Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet yaa selinimmm pardonnn :26::KK1::KK1::KK1:

eniştenin kıskançlığını azaltacam diye kendisi kıskançlık sahibi olduuuu selinimmmmmmmm :KK1::KK9::KK9::KK9:

selin bu arada paylaşımlar harikaaaaaaaa eeeee sana şarkııııı yok muuuuu :44:

berivan şarkısınıda hiç sevmem herkes espirisini yapıyo nefret ettim valla :120::120::120:

eniştenin kıskançlığını azaltacam diye kendisi kıskançlık sahibi olduuuu selinimmmmmmmm :KK1::KK9::KK9::KK9:

selin bu arada paylaşımlar harikaaaaaaaa eeeee sana şarkııııı yok muuuuu :44:

berivan şarkısınıda hiç sevmem herkes espirisini yapıyo nefret ettim valla :120::120::120:

Ay Berişim ya çok güldüm. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Olsun olsun sözleri güzel. :KK1:

Şanışer - sevgi selinim - YouTube bu da bana. :KK9::KK9:

sütlü kahvemmm benimmmmmm hiç problem değil her türlü yenerizzz nasılsın sınavlar ne zaman canım senin benim yarınnnnn :18::18::18:
hoşbulduk başkanım:KK1:
kız ebnim sınavlar bitti mayısın 12 de de temmuzun 20 sinde gene var bide sonuçlar haziranın 18 de açıklancakmış ben 1 ayda nasıl çalışıyım 14 kitabı anlıcan kafam çorba oldu he dinlemeden gene hoppp ders çalış:KK53::KK53:sana kolay gelsin bu sınavlar hiççç bitmez nede hayat sınavı biter ömrümüz sınav diye diye bitecek he:KK37::KK9:
Grup başkanımız Beriş çıktı kurada. :KK1: 41 yasin bitti mi annesi falan da okuyacaktı? Nasıl ayarladınız? :44: İnşallah kötü bir şey yoktur dediğin gibi. :KK31:
cnm anladım başkan berivan :KK1:
ben yasinleri paylatıracağımı zaten darlinge demişştim o yetmez zannetti benim çevremdekiler okudu bende yazdım anneninkilerini de sen dua edip bağışlarsın diye de kendi hala yok ayın 20 sinden bu yana yok alalh allahhhhh hayır ola inş cnmm
cnm teşekkür ederim ayy bana şarkılarda armağan edermiş cnm benim:KK19::KK54:

hoşbulduk başkanım:KK1:
Kız ebnim sınavlar bitti mayısın 12 de de temmuzun 20 sinde gene var bide sonuçlar haziranın 18 de açıklancakmış ben 1 ayda nasıl çalışıyım 14 kitabı anlıcan kafam çorba oldu he dinlemeden gene hoppp ders çalış:KK53::KK53:sana kolay gelsin bu sınavlar hiççç bitmez nede hayat sınavı biter ömrümüz sınav diye diye bitecek he:KK37::KK9:

Cnm anladım başkan berivan :KK1:
Ben yasinleri paylatıracağımı zaten darlinge demişştim o yetmez zannetti benim çevremdekiler okudu bende yazdım anneninkilerini de sen dua edip bağışlarsın diye de kendi hala yok ayın 20 sinden bu yana yok alalh allahhhhh hayır ola inş cnmm

cnm teşekkür ederim ayy bana şarkılarda armağan edermiş cnm benim:KK19::KK54:

canım bitermi sınavlar sınavlar sorun degılde zaman az sıkıntı orda ya allah kolaylık versın bacımm sanada :KK19:

X