Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ayyy canm çkti :KK56::KK56: ablacm dünn yürüyş yaptım bugn gidemedm callenetics yapıym dedm gidemedigm günlerde sn hngisini yaptın nası sonç aldn bana lnkini atarmısn indrme degl amaa indiremiyorm pcye ayrıca günaydın :KK52::KK52:

İyi günler tatlımmm. :KK16: Canım callanetics'e indirmekten başka türlü ulaşamazsın. :KK50: Başka hiçbir türlü ulaşamazsın. İndirmesi bile ayrı bir zahmet. Gülle o kadar uğraştık ki. :KK19: Zumbayı sevmemiştin sen değil mi? Peki ya Jillian Michaels? Ona baktın mı?

aman allahım neler duyuyorum selinden. koş beroş koşş kaçırma bu fırstaı.selinde kaçamak yapıyooo,bizde onu yakaladıkkk koşşş :KK52:52:KK52:52:

Olamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz. :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25: Fena yakalandım. :KK25::KK25::KK25: Ama ama ama yapmadım kaçamak zaten istesem de yapamam ki teeee Almanya'da onlar. :KK25::KK25:

Ayyy kimseciklerr yokk ablalarn en güzlleri nerelerdesiniz :44: herkes yognmu yksa topiginn tadımı kçta :44: birinz girn amaa özledm geçmişee gözz attm ne güzl şeyler paylaştk kısa zamnda bakn hepinize burç yorumu yapasm gldi :44::KK25:

Beriş falan nerede acaba? :44: Benim burcumu yorumlayabilirsin tatlım. :KK1::KK1:

Merhabalarrrrrrrrrrrrrrrrrrr kardeşcağızlarımmmmmmmmm benim
gelin bi sarılayımmmmmm çok özlemişim kardeşlerimi yaaaaaaaa :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Dün giremedim kusura bakmayınn lütfen o gün o kadar canım sıkıldı ki olaylara resmen gece uyuyamadım sanal bir ortam ama o kadar etkiliyo ki insanı temiz kalpli arkadaşlarım benimmm herkesi kendimiz gibi sanıyoruz içimizdeki böceği de çıkardık artık çıkar amamçlı fitne kimse kalmadı biz bu şekilde mutluyuz biz burada kardeşlik kurduk dostluk ve ben buradaki herkesi çokkkkk seviyorum hepiniz herşeyin en iyisini hakediyorsunuzzz
bu arada herkesin kandili miberek dilekleri kabul oldunn

dün stajer vardı yanımda onunla beraber çalıştık bizde yeni bir eleman başlayınca hangi depatman olursa olsun her kıdem de 1 gün boyunca oturur onun yaptıgı işleri izler dünde benim yanımdaydı girmeme imkan yokru k.bakmayın bidenelerim

pomo ablam merak etmiş valla öz ablam olsa bu kadar düşünmez çokkk temiz kalpli ablacımmm benim

emirle allah a çok şükür mutluyuzz rabbim bozmasın inşallah meloşummm tuttum bende bunu sincabın nasıl
gülümmm nasıl özledim valla
selinimmmmmmmm cancazımmmm dikenide temizledik çok iyi aile oldukkk bacımmm
süloşummm minik kardeşimiz nasılsın bakalım sınav hazırlığı az kaldı valla allah kolaylık versin
diğer kılzar neredelerrrrr hepinizi nasıl özlemişimmmmmmmm:KK54::KK54::KK54:

gelin bi sarılayımmmmmm çok özlemişim kardeşlerimi yaaaaaaaa :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Dün giremedim kusura bakmayınn lütfen o gün o kadar canım sıkıldı ki olaylara resmen gece uyuyamadım sanal bir ortam ama o kadar etkiliyo ki insanı temiz kalpli arkadaşlarım benimmm herkesi kendimiz gibi sanıyoruz içimizdeki böceği de çıkardık artık çıkar amamçlı fitne kimse kalmadı biz bu şekilde mutluyuz biz burada kardeşlik kurduk dostluk ve ben buradaki herkesi çokkkkk seviyorum hepiniz herşeyin en iyisini hakediyorsunuzzz

dün stajer vardı yanımda onunla beraber çalıştık bizde yeni bir eleman başlayınca hangi depatman olursa olsun her kıdem de 1 gün boyunca oturur onun yaptıgı işleri izler dünde benim yanımdaydı girmeme imkan yokru k.bakmayın bidenelerim

pomo ablam merak etmiş valla öz ablam olsa bu kadar düşünmez çokkk temiz kalpli ablacımmm benim

emirle allah a çok şükür mutluyuzz rabbim bozmasın inşallah meloşummm tuttum bende bunu sincabın nasıl
süloşummm minik kardeşimiz nasılsın bakalım sınav hazırlığı az kaldı valla allah kolaylık versin

Oy benim Tatlımmmmmmmmmmmmmmmm. :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: Ben de çok özledim vallahi sarılalım. :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Çok doğru dedin bebeğim dikeni de temizledik artık çok temiz bir aileyiz. :21::21: Pomo'ya yaz Beriş bir an önce haber veririz demiştim.

hoşgeldin berişim :KK22: nerdesin ben , bende böceğin teki yüzünden gelmiyon sandım çok kızıyodum sana :KK57::KK57::KK57:

sincabımla eh işte limoni :KK37: buluşmak istiyo ha bire bende hayır diyorum, banane canım gelsin istetsin :110: bu arada 2-3 görücü çıktı bana , bu sincap daha iş bulacak, daha babasını ikna edecek. ölme eşeğim yaz gelsin :KK14: görücü kabulü yapacağım, napayım kızlar nasıl hareket edeyim bi akıl verin :26:

bu arada pomo kısmını yanlış okudum :KK1: beriş ne diyo ya diye resmen bilgisayarın içine girecek kadar yaklaştım. ben yanlış görmüşüm :KK9: 2 haftadır gözlük takıyorum, demek ki doktor boşuna vermemiş :KK5:

beriş ve selin banlandı ne yazık ki :KK43:

Fitne çıktığı zaman; atla giden attan insin, koşan yürüsün,
yürüyen dursun, duran otursun. (Hz. Muhammed "S.A.V")

Polemik, tartışmak, böcek, diken, yılan gibi sözlerle hakaret etmek, ceza alan birinin ardından hala konuyu uzatmak yasaktır...

herkese hayırlı kandillerrrrrrr:KK16::KK16:
ben ooruçluyum
inş hepimizim duası kabul olurrrrrrrrrrr:KK34:

Allah kabul etsin ablacım bende hasta olmasam tutardım ayrıca eğer akşam çok yüklenmezsen kilo bile veriyorsun sıkıntı olmuyo:KK34:
evet cnm sağol olsun niyet önemlidir sen tutmnasan da istemişsin ya o bile yaradanın katında kabuldur :KK16:
dikkat etmeye çalıştım tabii kaçamak oldu küçük kase tavuk göğsü yedim :KK17:
ama dikkat ediyorum elimden geldiğince....
yaaa kızların banı ne zaman kalkacak ki acaba:KK14:
evet ya ban kötü oldu bi an önce biter umarım:26:

X