Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

helall yaa

1. takımmm oleyy:118: 2. takımm:118:

çok geçmiş olsun ablacım var mı elimizden gelen bişey:26:

slm arkadaşlar ben hiçbir zaman diyet araştırması yapıp ona uymayı tercih etmedim. herkes kendi bünyesine göre zaten kararını verir.ben şu anda bir ayda 6 kilo verdim.artık diyete ihtiyaç duymuyorum.benim taktiğim her gün ara öğün asla yok.ŞU ŞEKİLDE ;

SABAH:
1 dilim ekmek
1 domates
1 salatalık
5 tane zeytin
1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir(tsıcak suda bekletilmiş yani tuzu alınmış olacak)
ÖĞLE:
2 yeşil biber,
büyüklüğüne göre 1 veya 2 salatalık
2 domates
1 soğan ile hazırlanmış ama asla ve asla yağ konulmamış 1 tabak salata
AKŞAM:
Haşlanmış 1 yumurta ve patates
1 dilim ekmek (ama sabah kayvaltısından daha az olursa daha iyi olur)
yani diyete giriyim hiç hareket etmesemde olur gibi düşüncelere kapılmayın.ben zayıflamak için hergün 2 öğün spor yapardım.uzman tv videolarında fitness uzmanı videolarına bakıp bazı bölgeleri eritme veya sıkılaştırma hareketlerini yaptım.bir ayda 6 kilo verdim tabii acil kilo vermek isteyenler için ben birşey diyemem çünkü ben vaktimi bol boll harcadım bu zayıflama için.arkadaşlar bence bu yaptığımı deneyin. ilaçlarla doktorlarlada olsa biraz azim gerektiriyor.yani doktora gerek olduğunu ben pek düşünmüyorum.hominigırtlak olma boğazını tut booooooooooooooool booooooooool su iç ben günde 3 litre su içtim ve düzenli spor yaptım 6 kiloyu verdim gitti şimdi fazlamda kalmadı

bu listeyi hep mi, uyguluyorsun bence olmaz ya protein sadece yumurtadan mı alınır hani çorba et, tavuk sebze yemeği zaten böle yersen otomatik kilo verirsin sen:26:ilaçlara bende iannamıyorum ama senin kide olmaz benim düşüncem tabi bu arada seni tebrik ederim verdiğin kilolar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…