Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ayyy önceki mesjda tamm göremedm huzurluu yattım dednya hepp öyle oluyoo ya Allh bozmasın aranızıı insn böle sevdicegiyle küss veya kavgalıı olunca mtlu olamıyoo ablamm benm umarım mtlu olursunz bn özlerm sizi ya umarım hemnck geçerz vınna :KK43::KK43:

Aynen tatlım ya küs olunca hiç rahat uyuyamıyor insan. Hep düşünüyor falan. :KK19: İnşallah bebeğim Allah hiç birimizin arasını bozmasın sevdiceğiyle. Hepimiz çok mutlu olalım inşallah. :21: Biz de seni çok özleyeceğiz ama. :KK43:

Ablalarm blki yarından snra giremm uzun zamn yokm büyk ihtiml hepinizi çokk sevdim çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyisiniz sanaldaa olsa kısa zamnda bişilr paylaştk hepinizi çokk sevdim umarım aşklarınızla hepp mutlulugunuz daim olur gönlünüzdenn geçn herşey olsn inş.. hepinizz çokk fitt bayanlar olun inş. kalbinizin güzelligii fiziginize vursun :KK1: hepiniziii çk öpüyorum kndinize ii bakn :KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah sen de çok fit biri olursun canım. Dediğin gibi kısa sürede çok güzel dostluklar yaşadık,yaşıyoruz. Allah bozmasın. :KK16: Çok özleyeceğiz seni. İnşallah çok uzun sürmez aramıza dönmen. :KK43: Kendine çok çok iyi bak. Sınavlarında başarılar diliyorum,inşallah emeğinin karşılığını alırsın. :KK54::KK54::KK54:

Evet ablacm bizmki kabloluu taşınr nett lazm bana :KK1: vınndn bşka ne alabilirimki ? bide pcyi satp tablet almayı düşünüyorm fikriniz vrmı kullanışlımı tablet bilgisayarlarr

Canım tablet alacaksan kesinlikle BlackBerry Playbook almalısın. Ben kullanıyorum o kadar memnunum ki. :KK16:

Son düzenleme:
Vaylısı vrmı ablacm yani cafede faln çekebiliyomusn makinasına gerk kalmadan laptoplrda vrmş o ? :44:

Var tatlım wireless. Zaten vınn takamazsın ona. :KK1: Okulun yurdun internetini kullanırsın. Cafede falan kablosuz internet olan her yerde kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Ablacm gbtı vrmş onlarn sn nettenmi aldn bide markalarıı degişk bn şmdi netten baktımda sennki hngisi ?

Canım bendeki 16 gb ve gayet yeterli. 32 ve 64 gb olanları da var. Aynı cihaz sadece diğerlerinin hafızası daha fazla.

Bak bendeki bu:

$2013-06-06_22-44-28_581.jpg $2013-06-06_22-44-45_810.jpg

evet cnm sağol olsun niyet önemlidir sen tutmnasan da istemişsin ya o bile yaradanın katında kabuldur :KK16:
dikkat etmeye çalıştım tabii kaçamak oldu küçük kase tavuk göğsü yedim :KK17:
ama dikkat ediyorum elimden geldiğince....

evet ya ban kötü oldu bi an önce biter umarım:26:

sütlü tatlı ya yine de çok sorun olmaz ablacım akşama kadar kalori almıyorsun sonuçta:KK34:

amin inşallah ya RAbbim kabul etsin seninkini de inşaallah

Var tatlım wireless. Zaten vınn takamazsın ona. :KK1: Okulun yurdun internetini kullanırsın. Cafede falan kablosuz internet olan her yerde kullanabilirsin.

ablacm üniden evee geldigim zamnlrda öyle çekebilcegimiz bi yerr yokk internet cafe varr amaa bize ulaşmıyo evde nası kullanabilirim vınn takılmıyosaa ?

Uygula vallahi tatlım gördüğün gibi Gülde de bende de işe yarıyor. :21::21::21: Canım vınn daha pahalıya gelmiyor mu? :44: Bazılarından yurtta net çok kötü diye duydum. O açıdan iyi olabilir vınn. Fatoş yurtta kalıyor ona sormak lazım. Fatooooş yurdun interneti nasıl? :KK1:

canım ben kyk da kalıyorum daha bu hafta taktılar neti ama seneye açılaacak galiba ama nasıl olur bilemem.. ben vın kullanıyorum 25 tl 4 gb ttnetin tavsiye ederim:KK1:

armağanımmm selinimmm canımmm:KK3::KK3: benimkinin annesi çakırköylü babası bozhöyük lüymüş

ablacm üniden evee geldigim zamnlrda öyle çekebilcegimiz bi yerr yokk internet cafe varr amaa bize ulaşmıyo evde nası kullanabilirim vınn takılmıyosaa ?

Tatlım o zaman usb girişi olan bir tablet bakabilirsin var mı bilmiyorum da. Yattığın yerden kullanmak,taşınabilir olması açısından çok güzel bir şey tablet. Eğer evdeki bilgisayarını satmayacak olsaydın vınnı ona takardın oradan kullanırdın tabletin ile. Laptop almayı düşünmüyor musun?

X