak galiba ama nasıl olur bilemem.. ben vın kullanıyorum 25 tl 4 gb ttnetin tavsiye ederim

armağanımmm selinimmm canımmm benimkinin annesi çakırköylü babası bozhöyük lüymüş

ablacm üniden evee geldigim zamnlrda öyle çekebilcegimiz bi yerr yokk internet cafe varr amaa bize ulaşmıyo evde nası kullanabilirim vınn takılmıyosaa ?

Tatlım o zaman usb girişi olan bir tablet bakabilirsin var mı bilmiyorum da. Yattığın yerden kullanmak,taşınabilir olması açısından çok güzel bir şey tablet. Eğer evdeki bilgisayarını satmayacak olsaydın vınnı ona takardın oradan kullanırdın tabletin ile. Laptop almayı düşünmüyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…