Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ablacm daha taşınr bişi istiyorm laptop agır geliyo

ayyy bebeğimmmm nelerde yapmışşş kıyamamm,aynı zamanda sende üzülmüşün ama haa. kız taktiğimiz süper işlio haa :13: yontma dersleri verebiliriz tatlımm
ama dikkat edelim,şırıya kaçmayalım,ayrılık noktasına gelmeyelim Allah korusunnn ama süpersin haa,hemen yapıştırmışsın ayrılmakmı istiosun die,bende bu taktiği kullanırım hep,amacın ne ayrılmakmı istiosun derim,isteseydim ayrılırdım sen istyiomusun der o da ya var yaa çok mu cadı olduk neee ohh sefamız olsunn barışmanıza çokkk sevindim bacımmm

dünyada bir olan sizde bin olsun
kainatta damla olan sizde okyanus olsun
el açıp dua ettiğiniz her şey bugün kabul olsun AMİNNNNNNNNNN ( ECMAİN )
hayırlı cumalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

ayy canım benimm,bizde seni çok özleyecezz.okadar alıştıkki birbirimize. kendine çok iyi bak tatlımm,at kilolarını öle gel bidenemm çok çok öpüyorum bebeğimm

aminnnn hayırlı cumalarr

Evet Gülümmmmmm ben de üzüldüm ama değdi. Dengede tutuyorum ben sen de öyle yap bazen şımartıyorum falan aşırıya kaçmadan. Geçen senin cevabın süperdi Gülüm ya deseydi yapıştıracaktım ama demedi öyle bir şey. Aynen balımmmm çok cadı olduk biz çoook. Ama onlar da hak etmesinler.

Ne kadar güzel bir dua bu böyle. Allah kabul eder inşallah. Hayırlı cumalar.

Son düzenleme:
Bennnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmm heyttttttt be yazabiliyorum artıkkkkkkkkkk
özledimmmm çok sizi kızçeler yaaaaa bu ayrılık kötü oldu okudum ama yazamadım ne gıcık birşey miş aman ceza almayalım ne kavgacı kıxmışım heee 2 cezamı alıyorum

Selinim selinim kuzum 1 maişl atmışsın cevap verdim ama görmedin msn kullanan varmı aranızda ekleyelim birbirimizi bak böyle durumlar da konusamıyoruz heee

Reynan gitti mi yaaaa geri dön kuzum tamam mı özletme kendini olmadı tel den gir arada
gülümmmmmmm bende çok özledimmm senii bacı bacıııııııııııı
melegim de ceza almıştı inşallah onunda bitmiştir aile olalım gari ayrılmayalım
selinimmmmmmmmmm taktik harika Işe de yaramış emir odunlaşmaz herhalde daha olursa atar yaparım
cemremmm özledim valla çokk kuzummm sanada hayırlı cumalarrrrrrrrrr

bu arada hayırlı cumalar canımmmmmmmm üzümlerimmmmmm
ohhhh be :118::118::118:

Ay di mi ne kötü oluyor okuyup okuyup yazamamak. Çok özledim seni Berişim çoooook. Ay mail atmıştım sana evet unuttum sonradan bak. :18: Msn açılıyor mu ki? Kalktı diye biliyorum. Skype'a geçmek zorunda kaldım o yüzden. Meleğin cezası da bitti. Daha Emir eniştenin odunlaşmasına çok var Berişim. Bir 2,5 3 sene kadar.

şekerimmmm şekerimmmmmmmm ohe işte orada msn gibi bacım indirdim sana attım ama yok cevap patladım valla heeeeeeeeee ohhhhhhhhh geldimmmmmmm işte burdayımmmmmmmmmmmmmm

En yakn zamnda vınna gçmeye çalışıcm ayyy seni nası özledk iiki döndünüz ablacm face adresinizi özeldn atında ordn görüşelm Selinn abla snde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…